poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Napisał adamus w innym wątku. Zastanowiło mnie to. Doszedłem do wniosku, że nie powinien tak napisać.
UFO - to po Polsku NOL: Niezydentyfikowany Obiekt Latający. Obiekt, który został zauważony, a nie udało się ustalić co to jest. Nie można powiedzieć, że go nie było, tylko dlatego, że nie wiadomo skąd pochodzi, co robi, czym jest.
Tak samo mógłbym powiedzieć o wszystkich czytelnikach i pisaczach tego forum - pojawiają się jakieś wpisy, ale autora nie widać - nie ma go, nie istnieje.
Zastanawiam się właśnie nad istnieniem wszystkich wokół mnie. Ja siedzę sobie, czuję, myślę, jestem świadom swijej obecności. Nawet kiedy widzę obok mnie inne ludzkie istoty nie mogę mieć pewności, że także mają ten dar - przecież mogą być bezwolnymi biologicznymi automatami, przetwarzającymi odbierane sygnały i reagujący zachowaniami, ale nie mający świadomości swego istnienia. Byłoby mi bardzo przykro, gdyby okazało się to prawdą - ale nigdy się tego nie dowiem więc się tym nie przejmuję.

Wesołych świąt Adamusku. Życzę Ci więcej pozytywnego wykorzystania inteligencji emocjonalnej (i jej samej też), więcej człowieka (świadomego) w Twoim życiu, a troszkę mniej pieniądza i kapitału! Życzę Ci byś poznał na początek kilku niepijących rolników oraz inteligentnych i wykształconych bezrobotnych. Pozdrawiam!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Kefas poruszyłeś z Adamusem bardzo ciekawy temat Bynajmniej dla mnie. Adamus twierdzi że nie ma UFO ale sa rózne zdiecia filmiki i takie tam gdzieś na Internecie niepamiętam jak ta strona sie nazywała, ale była związana z ufo były tam zdięcie i filmiki.Zauważyłem następnie tam dział galeria Kosmitów czy jak to tam sie nazywało i tam były 3 Czy 4 zdięcia kosmitów niewewim jak teraz opisać tego ufuludka ale był na zdięciu cały zielony i leżał na jakimś stole tak jakby ktos go złapałi miał go. Na tamtych zdięcia były dwie takie postacie nieweim z kad one się tam wzieły jak zrobili te zdiecie ale było pokazanych dwóch takich kosmitów. Niewei mczy mam wierzyc w Te UFO czy też nie. Był nawet wywiad z takim panek który twierdziłże porwało go ufo na jego własnym polu, ale jak sie go potem o to zapytali to on juz nic nie pamiętał i niewiadomo co mówił tem Pan.
Dla mnie istnieją 3 Zagadki:
Jeżeli sądzicie że nie ma Ufo to co stało sie w mieście Roswell (niewiem czy dobrze napisałęm) Ludzie piszą że spadł tam statek UFO ale niewiadomo nic z tamtych lat czy spadłtam ten statek czy nie bo ludzie mówia ze trzymaja to wszystko w tajemnicy.
Drugą zagadka zaź są KRĘGI ZBOŻOWE napewno słyszeliście o tym bardzo dużo u też ludzie podejzewaja ze te Kręgi robi UFO.
A Ostatnia Zagadką jest Najważniejsze Pytanie CZY UFO TAK NAPRAWDE ISTNIEJE ?[/B]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Ja nie wiem ale mam kolegę, który wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Ptysiu91, UFO nie ma nic wspólnego z kosmitami. To po prostu niezidentyfikowany obiekt latający. Może to być statek kosmiczny zielonych ludzików, ale równie dobrze może to być niezidentyfikowany balon meteorologiczny ;D
Tak na marginesie, bardzo wątpię w to, że jesteśmy kłębkiem świata. Jesteśmy zbyt prymitywni. Byłoby to też straszne marnotrawsto przestrzeni kosmicznej ;) i bardzo samolubne z naszej strony byłoby uważanie, że jesteśmy jedyni w kosmosie.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Według mnie ptysiu to kosmita :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Zadano swego czasu takie pytanie (o UFO) J.P. II i wiecie co odpowiedział?: "Bóg jest największym siewcą życia i nie jest możliwe, aby zasiał je tylko na Ziemi".
Czy wiedział coś, o czym my nie wiemy? Pewnie tak!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

O ludzie....

Bardzo, ale to BARDZO mi miło, że stałem się klasykiem tego forum :) Cały się czerwienię, chociaż sam siedzę przed tym internetem, czy jak mu tam.

