niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie są admini!!!!

Czemu na forum ogólnym znajduję parę tematów poświęconych religii/polityce, a w połowie tematów, które wydają się nie mieć z tym nic wspólnego SĄ posty które odwołują się do polityki/religii? Przecież jest forum o polityce, więc nie widzę potrzeby zakładania tematów tego typu tutaj....

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

hmmmmmm ....
a o dziwkach można pisać ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead , jak ci nie pasi , to nie czytaj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: robciu (---.182.19.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 19:16

hmmmmmm ....
a o dziwkach można pisać ????

Jak wskażesz mi punkt regulaminu który na to pozwala, to ja nie będę miał nic przeciwko... Nie będę miał takiego prawa

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 19:21

SpearHead , jak ci nie pasi , to nie czytaj !

Nie o to chodzi, że mi to nie pasi. Ja po po prostu tego nie chcę widzieć w tym dziale, i admin ma obowiązek ruszyć swe szanowne cztery litery, i zrobić z tym porządek!

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

o jo joj ... hmmmmmmm
MASAKRA !!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

tak właśnie jest

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead jesteśmy w Polsce językiem urzędowym jest Polski więc pisz po Polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

dokładnie , regulaminowo proszę ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

no jasne ..




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 16-02-12 19:32

SpearHead jesteśmy w Polsce językiem urzędowym jest Polski więc pisz po Polsku.

Nie
Jesteśmy w internecie, tu nie ma granic, jednak są specjalne przestrzenie przeznaczone do rozmów na konkretne tematy. Ta, w której się znajdujemy to forum ogólne, na którym można np. ogłosić znalezienie tablicy rejestracyjnej, zapytać o coś związanego z naszym pięknym miastem itp. Jest także forum zatytułowane POLITYKA, które służy do rozmów na tematy polityki. Tematy polityczne powinny znajdować się TYLKO tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Lepiej? czyli co? lepiej smakuje erbata z cukrem? czy bez?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 16-02-12 19:44

Lepiej? czyli co? lepiej smakuje erbata z cukrem? czy bez?

Na normalnych forach za takie posty są osty! Jest to tzw offtop
http://pl.wikipedia.org/wiki/Off-topic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!


SpearHead, delikatnie mówiąc - spier.da.laj stąd sam na polityczny !

.... a jak lepiej ci na Mylomza.pl , to paszoł won !!!

forum 4lomza , ma swój urok !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

a tu fajnie jest , mi się podoba nie narzekam , hmmm i myślę że większości się też podoba bo to mnie relaksuje i odpręża




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 19:51


SpearHead, delikatnie mówiąc - spier.da.laj stąd sam na polityczny !

.... a jak lepiej ci na Mylomza.pl , to paszoł won !!!

forum 4lomza , ma swój urok !

2-gi taki sam post. Odpowiedziałem na tamten, na ten nie odpowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead w temacie postu "Witam Was bracia i siostry, w pierwszych słowach " nie zadałeś pytania księdzu nie wypowiedziałeś się na temat religii, wiary! Czyżby zrobiłeś wyjątek od reguły off-top/wej. Czyli sam łamiesz reguły a innym wytykasz cuś tam? Nie ładnie się zachowujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Ten temat był złamaniem regulaminu.... Czujesz się pokrzywdzony, czy co? Łapiesz mnie za słówka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead popierasz poglądy jednostki antyspołecznej i to mi się nie podoba!

Ja nie odhaczałem przy zakładaniu konta że zgadzam się z regulaminem tego forum bo go nie ma! Chyba że go nie zauważyłem zapodaj to się z nim zapoznam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

http://netykieta.pl/netykieta=2 i empatia do ludzi którzy dość mają polityki (takie niepisane prawo). Czemu jestem ''antyspołeczny''??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead popierasz poglądy człowieka który uważa że wymiana poglądów miedzy znajomymi to jest trolling! Gdzie napisałem że jesteś ''antyspołeczny'' stwierdziłem tylko popierasz poglądy tego człeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

zatkało tu kogoś ja patrzam ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll "sycił" się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

Nieraz też autor podaje linki do stron z obrzydliwą zawartością, najczęściej tak zamaskowane, że niczego nieświadomy użytkownik widzi nagle zdjęcia zmasakrowanych zwłok, wypróżniających się ludzi itd. (zobacz: goatse.cx). Inną metodą trollowania jest podawanie linków do screamerów bez ostrzeżenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

no to kto jest tu trolem ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 16-02-12 20:55

SpearHead popierasz poglądy człowieka który uważa że wymiana poglądów miedzy znajomymi to jest trolling! Gdzie napisałem że jesteś ''antyspołeczny'' stwierdziłem tylko popierasz poglądy tego człeka.

