niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

W najblizszym czasie bede kupowal skrzynie biegow do Vectry B z 96r silnik 2.0. Najprawdopodobniej jest tam skrzynia F18. Gdzie kupic taka skrzynie lub podobna ktora bedzie pasowala. Jest oczywiscie allegro ale tam wysylka jest dosc droga. Ktore szroty poza naszymi lomzynskimi w poblizu Lomzy warto odwiedzic w poszukiwaniu takiej skrzyni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Oddaj lepiej ten złom na szrot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

mam do mondeo z 93r sporo części jeśli komuś co potrzebne to zapraszam na e-maila



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

jestes pewien ,ze to skrzynia?Na twoim miejscu weszlabym w kontakt z dobrym mechanikiem!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Na 90% to skrzynia. GDy jade na biegu slychac takie szuranie i lekkie terkotanie na luzie tego nie ma i biegi zaczynaja coraz ciezej wskakiwac. Narazie jezdze i bede sie martwil jak kompletnie padnie i nie bedzie szlo jechac ale dlugo to nie potrwa tak czuje.
Za komentarze typu rzala3 serdecznie dziekuje i jak ktos nie ma nic do powiedzenia na temat niech sie nie wypowaiada. Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Opel vektra jest samochodem sredniej klasy - wiec od razu jego "padaczka " nie bierze!nie czekaj a szukaj dobrego mechanika.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Jak wyżej, szukaj dobrego mechanika. A tak na marginesie jeśli będziesz czekał do końca to dojdzie ci kwota za scholowanie pojazdu. Jeśli kupisz drugą skrzynię mówiłeś że szukasz na szrocie, więc skoro pracowała ona tyle samo lat co w twoim aucie to zapłacisz za wymianę jak również za drugi szrot, bo nie masz na to żadnej gwarancji, a jeśli ktoś kto się zna rozbierze i wymieni części to masz pewność że wiesz czym jeździsz pomimo wieku auta. Pozdrawiam.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Dobrego mechanika juz mam. O scholowanie sie nie martwie. Nie jestem na 100% przekonany czy to skrzynia. Jak wyglada regeneracja skrzyni i ile moze kosztowac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

nie opłaca się lepiej kupić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Najlepiej chyba na szrocie. Gdzie w okolicach Lomzy sa szroty gdzie moge znalesc taka skrzynie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

ale zes sie uparl dziad , baba swoje a dziad swoje:)) moze to tylko docisk sprzegla (bo przy tym tez biegi ciezko chodza)!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Tylko Ostrołęka ul Warszawska 54 .606 119 577 lub ul Graniczna 889 663 503 dogadaj się to ci zamontują .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Na razie terkocze, potem zazgrzyta i już nigdzie nie pojedziesz.
Ludzie sprawdzajcie olej w skrzyni ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

Wymień olej w skrzyni na początek. Może juz przerobiony. Ja miałem taki sam problem i teraz jest wszystko ok


_________________________________________________________________
Najważniejsze w życiu to nauczyć się: które mosty przekraczać, a które palić!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzynia biegow Vectra B szrot ?

mogę mieć taką skrzynię za 800zł, stara do zwrotu, jeśli interesuje proszę o kontakt: 533147771

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org