poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPK!!

Ludzie pare razy mi sie zdażyło że kierowca nie otwieral mi drzwi na przystanku na którym chcialem wysiasc ale wczoraj autobus uciekl mi 2 razy stalem obok przystanku i nie wiem czy mógłby mnie nie zauwazyc skoro bylem ubrany na bialo !!!!! któryś raz z rzędu mi sie to przydażyło !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

napisz o ty do MPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

A ja znów dziś miałem taką sytuację że autobus linia ,,2" przyjechał 10 minut wcześniej.. Na rozkładzie jest o godzinie 14 55. a przejechał 14 45.. Przez co musiałem czekać na następny ok 20 minut.. Wyjeżdżają jak chcą raz za wcześnie raz za późno.. Co to ma być? A z tym otwieraniem drzwi to chamstwo.. Miałem wiele razy taką sytuację że pukałem kierowcy w przednie drzwi zauważył mnie ale odjechał dalej.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

I często bywa też tak, że "uprzejmy" kierowca przejeżdza przez cały przystanek zatrzymując się na samym końcu. Najbardziej jest to zauważalne jak coś pada (śnieg,deszcz).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

ja jak jadę, to też na przystankach się nie zatrzymuję , drzwi nie otwieram bo mam klimę, a spóżniam się tylko jak są korki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Poza tym śmieszy mnie rentowność MPK. Zdaża się że czasem muszę jechać empekiem i co widzę gromadę starszych ludzi co nie mają obowiżku płacenia za przejazdy. Jak to ma się utrzymać. Zaznaczam nie mam nic do starszych ludzi bo może i ja starości dożyję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

MPK , to Zakład Budżetowy, jest przedsiębiorstwem użyteczności publicznej realizującym zadania własne gminy, świadczy usługi przewozowe na rzecz mieszkańców Łomży z uwzględnieniem możliwości finansowych zakładu i budżetu miasta. Jest dotowany przez miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

kiedys jechalem z nowogrodu do lomzy ostatnim autobusem jakos po 20-stej (linia 9) potrzebowalem wysiasc na pilsudskiego a kierowca zmusil mnie i dwoch pasazerow zebysmy wysiedli na rondzie (wojska polskiego-rzadowa) bo "nie oplacalo mu sie jechac taki kawal dla trzech pasazerow i pojedzie od razu do zajezdni"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

myślał pewnie że pedał czeka na klijenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Jeśli tam byleś a na pewno tak skoro wiesz że 10 minut odjechał wcześniej to trzeba było wsiadać poco czekać 20 minut. To sytuację można sprawdzić bo jest to zapisane przez monitoring pokładowy autobusu zgłaszając problem do dyrekcji. Z praktycznego punktu widzenia znając czas przejazdu jest nie realne nadrobić 10minut skoro cały czas z WSA przez cale miasto do WSA wynosi 25minut.A już na pewno nie o tej godzinie.


Co do otwierania drzwi to tylko troszeczkę szacunku dla kierowców bo to przecież też ludzie przy niskich temperaturach dochodzi często do przeziębień. Trudno żeby kierowca był ubrany tak jak pasażer bo to przecież ogranicza ruchy co wpływa na bezpieczeństwo podróżnych.Jeśli ma być wewnątrz ciepło to trzeba jakoś to ciepło zatrzymać. Otwiera drugie i trzecie drzwi bo nimi można najszybciej i najwygodniej wejść lub wyjść.Przednimi powinni wchodzić ci co kupują bilety i jeśli jest duże napełnienie(tłok).Często stoją dwie lub trzy osoby na przystanku nawet rozmawiają ze sobą a jak podjedzie autobus to każda chce wsiąść innymi drzwiami.Często bywam w innych miastach i przy tak niskich temperaturach widziałem informację cyt. "Ze względu na niską temperaturę w miarę możliwości prosi się podróżnych o unikanie korzystania z przednich drzwi"

MIŁEGO I CIEPŁEGO PODRÓŻOWANIA ŁOMŻYŃSKĄ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Mikro co ty wiesz o życiu?? Po pierwsze szedłem ulica poligonową z daleka widziałem że przejechał autobus.. A w tym przedziale czasowym nie ma innego autobusu.. Chyba żebym tam był bym wsiadł trochę logiki..


po za tym chamy nie otwierają drzwi nawet gdy jest ciepło.. Zimą to rozumiem że nie otwiera przednich drzwi ale z łaski swojej powinien otworzyć tyły..

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

na drugi raz, jak chcesz się przejechać, to kładż się pod koła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Janusz2777 to jestes **** ze nie spisales nr autobusu i nie zglosiles

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Unicode wyzywając kierowców MPK od chamów pozwala wyobrazić sobie jakim człowiekiem jesteś sam. I to wszystko tłumaczy dlaczego nie zdążyłeś na autobus. Ja mam za sobą 39 lat pracy i to wszystko w dwóch firmach
więc o życiu trochę wiem. A TY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

No ja akurat pracuje od początku swojej kariery w jednym zakładzie pracy a pracuje 12 lat. po za tym ja nie jestem chamem tylko kierowca który mnie widzi a nie otworzy Ci drzwi, a wie że Ci zimno.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

trzeba było przy kosowniku stanąć to byś nie zmarzł :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK!!

Niestety pozabierali koksowniki :( To miało być chyba tylko na pokaz.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org