poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KNC NIERUCHOMOŚCI

Witam. Czy ktoś zawierał umowę z tym biurem nieruchomości? Można mu zaufać? Prosiłbym o jakieś info. pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

a co kupujesz dom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

Miałem do czynienia z Tytanem i powiem tak kultura i fachowość ale trzeba mieć swój rozum i nie zapominać, że to są pośrednicy i z tego żyją więc zawsze można zapytać o jakieś upusty na ich prowizji- niechętnie ale jednak możliwe oraz o upustu na cenie nieruchomości. Życzę powodzenia

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

w Lomzy obojetnie jakie biuro nieruchomosci niepotrafi sprzedac domu ani mieszkania,pod jednym warunkiem jesli dom kosztuje 500000 tys zl to za 200000 uda sie moze sprzedac,ale to nie w dzisiejszych czasach,dzis i za 150000 tys zl bys niesprzedal , nieruchomosci leca na leb na szyje,bedzie jeszcze taniej poczekajmy pare miesiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm może i nieruchomości tanieją ale u nas nie brakuje ludzi co za klocka chcą pół bańki;/ tylko skąd zwykły pracujący krajanin ma wziąć wypłatę i odłożyć lub wziąć kredyt na taką kwotę? a ceny nieruchomości stoją sztywno i moim zdaniem przyjdzie nam dłużej poczekać zanim spadną, bo do ludzi nie dotrze, że nikt im tyle nie da co chcą. Tak samo jak z lokalami na Starym Rynku powoli pustoszeją a właściciele dalej chcą ponad 2 tys na miesiąc

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

nieruchomość to musi być na miarę, z mediami wszystkimi, z kawałkiem działki, z łatwym dostępem, blisko drogi, wszędzie blisko, w dobrej dzielnicy i zależnie od potrzeby w metrażu, w stylu klasyczny, a nie jakiś dworek i 10 sypialni, tego nikt nie kupi

oczywiście mówię o Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

oremi,masz racje ceny musza byc realne,do zarobkow,zobaczmy jak jest w swiecie?np prawie kazdy w Europie zarabia 2000 tys euro netto,mieszkania tam kosztuja w duzych miastach do 100000 tys euro,mam na mysli luxusowe mieszkania,bo na peryferiach miasta kupisz juz za 30-40 tys euro,i to jest realne.W Polsce(LOMZY) mieszkanie kosztuje 200000 tys zl i zarabiamy 2000 tys zl netto takie same jak na zaczodzie,a to oznacza ze w naszym kraju mieszkania i domy sa o 50%za drogie,ot i cala filozofia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm, "na zachodzie, tam kosztuja w duzych miastach do 100000 tys euro,mam na mysli luxusowe mieszkania" ogarnij się... w każdym temacie o nieruchomościach piszesz że jest za drogo, próbujesz zaklinać rzeczywistość... Wszędzie na świecie tak jest, że nie każdego stać na własny dom czy mieszkanie. A w Łomży ceny stoją od lat bo jest równowaga popytu do podaży i nie sądzę żeby to się zmieniło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

OjciecR co ty taki zawsze przeciwny jestes,troszke znam sie na cenach,i wiem ile gdzie co kosztuje,a Ty masz nieruchomosci czy co?ze zawsze sie unosisz,wiesz dobrze o tym ze w Lomzy ceny sa z kosmosu wziete,pozatym mam juz dom,pobudowalem,kupilem dzialke itd,i wiem ile kosztuje budowa domu w Lomzy,tylko ci pseudo biznesmeni chca o 70%wiecej za to co nie jest warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

Bo to Polska właśnie :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

maruda,fajnie to ujeles bo to Polska wlasnie, heheheheeh to znaczy ze tu i pszczoly wieksze tak?hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm, skoro masz dom to chcesz aby był mniej warty? czegoś tu nie rozumiem... troszkę się ośmieszasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm, po raz kolejny wykazujesz się nieznajomością cen na rynku a z uporem maniaka chcesz zaszczepić swoje racje!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

megan,ja chetnie kupie jeszcze 1 dom ale cena musi byc dostepna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm, ciągle konfabulujesz :

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-12 13:19
…to ze jestem kobieta .... - " pobudowalem,kupilem "
Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-12 13:19
…to ze jestem kobieta to nieznaczy ze niewiem do czego sluza tabletki,pewnie ze biare jesli chce byc pewna ze nic mi sie niestanie jesli bede miala stosunek z nieznanym facetem…..

