czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Galeria Narew - co się dzieje?

Witam, czy ktoś ma wiedzę w temacie, co dzieje się z Galerią Narew? Dziś opublikowano artykuł, że jest zmiana koncepcji na znacznie skromniejszą:
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27738
a ostatnio usłyszałem informację, iż deweloper ma problemy finansowe. Nie uwierzyłem, gdyż plotki to słabe źródło informacji, jednak zastanawia mnie, że na terenie budowy Galerii Veneda zima nikomu nie przeszkadza a na terenie budowy Galerii Narew pusto i nic się nie dzieje. No i powyższy artykuł mający chyba odczynić urok...proszę o info osoby dobrze poinformowane, bo dobrze by było, gdyby w Łomży dwie galerie jednak powstały.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Przetasowania własnościowe były u dewelopera. Kłopotów nie ma bo to spółki giełdowe i zagraniczne u nas mają oddziały.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

co się dzieje ?
hmmmm
nie ma baby chłop szaleje :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

oczywiscie zmiana wyglądu galerii na gorszy i zapewne duzo tanszy wygląd. Metalowa prosta konstrukcja...... Zdecydowanie wolę venedę..... Bynajmniej wizualnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Mi stary i nowy projekt się nie podoba. A porównanie galerii Veneda do Narew, to jak porównanie Merecedesa do Fiata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

to jest zwyczajne oszustwo ,metalowy syf to już mamy na rynku nastepnego nam nie potrzeba. Jak tak ma byc to po co rozwalali stare hale bawełny wystarczyło tylko tam sklepy wstawić i byłoby to samo.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Jaki inwestor, taka kasa zainwestowana i taki wygląd. Wierzbowskiego i tego psełdo funduszu inwestycyjnego to nie interesuje, tylko szybka kasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Wierzbowski i psełdo fundusz sa za cienkimi bolkami na taka inwestycje. Nie zdziwie sie jak bedzie duze opoznienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Wiecznie narzekacie. Cokolwiek w Łomży się wydarzy to tylko źle, źle i źle. Poza tym liczy się zawartość a nie opakowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

hehe w tym przypadku i zawartość i opakowanie mają podobne znaczenie, a inwestor chyba upadł na głowę, żeby się porwać na taki temat, moim zdaniem chyba liczył, że znajdzie się chętny na odkupienie tematu, bo najgorsze zostało zrobione, czyli papierologia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

No i tak myślałem. Wygląd będzie znacznie gorszy niż zakładany. I teraz Ci wszyscy "lokalni patriotyczni kupcy", co krytykowali Venedę powinni to odszczekać. Bo zewnętrzny inwestor podchodzi do tematu poważnie, a miejscowy chce postawić obiekt brzydki za nic mając estetykę miasta.
I przypomina się sprawa jak "lokalni przedsiębiorcy" chcieli market wybudować na Os. Południe. Miało być pięknie: wspaniały obiekt, tor saneczkarski dla dzieci. Zaczęli budowę, stała ona odłogiem parę lat i...sprzedali Kauflandowi:) Albo pamiętacie, jak pięknie miało być w Stokrotce? Na dachu miała rosnąć trawa i w sezonie miało funkcjonować Kino Letnie. A skończyło się jakimś dziwnym wypryskiem na dachu Galerii Stokrotka. Dlatego jak słyszę hasło "wspierajmy rodzimy biznes" to mi się niedobrze robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Jak to co się dzieje???
To wy nie wiecie??

W całej łomży aż chuczy !!!!!!