Nie czaję... Między znajomymi to gg chyba.... Ale to jest offtop i nie ma nic wspólnego z problemem politycznego spamu na forum ogólnym. Szukacie tematu zastępczego, i znajdujecie go łapiąc mnie za słówka.

Autor: robciu (---.146.39.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 21:00

zatkało tu kogoś ja patrzam ....

Mój post 20:10
Post Andy C 20:55

Po prostu się nie doczekałem to wyszedłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

git majonez ..... :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

git majonez ..... :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

skończyły Ci się riposty, że spamujesz?? ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

o nie chodzi ?????? :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Mam dość, wygraliście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead szukasz kolegów z piaskownicy to tu nie znajdziesz! Idż ulep ze śniegu swoja postać czyli. BAŁWANA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Nie kłóccie się bo ja już się tutaj modlę za was trolle jedne żebyście się do piekła za wczesnie nie dostali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!


Autor: Bunio (---.lomza.mm.pl)
Data: 16-02-12 20:13
Wejdźcie sobie na Mylomza.pl.Tam rozmowy na forum wyglądają zupełnie inaczej.Dlaczego tu wchodzę?Bo wspomniany portal nie ma jeszcze takiej popularności jak ten stary.


Jak Ci coś nie pasi, to nie rób nam łachy i tu nie wchodż , forum 4lomza ma swój klimat i fanów ,

Mamy tu swój " high life " , piszemy to co nam się podoba i na co mamy ochotę , różne typy piszą tu różne rzeczy i taki jest właśnie urok tego Forum !

Jak jesteś takim intelektualistą i Ci to wadzi, to przenieś się na Mylomza.pl. - umarł sról, mały ból , nikt tu po Tobie nie będzie płakał.

Może, Mylomza.pl nie ma takiej popularności , bo piszą tam same takie sztywniaki jak Ty, co to bułkę przez bibułkę, a gów.no gołą ręką.

Zabieraj swego kolegę SpearHead , oraz wasze zabawki i jak się nie podoba, to wy.pier.da.laj.cie na inne podwórko !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Admin jest chyba nieobecny skoro nie kasuje postów albo od tych długich postów został nawrócony i teraz posty niewskazane zachowuje




Tak się Łomżyńscy Kapłani teraz powołują na Jana Pawła II szczycąc się jego osobistą znajomością. Daję Państwu bodziec do Publicznej do refleksji nad naszymi "pasterzami - pastuchami łomżyńskimi"

Szanowni Państwo Łomżanie

Kiedy Jan Paweł II przyjechał do Łomży pytać o szóste przykazanie to na zamkniętym spotkaniu z miejscowym klerem przypominał nawracał zawracał ich od tego ku czemu się skłaniali wzywał ich do służby dla ludzi którym powiedział " Bogu dziękujcie Ducha nie gaście" mając na uwadze że zostają w dobrych duszpasterskich rękach.


>>>>>>>>>>>Miejscowy kler uśmiechał się do surowo przyzywającego go do pracy duszpasterskiej papieża poklaskał po wiwatował zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie po czym pożegnał papieża rodaka mając za przeproszeniem w dupie Jego pouczenia i owczarnię ( społeczeństwo na ziemi Łomżyńskiej ).<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Papież przysłał jeszcze do nas Biskupa Stanisława Stefanka specjalistę od stosunków rodzinnych podrzuconego do Łomży jak koło ratunkowe które się niestety nie sprawdziło.

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się ojcami duchownymi złodziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników. A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.

Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczane
O czym to świadczy ...
... nadal jest aktualna Ewangelia Jezusa dającego świadectwo aktualnej nadal prawdzie którą zakłamują - zabijają niebezinteresownie zło dziejscy kapłani
nie tylko parafialni wodzireje - Ojcowie Dyrektorzy i Kurialni dygnitarze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Mr_Andrzej - nareszcie odezwała się osoba, do której był zwrócony temat. To raz, po drugie gratuluję wypowiedzi - było to mistrzowskie - 20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.

Oczywiście post o waszym zwycięstwie wciąż obowiązuje.
Moim marzeniem jeszcze jest wypowiedź paplik-a...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead, goń się z forum 4 lomza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Ani myślę, tu nie ma regulaminu, więc mogę robić co chcę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead narzucasz innym zasady a sam się ich nie trzymasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: SpearHead (79.162.226.---)
Data: 16-02-12 21:57

Mam dość, wygraliście

Jak już wspominałem - wasze na wierzchu - nie ma zasad i już nic nikomu nie narzucam

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

FORUM 4 LOMZA JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 16:50

Mr_Andrzej - nareszcie odezwała się osoba, do której był zwrócony temat. To raz, po drugie gratuluję wypowiedzi - było to mistrzowskie - 20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.


Oczywiście post o waszym zwycięstwie wciąż obowiązuje.
Moim marzeniem jeszcze jest wypowiedź paplik-a...
___________________________________________________________

To już nie jest ani temat religijny ani temat polityczny
To jest temat ogólnie mówiąc stricto społeczny

Głos JPII w Łomży jest nadal aktualny


Szukałem Was a teraz Wy przyszliście do mnie !
Poco przyszliście ?
Przyjacielu po coś przyszedł ?

Ojciec Święty pytał w Łomży
Co stało się z szóstym przykazaniem ?
i napominał (przypominał)- nawracał duchownych do ich autentycznego dusz pasterskiego posłannictwa.

Co nam pozostało - Czy tylko wspomnienia ?
Jakie są owoce jego nauczania w naszych sercach ?
Jakie są owoce tego nauczania w naszym życiu ?
Jakie są owoce życia społecznego w którym uczestniczymy ?

np:

Zwiększyła się liczba Świątyń !
i spadła liczba autentycznie wiernych !

Co trzecie nowo zawarte małżeństwo - rodzina - formalnie się rozpada !
Ziemia Łomżyńska w tej niechlubnej czołówce !

Jaka duchowość materializuje taką rzeczywistość ?
Jaka była duchowość ojców duchownych tego Kościoła skoro jej owocem jest zmaterializowany nieład społeczny na ziemi Łomżyńskiej ?
O czym to świadczy ?
Kim są Ludzie odpowiedzialni za fałszywą duchowość materializującą zdradliwą - zło - dziejską rzeczywistość która jest powszechnie oczywista ?

w odpowiedzi na te pytania
przedstawiam zdjęcie z 1991r kiedy to co nas otacza zaczęło się na "nowo" duchowo formować i blisko 20 lat materializować


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm, mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów, obłudników oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Na zdjęciu brakuje Biskupa Łomżyńskiego S.S.
no cóż dołączył w czasie rozkwitu tej
społeczności "podrzucony jak koło ratunkowe" które się nie sprawdziło.
Choć nie był ON fundamentem duchowości na którym zmaterializowały się jej owoce
to jednak Biskup Stanisław Stefanek pozostaje współudziałowcem ich wspólnego "arcy" kapłańskiego siewu i żniwa





Ciało Chrystusa .... Pan z Wami ... Jak z Żydami ...

Uważajcie aby jedynie słuszna Wiara Rzymskokatolicka nie stała się równie bandycka...

Ślepo posłusznej Wiary wam nie brakuje tak samo jak Żydom na początku Naszej Ery

Ciało Chrystusa .... Pan z Wami ... Jak z Żydami ...

... O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-02-12 17:27

FORUM 4 LOMZA JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU !

kur.wa człowieku! Czy ja mam coś do forum?

Mr_Andrzej

nie chcę mi się cytować twojego postu. Wytłumacz mi czemu podkreśliłeś te słowa

20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.