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 04-02-12 12:14
a ja mysle ze Lomzynskie ceny sa z kosmosu wzięte…… Lomza to zadupie cywilizacji……moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26-10-11 11:58
twz bym kupil ale max 1500 zl m2 inaczej sie nieoplaca kupno mieszkania,przeplacamy o 50-60% i tego mieszkania niesprzedamy w tej cenie nawet za 10 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

Zastanawiam się, czy mam się śmiać czy płakać wpm, nie mam czasu na to by poszperać w archiwach by przytoczyć Twoje wypowiedzi, ale domek chętnie kupisz dając 1000 za meterek, garaż wyceniasz po 2 kółeczka również, ale o ile pamięć mnie nie myli to wiesz ile to wszystko kosztuje bo budowałeś już kwadracik, wiec się może zastanów nad logiką wypowiedzi.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

ooooo dzięki ZS to jeszcze nie te cytaty, które miałam na myśli.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

Ja też sobie chętnie kupię jeszcze jednego astona martina, ale w dostępnej cenie max 20k PLN. Ostatecznie może być letko używany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

kręci albo ma rozdwojenie jażni, trudno się zdecydować na płeć ? :

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 03-02-12 19:52
mam do zaoferowania biznes?wklad min 100000 tys zl.

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 02-02-12 11:27
moja szefowa szuka juz 2 miesace do butiku,jest tak ciezko o pracownika ze szok choc placi 8 zl brutto za godzine a ludzi niema… (Re: praca )

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 02-02-12 12:59
ja mam dobrego pracodawce,….Ja pracuje w butiku i wiem jacy sa klijenci ale robie wszystko zeby im cos wcisnac zebym niebyla darmozjadem w firmie.

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-12 23:35
60-70 zl to ja ci sprzedam w wyrobie nowe,jakie bedziesz chcial,ale tylko hurtowo!585 proba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

algi, poczekaj jeszcze parę dni, no może miesięcy i za zupełną darmochę prawie kupisz :)
ZS wzorcowo ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

ze zezowate szczescie ma jakies kompleksy hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm , nie lubię tylko fałszu i obłudy oraz ludzkiej głupoty !

masz jakieś konkretne argumenty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

wpm, czytałam też inne Twoje wypowiedzi, wydaje mi się, że jesteś mężczyznąnie kobietą i tak samo jak zezowate szczęście uważam, że powinieneś zdecydować się na konkretną płeć:) to cyt. do Ciebie, "Mądrego poznać po tym, że na tym poprzestanie gdy czasem inteligentne sformułuje pytanie, a głupca w tłumie od razu się wyśledzi, że na każde pytanie zna wszystkie odpowiedzi" Hemar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

się nie znacie, albo jest wam to na rękę, wpm ma racje, ceny chcecie ?

działka na blok ok 500tysi ostatnio poszła za dwa? przyjmijmy że milion
do tego budowlanka pozwolenia etc 2mln; instalacje, uzbrojenie terenu ok 1 mln złotych
teraz finał 50 mieszkań X średnio 50 metrów x 3400 metr = 8,5 mln złotych, dodatkowo garaże i ceny mieszkań wyższe to wychodzi nam 9 bańek

9-4 = 5 mln na czysto

nawet jeśli developer zarobi 3 to co przez 1,5 roku to mało?

i nie bredźcie mi tu o prawach rynku, bo rynek jest hermetyczny, a ci co powinni budować taniej czytaj spółdzielnie, mają ceny takie same jak developer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

oremi, w domkach jednorodzinnych też rynek hermetyczny?bo też ceny stoją od lat. Gdyby nie było popytu na mieszkania to uważasz że ceny by nie spadły? a Twoje wyliczenia, no cóż, wchodź w deweloperkę, będziesz krezusem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

oremi , widać, że jesteś w temacie "dobrze zorientowany", tylko skąd wziąłeś te założenia ? z księżyca ?
jak pisałeś, sam szukasz mieszkania więc nie zazdrość chłopie innym, załóż spółkę z wpm, ona ma na początek 100000 , Ty drugie tyle i budujcie jakiś blok, rozwiążecie swoje problemy mieszkaniowe i coś tam jeszcze zarobicie na sprzedaży, bylebyście tylko sprzedawali po 1000zł/m2 - będzie tanio i uczciwie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

