poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Calibra

Czemu na każdym forum wpisując calibra każdy mówi ze wieś itp.
Co ze większość z nich jest własnością dresiarzy 2x2.
Nie żebym ja miał calibrę ale wgl. nie jest taka zła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

calibra samochód jak samochód mi np sie podoba ten samochodzik i w cale nie mówie ze to wies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

ja mam nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

fajne auto, jak ktos chce miec malo awaryjny samochod o wygladzie sportowego coupe za niska kase to fajna opcja. Sam ogladalem kiedys taka kiedy chcialem zmieniac samochod. Wiecej slyszalem o wiejskich golfach czy bmw niz calibrach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

te auto przestano produkować 15 lat temu...

poczekajcie z 5 lat ze swoimi modelami i możecie zakładać żółte tablice i startować w przeglądach oldtimerów.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

oj tam oj tam ;p
a co powiecie o mazdzie mx3 np 1.8 v6 ;d
mx3 czy calibra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

A jak wszystko pójdzie po myśli opla to wróci do produkcji w przyszłym roku :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

mx3 - 323f bg -calibra co byście wybrali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

calibra wyglada jak z kibla jest troche dziwna ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Kwestia gustu, jak nie wiesz co ci się podoba. To bierz pod uwagę koszty eksploatacji i awaryjnośc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Autor: flow (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-12 21:33

Czemu na każdym forum wpisując calibra każdy mówi ze wieś itp.
Co ze większość z nich jest własnością dresiarzy 2x2.
Nie żebym ja miał calibrę ale wgl. nie jest taka zła


Nie wiem czemu tak jest natomiast wiem jedno, że większość młodych z Łomży i okolic wcale nie jeździ takimi super samochodami bo z tego co ja obserwuje to audi 80, golfy 3 itp. ale jak napiszesz na forum, że podoba Ci się np Skoda to zaraz Cię objadą, że to samochód dla dziadków, jak napiszesz, że Calibra to odpiszą - to wieś a jakbyś napisał, że to Porsche to zapewne odpowiedź byłaby taka, że pewnie na wsi mieszkasz masz tablice BLM i za dotacje kupiłeś:p

Jedno jest pewne nie ma co się opierać o opinie forumowiczów bo o gustach się nie dyskutuje i jeżeli podoba Ci się Calibra to nic im do tego... poza tym jak jest zadbana i utrzymana w dobrym stanie technicznym to niech ma i 20 lat a znajdą się osoby którym się spodoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Ja słyszałem że ma wrócić do produkcji. Gdzieś w gazetach były projekty wstępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Cali, fajne ładne w oryginale bez pseudotuningu auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

mi też bardzo podoba się calibra, fajne autko :)
Wieśniaki to prędzej kupują sobie skody oktawie itp, jeszcze nie widziałam wieśniaka w calibrze...pierwsze słyszę..z resztą to niski samochód to jak wieśniak by jeździł po wiejskich drogach...??to mija się z celem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

green
tak,nie widziałeś?a jaskrawo zielona,po tuningu jeździ po Łomży na BLM:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

no..nie widziałam..to jak on daje rady z wiochy..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Sam mam calibre i jest to swietne auto. osobiscie uwazam ze kazdy kto podejmuje sie tuningu tego auta to jak z porywaniem sie z motyka na slonce. jak dla mnie tylko seria sie liczy... a co do powyzszych postow, to potwierdzam przedmowce. widzialem tez ta jaskarawa opługowaną calibre, heh ta opinia wiejskiego wozu nigdy nie minie poki ludzie beda robic z niej takie rzeczy. ja na miejscu tego goscia probowalbym doprowadzic ja do serii, ale moze on sobie mysli ze kazdemu sie podoba skoro tak na niego patrza :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Mnie się osobiście podoba Golf III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

P@wcio tak, ma wrocic do produkcji chyba w 2013r troche na bazie insygnii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Widze ze troche osob ma tutaj to auto. Może jakis mały spot naszymi Caliberkami?? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

a ja tam jeżdżę juz dwa latka i jestem zadowolony.:) niestety będę musiał już ją na kołki postawić bo wymaga remontu ale myśle ze 2 miesiące i znów będzie cacuszko oczywiście zero tuningu bo te autko jest piękne same w sobie i nic mu więcej nie potrzeba. Pozdro dla wszystkich posiadaczy i prośba zero tuningu;) a jak jakiś mały zlocik to czemu nie.a co do nowej calibry która ma być w roku 2013 to już nie to samo wyglądem prawie nie różni się od insygni.

Daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

swider01 a nie masz czerwonej Caliny przypadkiem? nie stoisz czasem k. przedszkola na spoldzielczej? :) ja tez mam juz 2 lata a co do nowej to masz racje juz nie to samo. A jeszcze co do opinii to niech sobie mowia co chca mi jest milo mijac sie z calibra zwlaszcza ze tzreba sie za nimi rozgladac, a nie jak vectry golfy czy audi bmw, jest ich na peczki, na wiekszosci parkingach co drugie auta wiec uwaga dla krytykow: wiecej szacunku do tego modelu opla, zwlaszcza ze to juz wiekowe auto, moje ma 21 lat i jeszcze dlugo pojezdzi.

ZAPRASZAM W SOBOTE 28.01 GODZ. 14 STACJA BP!! INICJATYWA OBYWATELSKA PRZECIWKO PODWYŻKOM CEN PALIW!! IM WIECEJ CHETNYCH TYM LEPIEJ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Calibra

Nie ja mam ten tak zwany oplowski kameleon i łatę na lewym nadkolu po źle dobranym lakierze hehe:P

Daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org