I czemu znowu dałeś pier.doloną agitację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead ja do Ciebie nic nie mam tylko stwierdziłem fakt że popierasz poglądy człeka dla którego muszę mieć szacunek tylko że względu że jest człowiekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead

Nie zmienia się zasad w trakcie gry, albo przyjmujesz je, albo nie,

nie pouczaj nas co jest dobre, albo złe i co Ci się widzi , albo nie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: Andy C (---.org)
Data: 17-02-12 17:39

SpearHead ja do Ciebie nic nie mam tylko stwierdziłem fakt że popierasz poglądy człeka dla którego muszę mieć szacunek tylko że względu że jest człowiekiem.

Na forum internetowych jestem jedynie zwolennikiem porządku, a przeciwnikiem anarchii, wszelkiej agitacji i botów reklamowo-agitacyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-02-12 17:41

SpearHead

Nie zmienia się zasad w trakcie gry, albo przyjmujesz je, albo nie,

nie pouczaj nas co jest dobre, albo złe i co Ci się widzi , albo nie !

Przecież sami twierdzicie, że nie ma zasad... Z resztą już powiedziałem - wygraliście i postanowiłem się dostosować do waszego poziomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

ZASADĄ JEST TO, ŻE NIE MA ZASAD !

FORUM 4 LOMZA JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU !

I TO MA SWÓJ UROK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

masz rację je.bać pier.dolone zasady, tylko frajerzy się ich słuchają

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

I nie krzycz na mnie, zrozumiałem ;)

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 17:36
Mr_Andrzej

nie chcę mi się cytować twojego postu. Wytłumacz mi czemu podkreśliłeś te słowa

20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.

I czemu znowu dałeś pier.doloną agitację?
____________________________________________________________

Szanowny przedmówco
To już nie jest ani temat religijny ani temat polityczny
To jest temat ogólnie mówiąc stricto społeczny
Tu niema agitacji i teorii spiskowej którą sobie roisz (chyba ?)

Będzie około 20 słów wybierz te które ci pasują
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm, mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów, obłudników oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<




Uważajcie aby Wiara Rzymsko Katolicka nie okazała się równie bandycka jak ta która legła u podstaw Naszej Ery kiedy wierzący działając w dobrej Wierze z Wielka Wiarą i w imię Boże zaszczuli zapierdolili zajebali życie Boże ja bym się na tym religijnym krzyżu zesrał z bólu

Ewangelia jest podobno nadal aktualna - aktualnie Kapłani są tacy jacy - jakie były ich Ewangeliczne pierwowzory ...

O czym to świadczy ...
O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Będzie około 20 słów wybierz te które ci pasują
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm, mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów, obłudników oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jakie są owoce tej ich CURVA* Wiary

* CURVA - łac. słowo pochodzące z cywilizacji łacińskiej posiadajace obecnie wiele znaczeń. Preferuje jego pierwotne pojęcie właściwe dla jezyka dyplomatycznego i urzędowego Watykanu





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Żadne nie pasują. I jako offtop dorzucę to, że moim zdaniem najnowsza płyta Linkin Park była do bani, no może poza kawałkiem The Catalyst, którego nawet dało się słuchać. Ale do Hybrid Theory się nie umywa. Tak samo z dubstepowym KoRnem. Jest jeden utwór (narcossistic cannibal) który nie wysadza bębenków usznych, ale do Got The Life i Frak on The Leash się nie umywa. dam parę utworów do porównania i przesłuchania.

Linkin Park: Hybrid Theory (pierwsza płyta)
Papercut
http://www.youtube.com/watch?v=04jE4eUKfYU
In The End (w końcu najbardziej znana piosenka, nie:))
http://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4
One Step Closer (moja ulubiona piosenka)
http://www.youtube.com/watch?v=pmUTBDuUGz8

Linkin Park: A Thousand Suns (najnowsza płyta)
The Catalyst
http://www.youtube.com/watch?v=51iquRYKPbs
Waiting for The End (jeszcze da się słuchać)
http://www.youtube.com/watch?v=5qF_qbaWt3Q
Indescent (w pop-rocku są jeszcze gitary...)
http://www.youtube.com/watch?v=xLYiIBCN9ec

KoRn: Follow The Leader
Got The Life (yeeaaaa...)
http://www.youtube.com/watch?v=VAWjsVoDpm0

KoRn: The Path of Totality (najnowsza płyta)
Narcossistic Cannibal (może i niezła, ale bez Skrilexa byłaby lepsza)
http://www.youtube.com/watch?v=CUOlc_j4rMA

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead hehe.. korn pewnie się wypalił:))

http://www.youtube.com/watch?v=1kvC9fwqDYY&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 18:08

Żadne nie pasują

____________________________________________________________

taa...

