czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest tu może osoba pracująca w orange?

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

a co tam ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Bo mam pytanie.. Czy orange ma możliwość zlokalizowania tel.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Telefonu nie ale numer telefonu da rade, ale nie wiem jak to jest z udostępnianiem tych informacji. Gorzej jeśli karta jest juz wyjęta z telefonu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

2 x masakra ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Może to?

www.teapetece.com/moviles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

znalazłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Oczywiście ,że ma możliwośc. Co trzeba zrobić?
Idziesz na Policje i zgłaszasz kradzież jeżeli taka nastapiła. Z kwitkiem który tam otrzymałas idziesz do salony najlepiej firmowego .
Pracownik wypełnia stosowne pismo ze zleceniem zablokowania numeru IMEI z powodu kradzieży. w Ciagu 24 h jeżeli dobrze pamiętam telefon zostaje zablokowany.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Autor: Artur xxxx (---.cdma.centertel.pl)
Data: 22-01-12 16:28

Bo mam pytanie.. Czy orange ma możliwość zlokalizowania tel.?


Jasne, że ma możliwość ZLOKALIZOWANIA jak każdy inny operator, ale tego się nie robi dla zwykłego śmiertelnika, tylko na zlecenie odpowiednich służb , ( np Policja , ale oni mają takich spraw, jak kradzież tel na pęczki i nie będą sobie głowy zawracać - lokalizują tel tylko w poważnych przypadkach, przestępstwach ),
a i tu tel musi mieć w środku kartę sim , wyjmujesz i po herbacie , nie do zlokalizowania


ZABLOKOWAĆ nr tel to co innego, może każdy operator w swojej sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Kamil_Foto pracujesz może w orange? Nie można w orange zablokować? Bez policju bo ja go zgubiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Jakaś pokręcona ta dyskusja. Artur, najpierw pytasz czy można ZLOKALIZOWAĆ numer, Kamil odpowiada Ci na zupełnie inne pytanie i podpowiada Ci, że można numer ZABLOKOWAĆ, w co Ty się wkręcasz i już nie chcesz ZLOKALIZOWAĆ a chcesz go ZABLOKOWAĆ.

Dziwna sprawa.... ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Wejdz tu i wpisz numer tego telefonu.


www.teapetece.com/moviles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

mały znam tą stronę.. spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

bobcats1 bo ja chcę zlokalizować, ale nie moja wina że Kamil pisze o zablokowaniu.. Ale skoro nie mogę zlokalizować to chcę chociaż zablokować..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

Hmmm....
Można zlokalizowac ale tylko na wniosek prokuratury :) w przypadku zagrozenia ,życia lub interesu Państwa .
Jeżeli został zwyczajnie zgubiony to popij woda , tylko blokada numeru IMEI i wymiana karty SIM.
Pzodrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

To jest K* logika. Zgubisz swoją własność to nie możesz jej odzyskać na własną prośbę. Jak Policja czy prokuratura się do**bie, bo coś im nie pasuje, to nie ma problemu żeby szukali telefonu. Chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tu może osoba pracująca w orange?

i tu jest właśnie chora logika : może powołać specjalną komórkę w Policji do szukania zgubionych telefonów, drugą od psów czy następną od kluczy do mieszkania ?

a i jeszcze od lokalizacji osób, jak częste są tu posty typu : widziałem/am na mieście , w sklepie, dyskotece czy autobusie fajną laskę lub chłopaka - pomóżcie ich odszukać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org