W nagrodę dla Was, powiadam wam: UFO istnieje, a przynajmniej w filmikach, które Ptysiek ma swoim kompie. No i w Roswell.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i obiecuję, że zmienię się w kwestii "niepijących rolników oraz inteligentnych i wykształconych bezrobotnych".

Wesołych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

UFO istnieje!!!
Nigdy nie uwierzę, że ptysiu jest tutejszy...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Czy do tej pory Ptysiu napisał dłuższy post? Chyba nieświadomie trafiłem (przez przypadek) we wrażliwe miejsce? :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Tak sobie wchodzę w ten temat,patrzę - jakaś DLUGA i na pozór inteligentnie wyglądająca wypowiedź ptysia,aż mnie "letko" przytkało.Myliłem się najwidoczniej - myślę sobie...chociaż nie! - to pewnie jakiś koleś cały czas udawał głupka i się odkrył! Tak,tak,to będzie to! ...Albo nie! Wiem! Ptysiu po prostu dojrzał przy okazjii świąt w jednej chwili,cudem podobnym do tego,za sprawą którego zwierzęta dwie doby temu w oborze dyskutowały ludzkim głosem,ale... przeczytałem co napisał i wszystko wróciło do normy... tak po prostu... :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Grabos to czyli ta wypowiedx moja w/w była z sensem czy nie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

hehehe... mój Boże! (no comment) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Z sensem Ptysiu, z sensem.

Szczególnie ten fragment, jak załapali tego ufoludka i go połozyli na stole :)

Ale na pewno była to Twoja najdłuższa wypowiedź. Kiedyś zrobiłbyś z tego z 1000 postów :)

Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Nigdy ,zaden normalny ufoludek sie nie pojawi na tej pojeb..ej planecie gdzie człowiek człowieka by w łyzce wody utopił za to ze jest inny,kolor skóry ,inne wyznanie,inne poglady itp.Zeby teraz takich 10 zielonych typków przyleciało do polski i zapowiedzieli ze oni chca kawałek ziemi do osiedlenia ,zeby sobie poobserwowac jak zyjemy i czy mozna z nami sie zaprzyjaznic,to najpierw byli by tacy co by powiedzieli ze im sie nie nalezy ,niech zapłaca,pózniej byli by tacy co by ich zaczeli podejrzewac o szpiegostwo,streczycielstwo i brak mocherowych beretów,a na koncu znalezli by sie tacy co wszystkie swoje porazki utozsamiali by z kolorem zielonym.Jesli we wszechswiecie jest iakas inteligencja ,to my dla nich jestesmy taka odmiana rozumnej szaranczy.nazrec sie ,rozmnozyc sie ,zajac najwiecej jak sie da,a na koniec postekac jaka to dola i niedola biednego stłamszonego człowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Latają wokół nas i pilnują tylko byśmy się za bardzo nie rozwinęli, żebyśmy nie nauczyli się poruszać w przestrzeni w skali makro. :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Ptysiu: Interesują cię fakty i jeszcze nie śpisz to włączaj "discovery science" :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Kefas Kurde no było mi sms-a napisać to bym obejrzał co było ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

kosmici są wśród nas ;-) tego nie ukrywajmy chociaż tu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Pokazywali ptysiu zdjęcia i nagrania z rosji (z lądowania statku przy torach), z litwy (z obserwacji obiektu nad parlamentem) i z innych miejsc gdzie pojawiło się oko kamery...

...a dlaczego informacje są utajniane... bo trwa wyścig... które z państw jako pierwsze pozna technologie obcych!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

Zastanawianie się nad istnieniem innych i tajemnicami otaczającymi niezidentyfikowane obiekty jest interesujące. Chociaż nie możemy być pewni świadomości otaczających nas osób, ważne jest, aby docenić dar naszej własnej świadomości. Życzę Wesołych Świąt wypełnionych pozytywną inteligencją emocjonalną, znaczącymi kontaktami ze świadomymi jednostkami oraz zrównoważonym spojrzeniem na bogactwo i kapitał. Niech wasze spotkania przyniosą wam spotkania z różnymi i stymulującymi intelektualnie osobami. Z wyrazami szacunku! wordle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UFO nie istnieje i uświadomcie sobie to wreszcie

To my dla nich jestesmy taka odmiana rozumnej szaranczy.nazrec sie ,rozmnozyc sie ,zajac najwiecej jak sie da,a na koniec postekac jaka to dola i niedola biednego stłamszonego człowieka. Hello Neighbor

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org