Dobrze mówisz... i to dobrze o Tobie świadczy.

Nikomu one nie pasują ale są tacy którzy ich osobiście w tym towarzystwie doświadczyli bezpośrednio...

... o pośrednich skutkach tych doświadczeń już niema co mówić bo każdy rozsądny człowiek wie ...

... jak taka zakłamana duchowość psuje życie duchowe które od wewnątrz na zewnątrz materializuje trudną do akceptacji powszechnie widoczną rzeczywistość na tej suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia kapłańskiego udziału w odwiecznym napędzaniu religijnego błędnego koła Wirów wiary i bolesnych doświadczeń - dramatów na sposób Ludzki i Boski

masakra
Ja bym się na tym religijnym krzyżu zesrał z bólu...

... dzięki Bogu dziś w naszej części świata są bardziej humanitarne metody religijnego zaszczuwania ludzi
którym się odbiera głos jak zawsze w dobrej wierze a raczej w trosce o żywotność kapłańskich interesów religijnego towarzystwa wzajemnej adoracji


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Mr_Andrzej a co sądzisz o utworach? Bo jestem głupi, i nie rozumiem wzniosłej mowy...

Autor: Andy C (---.org)
Data: 17-02-12 18:33

SpearHead hehe.. korn pewnie się wypalił:))

http://www.youtube.com/watch?v=1kvC9fwqDYY&feature=related

Ziomek, to nic...
http://www.youtube.com/watch?v=dHtwZ07N1ic

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej :

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 19:02

Mr_Andrzej a co sądzisz o utworach? Bo jestem głupi, i nie rozumiem wzniosłej mowy...

_________________________________________________________

Raczej wątpię w to co mówisz uciekając od tematu bo nie sądzę ze jesteś głupkiem. To już akurat rozumieją nawet mało inteligentni ludzie nie wykształceni jak ci kłamliwi księża arcy kapłani i uczeni w Piśmie o których tu wspominam

Popatrz jak wielu ludzi omija kościoły z betonu i stali oraz tych którzy budowali je za przysłowiowe 30 srebrników - im nic nie trzeba tłumaczyć.

Zapytaj czemu brak jedności w tych kościołach czemu ten Kościół jest rozlazły i niespójny zapytaj tych ...

... Tych co budują świątynię opatrzności Bożej i jeszcze więcej innych świątyń...

Tych którzy jako świńscy liderzy w trosce o własne świątynne interesy odwiecznie utwierdzają ten religijny Folwark zwierzęcy na drodze postępu do Cywilizacji śmierci.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia

Kapłanów nie było przy Bożym narodzeniu Oni byli przy Bożym ukrzyżowaniu które zorganizowali z władzą cywilną w dobrej Wierze z troski o religijne interesy - własne interesy świątynne (kościelne)

Pytasz co sądzę o utworach sądzę że jeden Karnawał się kończy i zaraz zacznie się drugi karnawał religijnych lamentacji...

... muzyka dopóki nie zabija łagodzi obyczaje w przeciwieństwie do konfliktów społecznych na tle pieśni religijnych.

Ja zesrał bym się na ten krzyż
z bólu na szczęście w naszej części świata obecnie są humanitarne metody religijnego zaszczuwania przyzwoitych ludzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!


„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
papież - Jan Paweł II

"KOŚCIÓŁ - KLER jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi z ruchomości i nieruchomości które gromadzi przez wieki."
alter ego - Jezus

Boże jakie to proste to niemożliwe żeby ludzie patrząc na swoich pazernych pasterzy - arcy kapłanów tego nie rozumieli.

