wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projektant wnętrz

CHciałbym zasięgnąć Waszej opini jeśli chodzi o naszych lokalnych projektantów wnętrz.Jestem przed odbiorem mieszkanka i chciałbym urządzić je ze smakiem .Kogo polecacie,może macie jakieś doświadczenie w tym ,czekam na informacje.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

zacznijmy od tego czy u nas w regionie jest ktoś taki komuwarto zaufać . bo z tego co wiem to raczej nie .. :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Jest kilku interesujących ...ja korzystalem z usług Maćka z Sybirakow. On pracował jako projektant za granica. Słyszałem ze wrócił na stałe i mieszka w Łomży. Po moim domku moi znajomi także go wzięli. Skromny facet nie szaleje z kasa i dopieszcza projekt do końca. Jest tez pani Grażyna najdłużej chyba na tym rynku. Reszta to bardzo drodzy albo niezbyt solidni... Takie jest moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Twoje mieszkanie ma podobać się Tobie czy innym? Jeśli Tobie to zrób to jak Ty chcesz a nie jak innym się podoba :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Matthew a czy jest może jakaś strona gdzie można zobaczyć jego prace a może masz jakiś kontakt do tego Macka

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Spróbuje złapać z nim kontakt (bo nie wiem czy ten co mam jest aktualny) i podam ci ale to jutro bo dziś juz nie wypada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

jestem studentką ostatniego roku architektury wnętrz, mogę podjąć się zaprojektowania Pana/Pani nowego mieszkania
ewentualne pytania proszę przesłać na adres wnetrze.architektura@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

robciu...a o mnie zapomniałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Projektant wnętrz i nie tylko

www.przestrzenkreowana@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Projektant wnętrz i nie tylko

www.przestrzenkreowana.pl

przestrzenkreowana@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Cześć Ja ci moge polecic sprawdzonego przezemnie gościa, Rafał sie nazywa projektowal mi wnetrze całego mieszkania a koleżance kuchnie i jestesmy zadowolone. :) cenowo ok tel. 606215322 powiedz ze od Ani numer masz pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Mam ten numer dla ciebie do Macieja... 513 245 589

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Źienia? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Autor: enya (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 24-01-12 10:32

robciu...a o mnie zapomniałeś?



a no a jaki ja zamaszysty taki jakiś ostatnio hmmmmmmm :)
wybacz




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

projekt kuchni zrobi ci stolarz u którego zamówisz meble, a projekt łazienki salon w którym zamawiasz płytki. Wcale nie gorsze to będzie niż od niektórych tutejszych projektantów, a nawet może i lepsze. Chyba że oczekujesz bajeranckich wizualek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

A tak normalnie, żeby tobie się podobało, to tego mieszkanką nie da się ustroić ???

Musi podobać się całemu światu????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

z tego co sie zorientowalam to i owszem projekt kuchni zrobi stolarz ale to bedzie kuchnia z projektow gotowych jak w co 3 albo 2 mieszkaniu w ktorym wykonywal zamowienie wiec nie pisz mi takich bzur tak samo i lazienke zrobia w sklepie. Z wykorzystaniem swoich materiałow i bez zadnego polotu abys płytki od nich wzial. wiec pomysl czasem jak piszesz swoje madrosci kropko 54 . bo tu ktos o projektanta pytal a nie o gotowce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

tak oczywiście pytam o projektanta a nie o gotowce

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

to polecam ci acapulco kontaktuj sie z min smiało. Spotanie z nim masz darmowe i nic nie kosztuje dopiero potem podejmujesz decyzje o wspolpracy ja tez mialam dylemat i tak jak tu pisza probowalam w sklepach z projektami bo jak szukałam ceramiki to proponowano mi odnosnie lazienki, nie bylam zadowolona. Gość zrobił mi projekt i zmienial jak chcialam choc wiele razy przekonał mnie do swojej racji zeby było to spójne wszystko i wsumie nie żałuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Wiewiórko projektujesz i na tym zarabiasz, że się tak oburzyłaś?

Akurat tak się składa, że wiem co mówię bo też na początek myślałam o projektancie, ale po obejrzeniu tego co zaproponowano znajomym stwierdziłam, że to nie ma sensu bo planowanie z projektantem przydaje się kiedy nie masz zupełnie wizji pomieszczeń i planujesz nawet zakupy z jego pomocą robić.
Ja natomiast, wiedziałam czego chcę i potrzebuję w moim lokum stąd wystarczył mi dobry salon. Układ płytek czy mebli wymyślałam sama i projekt był rysowany pod to co ja mówiłam i później zmieniałam. Moje powstawały na moich oczach, krok po kroku. Projekty kuchni miałam wstępne 3 czy 4, żeby zobrazować rozmieszczenie w pomieszczeniu a potem dorzuciłam swoje zmiany i tak powstał projekt ostateczny.

Projektanta polecam niezdecydowanym i tym którzy są skłonni poddać się obecnej modzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

nie projektuje i nie zarabiam na tym kropeczko ... :) ktos zadal pytanie to odowiedzialam bazując na własnym doświadczeniu w temacie ... pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

mogę polecić p. Ewę Ramatowską, oryginalne projekty, tworzące wygodne i przytulne pomieszczenia, polecam!! u mnie projektowany byl tylko pokoj dzienny i kuchnia, ale u brata, cale mieszkanie - efekt piorunujacy:) podaje e-mail: pracownia.ej@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Pójdź do obojętnie którego sklepu z materiałami wykończeniowymi i popytaj o projektantów wnętrz i fachowców . Oni mają wiedzę bo klijęci wyrażają swoją opinię o jednych i drugich. W TĘCZY w stacji paliw PRYMA polecili mi fachowca który w cenie remontu podpowiedział mi co gdzie można zastosować
Dużo dały zdjęcia które przedstawił z wcześniej wykonanych robót . Wykonawca nazywa się Mazurek i jest z Pniewa niestety telefonu nie mam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Stolarnia Moduł zaprojektowała mi niebiańskie meble do kuchni, łazienki. Współpracuje z nimi młoda ambitna dziewczyna - ma na prawdę rewelacyjne nowatorskie pomysły na każdy gust i kieszeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org