czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zderzak na agrawkach .Hit!!!

Tego jeszcze nie było!!!Witam czy jest to możliwe ???ażeby drogi samochód po wymianie zderzaka ,lakierowaniu wyjechał z warsztatu od fachowca!!! bez belki pasa przedniego,ale ze zderzakiem!!! umocowanym na agrafkach!!! przy nadkolach .Nie mieści mi się to w głowie,temat tak nie zostawię,bo się przekonałem, jakie szkody wyrządzi ten zderzak, w razie wypadku,czy to mam tak zostawić???,czy też opisać tego fachowca ,czekam na opinie państwa,Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

A cóż to za fachowiec :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

To jest najgorsze że ten fachowiec twierdzi że to niemożliwe ażeby zapomniał zamontować belki pasa przedniego .Widział na własne oczy że jej nie ma ,auto po wywrotce w rów zderzak wepchnął chłodnice do silnika.Masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

dobrze, że nie przykleił gumą do żucia,
dawaj namiary !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

Myślę że może go sumienie ruszy jak przeczyta moje posty,bo chce żeby mi naprawił znów ten samochód ,oczywiście nie darmo ,ale cenę jaką zaśpiewał to inni zrobią za 80%,jeszcze inni za50%,a ja chce żeby zrobił za60% z tego ile żąda, jest bez skrupułów!!! przekona się jak go ludzie ocenią Łomża jest mała i wszyscy się znają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

Też tak miałem że wyjechałem od mechanika bez paru rzeczy pod maską!!!!!!!!!!!


NAPISZE TYLKO ŻE TEN MECHANIK MIEŚCI SIĘ NA SZOSIE ZAMBROWSKIEJ KOŁO RONDA!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zderzak na agrawkach .Hit!!!

Inny adres ale miejsca długo nie grzeje w jednym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org