Rozumieją - rozumieją komentują jak za komuny i traktują zepsuty do cna KLER jak PZPR - ostatnio była pikieta pod Kurią w Łomży jak pod domem partii

Jak Oni sobie nawzajem mogą w oczy uczciwie patrzeć ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead tera tego się słucha . A najmodniejszy jest styl teraz podobno WONKY:)

http://www.youtube.com/watch?v=Wp1rL7DI_D4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Mr_Andrzej
Raczej wątpię w to co mówisz uciekając od tematu bo nie sądzę ze jesteś głupkiem. To już akurat rozumieją nawet mało inteligentni ludzie nie wykształceni jak ci kłamliwi księża arcy kapłani i uczeni w Piśmie o których tu wspominam

A więc się mylisz.

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 17-02-12 18:33

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 18:08

Żadne nie pasują

____________________________________________________________

taa...

Dobrze mówisz... i to dobrze o Tobie świadczy.

Nikomu one nie pasują ale są tacy którzy ich osobiście w tym towarzystwie doświadczyli bezpośrednio...

Tak szczerze... To zadnego nie przeczytałem. A więc jestem chyba jeszcze ignorantem

Mr_Andrzej
Pytasz co sądzę o utworach sądzę że jeden Karnawał się kończy i zaraz zacznie się drugi karnawał religijnych lamentacji...

Raczej wątpię, aby te utwory nadawały się do karnawału.... No chyba, że ktoś lubi dubstep, i te pseudo-techno od Linkin Park, btw-powinien cię zainteresować tekst piosenki The Catalyst

http://www.tekstowo.pl/piosenka,linkin_park,the_catalyst.html

Got The Life równierz

http://www.tekstowo.pl/piosenka,korn,got_the_life.html

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 18-02-12 09:07

SpearHead tera tego się słucha . A najmodniejszy jest styl teraz podobno WONKY:)

http://www.youtube.com/watch?v=Wp1rL7DI_D4

Przyznam szczerze - pierwsze słysze ;p Ale ja preferuję klasykę....
http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg&ob=av2e

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

SpearHead a to nie klasyk?;)

Mark Lanegan z(Soulsavers) and Kurt Cobain - Where Did You Sleep Last Night?

http://www.youtube.com/watch?v=tU6o0FFBrqs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

A no jest :D

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Klasyk:))))
Nirvana vs Justin Bieber vs Michael Jackson vs Blur vs Toto (Mashup)
http://www.youtube.com/watch?v=irvd9aVvmxU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 18-02-12 12:16

"Mr_Andrzej
Raczej wątpię w to co mówisz uciekając od tematu bo nie sądzę ze jesteś głupkiem. To już akurat rozumieją nawet mało inteligentni ludzie
nie wykształceni jak ci kłamliwi księża arcy kapłani i uczeni w Piśmie o których tu wspominam ...

A więc się mylisz...
Tak szczerze... To zadnego nie przeczytałem. A więc jestem chyba jeszcze ignorantem.....


Mr_Andrzej
Pytasz co sądzę o utworach sądzę że jeden Karnawał się kończy i zaraz zacznie się drugi karnawał religijnych lamentacji...

Raczej wątpię, aby te utwory nadawały się do karnawału.... No chyba, że ktoś lubi dubstep, i te pseudo-techno od Linkin Park, btw-powinien cię zainteresować tekst piosenki The Catalyst..."

KONIEC CYTATU
___________________________________________________________

Szanowny przedmówco podpisujący się SpearHead

Ponieważ mówisz o sobie że jesteś ignorantem po tym jak powiedziałeś że ja się mylę na podstawie tego że nie przeczytałeś tego co napisane przyznaję Tobie rację - rzeczywiście wygląda na to że jesteś ignorantem bo o schizofreniczne mało rzetelne postrzeganie rzeczywistości raczej cię w tej chwili nie posądzam.

