poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chce kupić monitor do 200zł.

witam.Chce kupić monitor używany,do 200zł.-czy ktoś wie gdzie moge go kupic?i czy kupię za taką cenę.allegro odpada nie mam tam konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

można...ludzie czasami oddają stare monitory crt za dwa piwka nawet, tylko trzeba troszkę poszukać.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

chodziło mi o LCD FLATRON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Witam ja mam monitor do sprzedania a nawet cały komputer jak by co to napisz na emaila tina127@wp.pl czekam na kontakt pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Praca

Szukam pracy najlepiej w sklepie odzieżowym lub spożywczym Pilne proszę o kontakt tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Ja mam taki Lg Flatron bardzo dobry żadnej wady użytkuje 7 lat i myślę że jeszcze drugie tylko pochodzi na luzie. A czy bym go sprzedał za 200zł no nie wiem raczej nie dlatego bo te monitory są bardzo solidne chodź CRT.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

dzasta1989 ja moge ci zalatwic prace,moja szefowa potrzebuje do pracy w butiku,ale wiesz musisz wyslac meila +Cw a puzniej mozna o czyms mowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Sprawdz sobie model flatronez T710BH ma potrujną dodatkową osłonę Bright View, i atest Ecology Energy Emissions TCO 99%

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

mam na sprzedanie cały komputer z monitorem właśnie LG Flatron LCD 17" najchętniej sprzedam cały zestaw ale jeżeli chcesz sam monitor to za 200 z dostawą możemy się dogadać (tzn jeśli mieszkasz w Łomży bądź też blisko Łomży). W zestawie monitor, okablowanie, papiery, oryginalny karton, monitor ma chyba ok 5 lat

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Praca

Super by było odezwij sie domnie na emila tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

wpm odezwij sie domnie na emila tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

lysy89-podaj dokładny model tego monitora.jak to nie ctr.to sie dogadamy.mieszkam w łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

mixer-rexim odbierz wiadomość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

LCD oczywiście a konkretniej LG Flatron L1718S

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

stan monitora idealny, od 3 lat używany sporadycznie przy drugim komputerze, gdyż mam laptopa a teraz stwierdziłem że nie ma sensu trzymać kompa, z którego się nie korzysta.
A tak oprócz tego komputera to mam jeszcze jeden, sama jednostka, płyta głowna nie pamiętam modelu, procesor 1,4GHz 512MB RAM, dysk 40GB, DVD, karta sieciowa, oddam za stówę

Mam też sporo części, obudowy, płyty główne z procesorami, jakieś pamięci RAM, cd-romy, dvd-romy tasmy itp to kwestia dogadania się jeśli coś by było potrzebne

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

koloru srebrnego?za taki monitor 100zł mogę dać.a przypadkiem niejest on z komisu sympatia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

mixer-rexim czekam na odpowiedz na emaila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

nie dostałem żadnej wiadomości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

tak, srebrny, kupiony w Łomży w sklepie nie pamiętam tylko którym ale za stówę nie sprzedam, zobacz co tam dzasta1989 Ci oferuje, może akurat się dogadacie

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Ne emaila nie dostałeś to poczekaj jeszcze raz wyśle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Teraz sprawdz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

chce tylko monitor.a nie cały komputer.monitor do 200zł.LCD-FLATRON 17 LUB 19 UŻYWANY jak ma ktoś do sprzedania to zapraszam na mój adres lomza@vp.pl narazie to się rozglądam planuje kupić go dopiero 22lutego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Caly komputere sprzedam za 350 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Dostałęś wiadomość/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

tak.dostałem.komputer.to mam.a monitor to LG1718s KTÓRY PĘKŁ BO SPADŁ.I SZUKAM DRUGIEGO A JAKI MASZ MONITOR?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Poszukaj w sieci, widziałem nowe monitory LCD 19' za niecałe 300 (~290).
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

a np.gdzie?ja cały czas szukam znalazłem kilka ale poza łomżą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Tak szczerze to widzę że masz słabe rozeznanie ten monitor który ci oferuje jest solidny ale nie aż tak wyrazisty. Kupiłem sobie kartę za około 6 stów i wszystko pienie się wyrównuje. Co sobie cenie w monitorze CTR to kąt odczytu obrazu przez siatkówkę oka, ponieważ pod każdym kontem zobaczysz ten sam kolor. Zaś monitor o którym mówi lysy89 dostaje przebarwień na dole ekranu i żółkną, doskonale znam ten monitor opchnąłem go po 3 latach użytkowania i wróciłem do CRT. Monitory takie jak LCD o którym mówi lysy89 zmieniają kolor obrazu pod pewnym kątem padania na siatkówkę oka.
Za to mają piękne nasycenie obrazu, dobrą ostrość obrazu i dużo opcji zmiany koloru, są też jednymi z najcięższych monitorów LCD.

PS: Kup Sobie Ten Zwykły Monitor Bez Bajerów LG 18.5" LCD W1946S-BF czarny TCO05
Posiada f-Engine - Innowacyjny układ scalony doskonalący jakość kolorów, obrazu, i pola widzenia (to co mówiłem wcześniej o kącie padania obrazu).
Technologia DAFI (Digital Adaptive Fine Image) potęguje żywotność barw, optymalizuje jasność i kontrast oraz zwiększa dynamikę ruchomego obrazu filmów, gier i animacji. Cena 360 zł

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

monitor LCD do 200zł.może też byc za 100zł.ale tylko LCD .17 LUB 19 . powyżej tej ceny nie chce bo niemam tyle kasy.jak bym miał tobym w sklepie sobie kupił za 350 19.a ja używany chce ...CZY TO MOŻLIWE??? JEST W ŁOMŻY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Dla ciebie to raczej nie jest możliwe :):)

Bo co ci kto zaproponuje to ty albo masz albo ci nie odpowiada .
A możę kupisz odemnie sam monitor??

FLATRON W1941S
I za ile byś go kupił ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

kupi za chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

Co Ty z tą Łomżą za200 kupisz po lizingu z przesyłką i gwarancją można znależć na allegro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chce kupić monitor do 200zł.

też mam zestaw komputerowy do sprzedania ( jednostka centralna, monitor, klawiatura, mysz i drukarka) za 300 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org