wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prosze o opinie :)

Prosze o wasze opinie o aucie rocznik 1999 2.0 benzyna 180tys przebiegu co sadzicie o aucie i o takim zakupie nie mialem jeszcze forda wiec niewiem jak mam podejsc do tego auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

podejść możesz,ale nie zawsze do niego wsiądziesz,a ja wsiądziesz to nie zawsze go odpalisz. 10 lat z marką ''ford'' wiele uczy a przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

Miałam forda tylko o rok młodszego..przez 3,5r. Byłam bardzo zadowolona, bo niezawodny, dynamiczny i zawieszenie mocne:) "Uratował" mi życie, tzn.konstrukcja auta..(porównując z innymi markami w tej klasie..) Ale oczywiście wszystko zależy od doglądania i dbania o stan tech. przez poprzedniego właściciela..Ja b.polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

1999r i 180 tys przebiegu , 380 tys to tak ale w 180 tys ciężko uwierzyć.
mam auto z 2011 z przebiegiem 210tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

MR.Y Ciekawy jestem gdzie Ty codziennie po 600km robiłeś, że przez rok ponad 210tys przejechane. Z tego wynika, że jeździłeś jeszcze więcej niż Tiry, które robią miesięcznie 14000tys km....., a Ty robiłeś 17500tys. WOW
Jeżeli to prawda to chyba jesteś rekordzistą.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

A w sprawie Forda - krążą różne opinię... raz lepsze, raz gorsze, ale więcej słyszałem niepochlebnych zdań. Ja nigdy Forda nie miałem i chyba nie będę miał, ale każdy ma inne odczucia co do aut ;) Życzę powodzenia w zakupie i bezawaryjności :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

skubi18 ja robiłem 12 000 km miesięcznie passatem TDI z 95 r i nakręciłem mu
1 150 000 i nadal odpalał na mrozie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

ile głow tyle opini jedni chwala inni nie jak komu sie trafi ;d, i tak kazdy uzywany samochod trzeba szykowac po swojemu to to puka to to stuka jak to uzywak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

Dwiesz się co to jest Ford jak będziesz chciał się go pozbyć. Dobrze że pytasz,póki nie jest za póżno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

Ford gówno wort. Fordy i fiaty to najgorsze graty. Taka moja opinia. Jeszcze jedno, jaki model wogóle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

Darek ciekaw jestem ile fordów miałes :)
ja polecam !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o opinie :)

Ja nie uważam, żeby ford był najgorszy. Przy zderzeniu rzeczywiście osoby jadące wychodzą często bez uszczerbku na zdrowiu, a to bardzo ważne, prawda? Poza tym ford ma moim zdaniem świetną rzecz- podgrzewaną przednią szybę ;) odpada skrobanie :) Nie wiem, czy ta opinia o samochodach na "f" nie jest zbyt ogólna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org