Dziwny z Ciebie człowiek
sam sobie zaprzeczasz a to że te utwory o których wspominasz nie nadają się do karnawału lamentacji nie oznacza że nie będą grane w jego tle kiedy moherowa wiara będzie smęcić lamentacje przed swoimi kapłanami i zaocznie w tym samym czasie kalendarza państwowego i liturgicznego jeśli chodziłeś na religię w szkole a zapewne chodziłeś to przystąpiłeś do komunii świadomie i wiesz co jest grane nie tylko do - od Popielca

>>>>>>>>Ponieważ mówisz o sobie że jesteś ignorantem przypomnę że:

"Karnawał religijnych lamentacji" - wielki post i jego gorzkie żale.
Miną już tłusty czwartek teraz ostatki i Popielec.
Nadeszła zmiana karnawałowej płyty na parafialnych imprezach
zapewne nie nie możesz nie zwrócić na to uwagi tak samo jak twoja rodzina.

Masakra sakra mentalna złotej sztańskiej obłudy maskarady hipokryzji arcy kapłanów - nie tylko biskupów.

Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne dziś tak samo jak na początku naszej ery jedynie zło dziejskie metody religijnego zaszczuwania ludzi w naszej części świata są bardziej wyrafinowane - humanitarne

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!


Mr_Andrzej ,

pies cię jeb..ł !


Gdybyś wiedział jak mnie irytujesz - sam byś sobie przy.pierdolił !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 19-02-12 02:38


Mr_Andrzej ,

pies cię jeb..ł !
____________________________________________________________

taa...

To lepsze niż *** ci w dupe ...

Dzięki za uznanie

Cholerny świat 2000lat chrześcijaństwa i Curva jak fałszywie było tak fałszywie jest ten obłudny religijny porządek na kapłańską modłę nic się nie zmienił.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Mr_Andrzej
Zobaczyłeś te teksty, czy też jesteś ignorantem?

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 20-02-12 20:54

Mr_Andrzej
Zobaczyłeś te teksty, czy też jesteś ignorantem?


____________________________________________________________


Jeśli chodzi Tobie o teksty z linków tak widziałem czytałem to smutne jak dla nmie to za smutne i za pesymistyczne wolę ...

http://www.youtube.com/watch?v=NrvbDHZGDoM

Wielki post nie ma końca na tle wiecznego karnawału widać to wszędzie a szczególnie w na tle głodu w Panstwie afrykańskim i korowodu wypasionych przebierańców na kapiacych przepychem imprezach w katolickim Watykanie

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać również ta religijna historia błędnym kołem się toczy jak zawsze kręconym przez kapłanów tak samo w dobrej wierze a raczej w trosce o własne interesy swój religijny dobrobyt.

o czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

No nareszcie dotarło :) Ale nie wydaje mi się, żeby były pesymistyczne... Raczej dające nadzieję

No to jest taka przestroga

God bless us everyone
We are broken people living under loaded gun

A to daje nadzieję

God paged me, he'll never see the lie he wants to see
God told me, I've already got the life, oh I say...

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Pesymistyczne bo widać w tych tekstach ducha walki i przemocy a nie widać ducha prawdy natomiast czuć jego nie pohamowane niepokierowane pragnienie na drodze do donikąd byle przed siebie.

Historia kołem się toczy wokół i lubi się powtarzać kręcąc się błędnym kołem cywilizacji śmierci wokół osi wyznaczonej przez kapłanów obłudnie i cynicznie lansujących tą cywilizacje jako cywilizację życia - życia po śmierci.

Kapłani zaszczuli wśród ludzi życie Boże organizując je na własną modłę dla własnych potrzeb - świętych - nietykalnych - nieobliczalnych własnych interesów

O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

http://www.tekstowo.pl/piosenka,linkin_park,in_the_end.html

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!


Nie jedni zamierzali brać mnie żywcem !
Nadeszła pora czynić rzeczy prawymi !
Ty i ja musimy walczyć o prawa do nas !
Ty i ja musimy walczyć by przeżyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

Raczej:
Nikt nie weźmie mnie żywcem!
Przyszedł czas na słuszne czyny!
Ty i ja musimy walczyć o nasze prawa!
Ty i ja musimy walczyć o przetrwanie!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8MiHQkQpF_Q

No one's gonna take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są admini!!!!

sorry, o prawa do nas ! = oprawa dla nas !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org