Wiatru nie ma galeria sie chwieje :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

a protestowali, protestowali, pamiętam akcję jak Łomża była oplakatowana , przeciwko powstawaniu nowych sklepów wielkopowierzchniowych, najbardziej to mnie zdumiały plakaty umieszczone na obiekcie 4+ Legionów/Sikorskiego, właściciel sam przed rozbudową miał tam 2700m2 pow. protestował, a póżniej sam się rozrósł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

lepiej tam rynek zeby byl,wszyscy by tam jezdzili i salate sprzedawali wiosna,mi to pasuje,salatka,ziemniaczki,ciuszki made in China,to jest zycie a nie jakies tam firmy,my jestesmy patrioci i chcemy nimi pozostac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

powinni tam żółtków ze Stadionu Dziesięciolecia sprowadzić, lepsze budy by postawili, a na środku wykopać duży dół, coby srać mieli gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

jak zwykle kompromitacja miejscowego handlu i biznesu jedyne co dobrze opanowali to darcie mordy i ściemnianie.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Mają dobre układy na Sadowej to i szybko się nauczyli :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

maruda, to i kościół tez tam będzie ?

może chociaż jakaś kapliczkę postawią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Będzie, będzie :):)
A że tolerancyjni są to i chińską Pagodę postawią i Meczet i Synagogę ,żeby wielokulturowe biznesmeny ściągnęły jak pod Wiatę i Niebieską plandekę :):):)


Łomżę nam na wielki świat otworzą !!!!! :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Mnie tylko interesuje, czy będzie kino w GN ?
Bo z tego co czytałem w Venedzie nie będzie ?


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Nie wierzę, że będzie. Wprawdzie list intencyjny z Lumiere podpisany, jednak podejrzewam, że na Bawełnie powstanie najzwyklejsza na świecie kolejna, łomżyńska buda...w architektonicznym nawiązaniu do łomżyńskich kebabów i Biedronek. Niech żyje łomżyński "byznes"!:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Bo to pójdzie po najniższych możliwych kosztach z uwzgędnieniem najwyższego do wydojenia zysku :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Pożyjemy, zobaczymy. Przykro tylko, że niektórzy protestujący przeciwko Echo Inwestment ślepo uwierzyli "rodzimym przedsiębiorcom". Aż chce się powiedzieć: "A nie mówiłem?":)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

To już nie jest łomżyński biznes!!! To już jest dawno sprzedane i to 3x.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

przekrętem śmierdziało od samego początku, czego to tam miało nie być ? nakręcali sprawę, żeby zyskać poparcie władz , robili PIJAR wokół sprawy by uwiarygadniać się w oczach inwestorów, banków czy wyciągnąć dotacje z funduszy Unijnych , a tu wyszło wielkie NIC !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Galeria na Bawełnie będzie mniejsza :

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27866

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Dokładnie zezowate - wyjdzie wielkie nic....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Ps. ciekawe co na te zmiany sieciówki, któe miały być w "tamtej" poprzedniej galerii Narew? Zmiana koncepcji, wyglądu, powierzchni - może za chwilę się okazać, że nie będzie tam nic ciekawego.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Masz rację, jak się wycofają to " inwestorzy" zrobią tam BAZAR z zieleniną i chińszczyzną !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

jak zwykle wszystko do d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Chcieliśmy dobrze wyszło jak zawsze. "Lokalny przedsiębiorca" znów obiecał złote góry, a wyjdzie przeciętniak (w dobrym wypadku). Pamiętacie, jaki to piękny tor saneczkarski dla naszych dzieci miał być tam, gdzie stoi Kaufland? Albo kino letnie na dachu Stokrotki? Teraz czas na szklane domy na Bawełnie:) Skończy się blaszaną budą i chińszczyzną.
Swoją drogą to smutne, że pokropek pana biskupa nic nie dał...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Bo nasi lokalni biznesmeni są za krótcy na coś dużego i dobrego,
a przez ostatnie dekady , włodarze tego miasta skutecznie zniechęcali inwestorów z zewnątrz ,
a i przedsiębiorcy łomżyńscy sami blokowali różne inwestycje ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

Zima

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

AHMED bombowa wypowiedz nic do dodania

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew - co się dzieje?

hehe, przecież Panowie Marcin Brunon S. i jego kolega wzięli swoje więc o co się rozchodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org