niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiara pięścią krzewiona

Mężczyzna relacjonuje, że "ksiądz już od progu" zaczął obrażać go i jego rodzinę. - Groził nam ekskomuniką i mówił, że skreśli nas z listy parafian. A na odchodne, w progu uderzył mnie pięścią w twarz. Dwa zęby mi wybił! - opowiada. Duszpasterz miał oburzać się, że mężczyzna żyje z konkubiną bez ślubu.

- A potem siadł na córkę. Zaczął krzyczeć na nią, że ma nieślubne dziecko. Asia powiedziała, że Kuba jest ochrzczony i że do kościoła chodzi, ale ksiądz powiedział, że to bezbożne dziecko – dodaje.

Według relacji mężczyzny, ksiądz na odchodnym powiedział, że za rok chyba nie będzie miał po co tu przychodzić, a potem jego pięść "wylądowała" na jego twarzy.http://biznes.onet.pl/pobicie-podczas-koledy-ksiadz-wybil-mi-2-zeby,18515,5019410,1,onet-wiadomosci-detal

A więc ksiądz postąpił dosłownie po katolicku, bo kościół Rzymski miliony wyznawców zdobył ogniem i mieczem, brutalną przemocą, a majątki zwyczajnie zagrabiał...i tak niektórym zostało do dziś.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

U mnie jak by tak zrobił to do domu wracał by karetką. No komentare...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

Paplik .......

Re: A nasze podwórko? Boks księżowski? Jeżeli proboszcz G....cz, zatrudniony w jednej z parafii pod Wys.-Maz. pobił 2 lata temu 15.letniego wolontariusza za to, że ten chłopiec śmiał działać na rzecz WOŚP - i co ? I cisza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

Podwójnie liczę skurwysyna który raz faulował. Wybił bym mu 4 zęby i pojechał po rajtach x2

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

"Rok próby" dla proboszcza za uderzenie ucznia w twarz

Prokuratura Rejonowa w Nysie przesłuchała 35 świadków, przy czym okazało się, że przypadków naruszenia nietykalności było więcej, lecz są to sprawy z oskarżenia prywatnego, które przedawniają się z upływem roku.

Ostatecznie akt oskarżenia dotyczył dwóch przestępstw popełnionych na szkodę osób małoletnich w wieku 12 lat. Proboszcz po zaistnieniu tych zdarzeń przyznał na antenie Radia Opole, że dwukrotnie uderzył jednego z uczniów w twarz..http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019399,title,Rok-proby-dla-proboszcza-za-uderzenie-ucznia-w-twarz,wid,14271280,wiadomosc.html

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

ja bym jemu odrazu wyjeba... z bani i kazał wiecej nie przychodzić i przeniósł się do innej parfi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara pięścią krzewiona

Jak w temacie i jeszcze więcej

Wiara krzewiona obłudnie złudą i ułudą iluzją prawdziwej wiary już pozbawianej przez kapłanów niewygodnej dla nich prawdy jakiej świadectwo dał syn boży pieczętując ją swoim życiem ...


Wiara krzewiona obłudnie złudą i ułudą iluzją prawdziwej wiary pozbawianej przez kapłanów prawdy ...

... do której religia jest p(d)odatkiem a nawet przeszkodą z poznaniu prawdziwego oblicza religijnej wiary która nawet nie toleruje życia Bożego
...

...bożego (dobrego) człowieka wchodzącego w drogę kapłanom psując religijne interesy kapłanów sprzeniewierzonych stróżów tej banalnie prostej podstawowej - fundamentalnej prawdy każdej wiary tak samo starej i nowej wiary.


Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ważna dla chrześcijan historia zabicia boga oficjalnie w imię boże i w dobrej wieże a tak naprawdę w interesie religijnym wąskiej kolektywnie działającej grupy kapłanów troszczących ie o swoje święte - nietykalne interesy świątynne.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org