poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tani kurier w Łomży

Witam, jak w temacie, jaką firmę kurierską możecie polecić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani kurier w Łomży

Najtaniej w opeku, w dhl za ta samą paczkę zaśpiewali mi 25 zł więcej. Tylko na przelew z pobrania trzeba u nich czekać prawie 3 tygodnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani kurier w Łomży

jeśli masz do wysłania jedną (czy tam kilka) przesyłkę, a nie szukasz stałego kuriera do firmy, to śmiało mogę Ci polecić stronę wysylajtaniej.pl - duża paczka UPSem niecałe 20 zł, tylko samemu trzeba sobie list wydrukować a kurier normalnie pod dom po paczkę przyjeżdża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani kurier w Łomży

Nie polecam firmy opek, miałam z nią kiedyś sporo problemów. Po kilku telefonach dostarczyli mi paczkę, ale wcześniej kurier stwierdził przez telefon, że nie wie, co to za adres, w ogóle najlepiej, żebym sama po nią przyjechała do magazynu, gdzieś na obrzeżach miasta. Więcej nie zamierzam ryzykować i przez nich wysyłać przesyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani kurier w Łomży

marcel83 zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnej platformy kurierskiej Pakka.pl. Jeśli jest Pan zainteresowany jedynie okazjonalnym wysyłaniem paczek to z pewnością spodoba się Panu prosty i intuicyjny interfejs serwisu, bark skomplikowanych formalności i umów. Dla zainteresowanych stałą współpracą posiadamy dwa atrakcyjne pakiety: Partner oraz Premium. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie www.Pakka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org