BRAK NICKA, wpm, oremi, ośmieszacie się swoimi postami na ten temat, naiwnością i brakiem realizmu, jak większość dieciaków-biznesmenów na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

To ty się ośmieszasz, ja akurat jestem z branży budowlanej i wiem o co chodzi, takie gadanie że deweloper ledwo wychodzi na swoje to czysta kpina, jak można takie bzdety opowiadać?

Jeden z deweloperów w Łomży na sybiraków stawia łącznie 3 bloki na raz, a jeden w miedzy czasie oddawał, ktoś powie że stać? no postawi dwa w cenie kilkudziesięciu sprzedanych mieszkań w jednym, od cała prawda

Każdy chce się na chapać jak najwięcej i tyle, a ceny mieszkań nie mają przełożenia do kosztów. Ktoś mi powie że ceny mieszkań w Warszawie są drogie bo koszty większe? chyba tylko zakupu działek, a cała reszta poza jeszcze robocizną wychodzi tak samo albo jeszcze mniej.
W Łomży kupujesz przykładowo grzejnik jako detalista za 2 tysie jako hurtownik za 1000 zł, duża przebitka? dalej pisać.. ?

Coś gdzieś nie łapiesz? przedstaw mi argumenty a nie czysto filozoficzne bez podstawie oskarżenia " nie znasz się" chcesz podyskutować to przedstaw mi swoje wyliczenia ja chętnie udowodnię ci że ściemę tu ludziom zapodajesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

oremi, jednego nie rozumiesz, że teraz jest wolny rynek. Prywatny przedsiębiorca (a przecież spółdzielnie mają w tej samej cenie mieszkania) sprzedaje po tyle ile ktoś jest w stanie dać, w twojej mentalności to pewnie jakiś chory prywaciarz, wyzyskiwacz czy ktoś w tym stylu. Jak by ktoś mu dawał 10 tyś za metr, to tak by sprzedawał, bo to jest biznes. a jak ciebie nie stać, to złóż papiery o mieszkanie komunalne w Urzędzie Miasta.
P.S. odpowiedz jeszcze na to, bo jakoś to zignorowałeś :"w domkach jednorodzinnych też rynek hermetyczny?bo też ceny stoją od lat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

słuchaj, jak robisz na budowie i na czarno kielnią machasz, to nie upoważnia cię do stwierdzenia, że " jestem z branży budowlanej i wiem o co chodzi," a poza tym, co cię obchodzą czyjeś pieniądze i czy ktoś wychodzi na swoje, czy nie,
cenę dyktuje popyt, takie są prawa rynku,

możesz sam coś wybudować, nikt ci nie broni , będziesz sprzedawał po 1000/m2 ,



Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-10-11 12:27
Witam,
Chce kupić mieszkanie, w ciągu roku, a najlepiej jakby było nowe.
Doradźcie ...

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26-10-11 08:22
Chciałbym zapytać Was o jakieś informację na temat dewelopera łomżyńskiego ....

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28-10-11 07:44
w zasadzie to chyba bez różnicy czy cegła czy płyta, ...
.... TO STWIERDZENIE JUŻ WYCZERPUJE TWOJĄ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

heheheh to są właśnie takie typy, którzy myślą że przez pisanie tutaj spadną ceny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

Ojciec R kupiłem w tym roku nowe, wiec mnie stać, nie neguje tego że przedsiębiorca robi co che bo ma do tego prawo i to normalne, jednakże uważam że ceny mieszkań w stosunku do kosztów ich budowy są za duże i o to mi chodziło tej kwestii, zezowaty nie napisał o co mu chodzi tylko napisał że wykazuje się "naiwnością i brakiem realizmu" - tak to każdy może napisac do każdego, do Ciebie i jego też mógłbym to napisać a później krtykować go za to że pisze o dwóch różnych sprawach, jak sam nie jest "dzieciakiem" i umie korzystać z głowy to niech pisze do czego odnoszą się jego wypowiedzi w stosunku do moich:P

watek jaki przytoczyłeś
________________________________________
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26-10-11 08:22
Chciałbym zapytać Was o jakieś informację na temat dewelopera łomżyńskiego ....

