sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Potrzebuje dobrego lekarza alergologa dla dziecka. Proszę o opinie.

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Hej bardzo dobrym arelgologiem jest Dr. Mierzejewski, który przyjmuje na ul. Wyszyńskiego w przychodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

dziękuję za wypowiedz może ktoś jeszcze korzystał z usług alergologicznych np.w Łomży lub Białymstoku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

ja rowniesz polecam J.Mierzejewskiego. On przyjmuje i prywatnie i na NFZ mam jego nr telefonu jesli chcesz to podam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

jeśli masz to podaj chętnie skorzystam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Polecam dr E. Kulas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

o z bledem napisalam rowniez mialo byc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

a gdzie ją znajdę bo chodzi mi konkretnie o przebadanie jeszcze raz mojego dziecka od podstaw i postawienie właściwej diagnozy i ustalenie konkretnie leków:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

madziara a na co uczulony był Twój chłopczyk?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

602736627to nr do Mierzejewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

megan:)

jest uczulony na leszczynę która zaczyna pylić już od stycznia ale mam taki problem że ma wciąż kaszel dusi mi się i żadne leki mu nie pomagają a jak pomogą to na chwilę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

dziewczynagangstera

dziękuje za nr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Miałam podobnie z moim. Też miał duszący kaszel. Dr Kulas wypisała leki, które pomagały. Było tak za każdym razem. Moim zdaniem zna się kobieta na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

alda

a mogłabyś podać nazwy tych leków???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Atrowent na pewno, w inhalacji, to była podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

no u mnie mały ma pulmicort który już na niego nie działa owszem dobry był ale na początku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

nie ma sprawy;) a w jakim wieku jest to dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Innych nie pamiętam, bo różne były. Zdaje się, że pulmicort. Nie jestem jednak pewna, bo było to już dość dawno. Atrowent zawsze działał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

mój mały ma 5 lat ostatnio robiłam mu badanie na astme oskrzelową i będe musiała powtórzyć bo w czasie badania miał straszny kaszel:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

To jeszcze chwile potrwa, ja na dziś budzę się "zasmarkana" po pas :) a przez ostatni tydzien no włąsnie dusiłam się, przeszlo !!, ale zadnej chemii nie pobieram, wiem zę przejdzie lada tydzien. Dziecka szkoda męczyć, choć ja absolutnie daleka jestem od podawania i mojej małej jakichkolwiek leków.

Jeżeli uczulony jest na leszczynę to być może tez olche i brzozę.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

hej na sybirakow jest specjalistyczne centrum zdrowia dzieci jest tam kilku dobrych lekarzy jest pulmonolog i alergolog i inni tam podejdz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

megan:)

właśnie w testach mu wyszło że tylko leszczyna dlatego chcę jeszcze raz go przebadać porządnie bo szkoda żeby dzieciaczek sie męczył miał noce nie przespane itd. a w ciagu 2 miesięcy on wypił kilka butelek różnych syropów miałam spokój na 2 tyg i dalej kaszel wrócił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

a nie myslalas o odczulaniu? Ja wiem ze 6latka byla odczulana u Mierzejewskiego wiec moze Twoj maluch tez sie zakwalifikuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

ali

właśnie tam z dzieckiem chodzę i jestem nie zadowolona ponieważ długo się czeka na kolejną wizytę a jeśli dzwonie i proszę o pomoc bo dziecko kaszle aż się dusi to mówiął mi przez tel że mają dużo pacjentów i nie mogą przyjać

pozostaje mi tylko lekarz rodzinny który rozkłada ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

o widzisz ja tam chodze z córką juz ok 3 lat i narazie nie narzekam leczy ja dr Chomoncik, a moja jest uczulona na.... prawie wszystko co lata w powietrzu czyli roznego rodzaju roztocza pylki itp. leki ma stale i jest ok. może sprobuj z Mierzejwskim tez slyszalam ze jest dobry w tym co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

ali

no ja chodzę do innej pani doktór ale spróbuje u Mierzejewskiego

ja jeszcze raz wykonam mu badania na alergię i astmę oskrzelową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

W Białymstoku polecam prof.dr hab. Zenona Siergiejko, który przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Internistyczno - Alergologicznym na ul. Ogrodowej 5.
Więcej na temat profesora znajdziesz w wyszukiwarce np:google.Kilkakrotnie jeżdziłem z córką jeszcze gdy przyjmował w Klinice i na ul. Kraszewskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

ja nie polecam Mierzejewskiego, byłam z niemowlakiem popatrzył i stwierdził, że to może skaza, może nie, dał kilka próbek kremów wziął 80 zł i do widzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

yale

możesz coś więcej się wypowiedzieć na ten temat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Litości, jak coś to tylko Siwik z Białegostoku....chyba że lubicie maskowanie objawów zyrtekiem, clemastinum, clarenline,loratidine...jedno i to samo g... maskuje objawy a jak się po tym przybiera....5 kg gwarantowane wiem bo brałem...jak coś to mam namiary na siwika sam tam dziecko leczę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

Nie wiem jakiej informacji potrzebujesz? Córkę (jest osobą dorosłą) leczył prof. Siergiejko w Klinice Alergologii i Chorób Wewnętrznych AM Białystok jeszcze w latach 90-tych.Był wtedy jeszcze adiunktem.Przeprowadził szereg badań i określił alergeny i ich stopień zagrożenia.W przypadku córki chodziło o uczulenia po niektórych lekarstwach , które po pewnym okresie powodowały atopowe zapalenie skóry,silne swędzenie, omdlenia i spadek ciśnienia krwi itd.
Póżniej kilkakrotnie byliśmy na badaniach kontrolnych ,o ile sobie przypominam ostatnia wizyta u profesora była w 2008 roku.Obecnie jest dobrze, chociaż musi zwracać uwagę by nie leczyć się niektórymi lekami przeciwbólowymi (np.pabialgina),czy wykazanymi w badaniach antybiotykami ,a nawet ostrożnie zażywać wit z grupy B. Musi też mieć przy sobie leki przeciwuczuleniowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

yale

dziękuje za informację


Harnaś

a możesz podać jakieś namiary na tego lekarza bo moje dziecko też przyjmowało takie leki jak ty i właśnie tez go to maskowało a na dzień dzisiejszy są to leki które już mu nie pomagają;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję dobrego lekarza alergologa

ja nie wiem jak w przypadku dzieci... ale chyba nie trzeba zaraz robić badań alergicznych jeśli w taki wieku już ma duszności to chyba do lekarza rodzinnego i leki na astmę, w miedzy czasie robić badania na alergię, do Mierzejewskiego w styczniu nie było już zapisów kazali się dopytywać na zapisy na kwiecień,
tu nie ma co latać szukać alergii tu trzeba reagować najpierw na to co jest, a potem szukać alergii

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org