piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Homeopata

Czy w Łomży lub w okolicy jest dobry (lub jakikolwiek) homeopata? Jeśli tak to proszę o jakiś kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Na Rycerskiej w przychodni nad Okruszkiem przyjmuje homeopata z Białegostoku ale nie wszystkie dni . Gość jest bardzo nie sympatyczny ale bardzo skuteczny szczerze polecam . Pierwsza wizyta długa i droga 150zł następne 70zł. Lekarz nazywa się Mateus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy przyjmuje on również małe dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Tak,tylko w stosunku do małych dzieci jest on jeszcze bardziej mniej sympatyczny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Czy jest jeszcze ktoś oprócz tego pana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

witam, jest w Białymstoku...dr Kozłowski, szczerze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Ja bym uwazala na 'cuda' homeopatii, szczerze odradzam tego tupu praktyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

dlaczego? Czy można sobie nimi zrobić jakąś krzywdę większą niż antybiotykami? :)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

kozlowski w bialym jest ok. przyjmuje w takim wiezowcu na ostatnim pietrze niedaleko szpitala. waszyngtona? oczywiscie jest nawiedzony jak wszyscy homeopaci ale nie jest niemily.
_________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

można zrobić sobie krzywdę o wiele większą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

sprecyzuj slowo "krzywde" dlaczego wiec dla malych dzieci przepisuja tylko homeopatie twierdzac, ze jest to lagodne?

A powiem wam jeszcze jedna ciekawostke podobno wedlug kosciola homeopatia to grzech, bo sa to leki placebo i wcale nie pomagaja, tak mowila pewna pani aptekarka...no chyba, ze jehowa byla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Namiary na tego pana dostaliśmy od lekarza rodzinnego ( to ap ropo praktyka szarlatańskich jak niektórzy uważają ). Do tego lekarza chodziliśmy z dwójką dzieci syn 10 lat i córka 8lat. Syn reagował bardzo szybko i były od razu widoczne wyniki natomiast córka reagowała z pewnym opóźnieniem i wyniki nie były tak odczuwalne jak u syna . Bardzo dobre wyniki miał ten pan w leczeniu córki mojego znajomego która była alergiczką ale w takim stopniu że twarz miała w ranach i nie wychodziła z domu. Była leczona w Białymstoku w szpitalu specjalistycznym bez widocznych pozytywnych wyników . Od kąt zajął się nią ten lekarz funkcjonuje normalnie chodzi do szkoły a po widocznych ranach nie ma śladu . Ojciec dziecka pracuje w sklepie Tęcza na pl.Niepodległości i chętnie udzieli wszelkich informacji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Jeżeli jesteś osobą wierzącą to uważaj po prostu z tą homeopatią. Jeżeli wiara w Twoim życiu nie odgrywa większego znaczenia, zapomnij o tym co napisałam. I to tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

a to zes wytlumaczyla...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

alime25 dlaczego nie wyjaśnisz o co chodzi?Wstydzisz się w to co wierzysz?Jak tak to ja was oświecę.Chodzi o to,że wg:kościoła katolickiego homeopatia to zło,bo to nic innego jak okultyzm.Katolicy powinni wierzyć,że poddając się homeopatii oddajecie powoli duszę diabłu.
Jak dla mnie homeopatia to oszustwo tzw:efekt placebo-jak uwierzysz w działanie to pomaga,a katolicy jak chcą to niech wierzą w to że szaman skacze nad cukiereczkami i je przeklina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

no w koncu ktos normalny to wyjasnil, jalk dla mnie to glupota totalna, wiara katolicka przeczy sama sobie, najpierw krzycza ze trzeba wierzyc, miec nadzieje wiara kaza zyc, a nagle ta ich wiara jest zla? Dla mnie to glupota ze branie lekow to sprzedawanie duszy diablu, Jehowi tez maja taka swoja glupia zasade: krwi nie przetaczaja bo dusza ucieka...Juz kosciool niech sie do leczenia nie wpiepsza, wystarczy ze dobrze w polityke sie mieszaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

lauracrow1 po pierwsze Bunio wcale nie wyjasnil dokladnie dlaczego homeopatia jest zla, po prostu wyrazil swoje zdanie z ktorym ty tez sie zgadzasz. Dlatego przyklaskujesz ze ktos 'normalny to wyjasnil'. Po drugie wydaje sie ze Bunio, jak i Ty rowniez z wiara katolicka macie niewiele wspolnego poniewaz wyrazacie sie bardzo krytycznie (np.'a katolicy jak chca to niech wierza', 'Juz kosciool niech sie do leczenia(....)")
Dlatego nie bede z Wami na ten temat dyskutowala. Moja wypowiedz byla skierowana do osob wierzacych, ktore chca skorzystac z uslug homeopatow, aby uwazaly na skutki, ktore nie prowadza do dobrego.
Nie wstydze sie swojej wiary, wrecz przeciwnie jestem dumna z bycia chrzescijanka. A w Waszych wypowiedziach wyczuwam zawisc i tyle gniewu. Z drugiej strony nie wydaje mi sie tez ze wyjasnianie takich tematow powinno odbywac sie tutaj na forum.
Osoby ktore maja watpliwosci zwiazane z stosowaniem lekow homeopatycznych polecam rozmowe z jakims ksiedzem, np. egzorcysta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

Nie pytałam czy homeopatia jest dobra czy nie tylko o namiary na homeopatów. Dziękuję zbyszekp, anetas, _maly_ i goostav za polecenie lekarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

homeopsychopata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homeopata

aillime25 to po co wogole wprowadzasz zamet? Po co sie odzywasz na dany tenat skoro nie masz zamiaru wyjasnic? Otoz mbe tylisz sie kochana tez jestem chrzescijanka, ale nie tak slepo zapatrzona zeby wystawiac swoje dziecko na chorobe tlyko dlatego, ze kosciolowi sie nie podoba leczenie. Nie kazdy co w cos wierzy zgadza sie ze wszystkim w stu procentach. Skoro Bunio zle wyjasnil albo nie wyjasnil dokladnie to prosze ja nadal czekam abys ty wierna chrzescijanko mi wytlumaczyla co jest nie tak z ta moja wiara, ze nadal nie rozumiem. I owszem wyjasnil mi bardzo dobrze zrouzmialam, homeopatia to grzech, bo to leki nic nie pomagajace i my je zazywamy wierzac ze pomagaja a to nie one nas le cza tlyko wiara bla bla bla i co tu jest zle napisne? Prosze cie bardzo obron ta wiare, bo moze ja 25 lat zyje w niewiedzy na temat swojej wiary, ktora co rusz mnie zaskakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org