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28-10-11 07:44
w zasadzie to chyba bez różnicy czy cegła czy płyta, ...
____________________________
".... TO STWIERDZENIE JUŻ WYCZERPUJE TWOJĄ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ !!!"

odnosi się kwestii mieszkalnictwa, kwestii mieszkania i warunków, a nie do technologi budowy bloków w wątku tym pisałem iż mi jako klientowi rynku wtórnego czy też pierwotnego jest bez znaczenia czy będę mieszkał w bloku z płyty czy w bloku z cegły, osobiście nie widzę różnicy, nie obchodzi mnie to jakie ty masz zdanie, jeśli mieszkanie w tamtym wątku spełniałoby po wizji lokalnej moje wymagania, to bym je kupił, ostatecznie przesądziła lokalizacja,
obecnie jak wiesz bloki ŁSM są docieplane i niczym się nie różnią, problemy z wentylacją czy też hałasem też mi nie przeszkadzają,



co do kwestii wykształcenia nalezę do Izby Inżynierów Budownictwa, coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

to "gratuluję" Twoim wykładowcom i promotorowi, oraz Tobie "znajomości " tematu ,

nie napisałem ?
" się nie znacie, ..... wpm ma racje ....." chodzi o znajomość realiów i cen nieruchomości, domy za 1000zł/m2 , a i wg BRAK NICKA, niedługo wszystko będzie za półdarmo ,
oboje piszą, że w Łomży nic się nie sprzedaje, że jest drogo a nieruchomości stoją w ofercie sprzedaży i po pięć lat, nikt nic nie kupuje, a Ty jednak kupiłeś , może to była jedyna transakcja ostatnich pięciu lat w Łomży ?

np BRAK NICKA, zaproponował "realną" cenę za murowany garaż na Poznańskiej : 10000 zł całość ,



" w zasadzie to chyba bez różnicy czy cegła czy płyta, ."
"mi jako klientowi rynku wtórnego czy też pierwotnego jest bez znaczenia czy będę mieszkał w bloku z płyty czy w bloku z cegły, osobiście nie widzę różnicy, ", - A MNIE NIE JEST TO BEZ RÓŻNICY , "wielka płyta " czy cegła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

warto się zapoznać z tematem : http://otodom.pl/na-sprzedaz-mieszkanie-83-m2-na-ul-kazanskiej-id11423581.html

no właśnie : 83m2 po 3433 zł = 285 000
+ garaż : 16,17m2 po 2100 = 33 957

to tzw. stan deweloperski , trzeba jeszcze sporo włożyć w wykończenie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

nie wiem gdzie ty widzisz różnice w tym co napisałem ja i wpm, odnosze się do wypowiedzi z wpm która potwierdza moje zdanie, a nie do cąłego monologu głoszonego przez ci8ebie z nią oraz do wypowiedzi innych użytkowników, więc


mnie nie interesuje jakie ty masz zdanie na temat cegły i płyty dlatego też nie możesz mi zarzucać że ja nie jestem znawcą, bo twoje słowa a moje były w wątku i do nich się odnosiłeś a nie do swoich, bo jakbyś odnosił się do swoich to nie maiło by sensu


w kwestiach promotorskich żeby należeć do izby trzeba mieć doświadczenie poświadczone egzaminem państwowym, o czy nie masz pojęcia to nie mów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNC NIERUCHOMOŚCI

człowieku ! , ty nic nie łapiesz, a piszesz jakieś bzdury,

- nie widzę różnicy między tobą a wpm , oboje piszecie głupstwa,
- moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy, zapytaj o to ludzi mieszkających w " wielkiej płycie" oraz swoich promotorów,
- wróć wstecz i poczytaj , jak przejmowałeś się pieniędzmi deweloperów i " przebitkami",
- może ty nie należysz do izby, a coś ci się pomyliło jak byłeś w IZBIE - WYTRZEŻWIEŃ , coś cię długo trzyma ,


żegnam, bo mam teraz coś do zrobienia,
wpadnę na forum póżniej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org