wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cytaty z kobiecego forum

Na początku było miło i kulturalnie... a teraz jesteśmy prawie dwa lata po ślubie i po czterech latach znajomości i mój mąż potrafi:
Pierdnąć bez żenady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

haha no to chyba niedlugo rozwód bo takie wystepki nie moga byc tolerowane hahaha jak to mozliwe czlowiek ktory pierdzi nie spotykane rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

Wiosna, las, ptaszki. Gawędzi student (po nieudanej sesji) z dziewczyną:
- Nie wiem, co się ze mną dzieje? Chciałbym ulecieć daleko - daleko, schować się głęboko - głęboko, zaszyć się gdzieś cicho - cicho. Czyżby to miłość?
- Nie, kolego. To zaczął się wiosenny pobór do wojska. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

„…bo ciągała mnie do kościoła”
W rzeszowskim sądzie nie tak dawno, jako przyczynę rozwodu mąż podał „zbyt duży nacisk żony na chodzenie do kościoła oraz zmuszanie do słuchania Radia Maryja”. Nieszczęśliwy małżonek zmuszany był przez żonę do chodzenia z nią do kościoła 3 razy dziennie, a w domu słuchania Radia Maryja. Jeśli nie chciał – karany był brakiem posiłku, lub brakiem seksu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

a ja lubię pierdnąć bo to zdrowe.. :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

w sumie lepiej żeby trzech wąchało niż jednemu bok wyrwało.. :D

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum

Moja jak pierdnie to mówi "babskie bździnki jak malinki" Co nie zawsze pokrywa się z prawdą, ale ona uważa tak właśnie.Więc kobitki więcej samokrytyki. Fireman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cytaty z kobiecego forum






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org