czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piwo łomża

Może piwosze zauważyli że piwo Łomża to szczyny a szczególnie korona w puszce FE oraz małe mocne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Pij Lecha,Żywca ITD....Masz wybór niesamowity....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

jak gość pije korone to nie proponuj mu lecha albo tyskiego bo to nie ta kategoria piwosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Za niecałe 2zł Ty chcesz dobre piwo.... O czym tu mowa...
Nikt nie każe Ci go pić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

To wstyd na cały świat że to nosi nazwę Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

To ty jestes chyba z grupy degustatorow spod Sezamu skoro piszesz ze ,Korona' zeszla na psy.
Ja i psa,gdyby nawet lubil chleptac browca,nie poczestowalbym tym ,gold beer' bo niechcialbym by mi psina oslepla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Panowie i Panie jako ciekawostke powiem ze kazdy browar z Łomzynsiego browaru powstaje z jednej i tej samej bazy!! A dokladniej przyblizajac to baza jest wyborówka ;) kazde piwo jest dobre! a jezeli jest za mocne to nie mowcie odrazu ze jest nie dobre tylko dobierzcie smak do wlasnych upodoban .... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Tyskie, Tyskie, Tyskie, Tyskie, itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Robią też takie piwo jak argus do lidla i vip do biedronki,te są dopiero niedobre.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

http://www.sklep.piwaswiata.com/

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Każdy kto lubi wypić piwko wie otym że Korona od zawsze to szczynki....Niemam pojęcia jak wogóle to komuś przechodziło przez gardło.Nie piję żadnych innych marek Polskich bo też sa do du..y...Czym droższe i więcej reklamują tym gorszy ****....Zostaje zawsze przy Łomży Wyborowej chociaż i ona jest za każdym razem ale do wypicia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

zywiec to dopiero zygowiny

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Tyle lat i jeszcze sie nie nauczyliscie ze kazdemu co innego pasuje. Co za dalny z was, naprawde.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

pij mleko, bendzies duzy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

Latem często kupuje koronę właśnie dlatego, że jest słabsza. Poza tym piwo najlepiej smakuje na czczo, wtedy nawet koronka daje nieźle w czub ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo łomża

zimne piwo z rana, jak śmietana,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org