| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Starbucks caffe |
|
Ktos lubi dobro kawke z roznymi dodatkami wypic na miejscu jak rowniez wziasc na wynos? co mysliscie o otworzeniu Starbucks w Łomzy czy by to wypaliło?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
ja lubię, ale uważaj bo prędzej sprzedaż lodówki eskimosom niż łomżyniakom dobrą kawę
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zejdzcie z tymi pomysłami na ziemię...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Witam, mogłoby to się udać czemu nie. Gdyby zapach unosił się na ulicy przed lokalem. Sam zapewne bym sobie nie odmówił. Łomżyniacy lubią wszystko co amerykańskie czyli kawa na wynos z "danky'n donuts" coś w tym stylu by poszło
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
.... Ja będę się logowała codziennie-uwielbiam dobrą kawę ;) ....Obiecuję ! ------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
oczywiście w cenach dostosowanych do Łomży. Nie mogą być to ceny warszawskie poznańskie a nawet białostockie lepiej żeby nie były.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł. Ja bardzo chętnie się napiję czegoś porządnego ;D
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Kafeteria- plajta, Vanilla Cafe- plajta, Czekoladowa Nuta- plajta, ... bo to były zbyt kulturalne miejsca na łomżyńskie społeczeństwo, potomkowie roztrząsaczy gnoju preferują kebaby i budy z zapiekankami, według zasady : wełna, nie wełna, aby du.pa była pełna i tak cienko przędzie większość lokali w Łomży, bo ludzie nie są nauczeni korzystać z takich miejsc, brak nawyków , siedzą w domach przed tv, dłubią pestki i popijają browara z Biedronki
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Pomysł dobry, pod warunkiem że byłoby to gdzieś w centrum:) Ja napewno bym korzystała:)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Nie jest to mozliwe ze wzgledu na to ze Starbucks nie ma opcji franchisingu.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Człowieku zejdź na ziemię Starbucks w Łomży oni nie opanowali nawet 20% dużych miast w tym kraju a gdzie jeszcze średnia miasta. Zanim coś napiszesz to zorientuj sie trochę w branży czy trendach jakie w niej obowiązują. I nie pisze się "dobro kawę" tylko dobrą kawę.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Oj wy tylko umiecie gasić ludzi zamiast dodać im wiary w siebie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
kazdy pomysl tylko krytyka spotyka...a moze tak ci co tak krytykuja sami wpadli na cos bo jak na razie zazdrosc wam dupy zzera Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
czarna_mamba1212, trochę realizmu ja nikomu nie żałuję, wręcz przeciwnie, życzę powodzenia, a otwierajcie jak najwięcej ciekawych miejsc, ekskluzywnych lokali gastronomicznych czy też sklepów, a marzyć nie zawsze znaczy mieć
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
to nie są pomysły realne to mrzonki ,
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
pozyjemy zobaczymy a pisac kazdy moze jak chce nawet nieuzywajac polskich znakow:) o
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
W Łomży za 10-12-15 zł kawe chcesz sprzedawać ? jak by tak powiedział chyba Cie... ;) Łomża leży na Mazowszu !
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Zurcio , bez urazy , życzę Ci powodzenia
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
starbucks jako starbucks pewnie nie mógłby powstać ze względu na jakies tam ich procedury ale coś w stylu starbucks - czemu nie? Oczywiście w miejscu z dostepnym dużym parkingiem to miałoby sens.A do tego jakas fajna nazwa.... Dobra kawa obroni się zawsze! A z opcją "na wynos" super!!! ------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
kittka701 to dlaczego upadła Vanilla Cafe ??? , miła atmosfera, czysto, kulturalnie, samo centrum, duży parking i najważniejsze - najlepsza kawa w mieście
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zezowate szczęście... nie wiem???!!!! A może Ty wiesz? ------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Kafeteria- plajta, Vanilla Cafe- plajta, Czekoladowa Nuta- plajta, ... bo to były zbyt kulturalne miejsca na łomżyńskie społeczeństwo, potomkowie roztrząsaczy gnoju preferują kebaby i budy z zapiekankami, według zasady : wełna, nie wełna, aby du.pa była pełna i tak cienko przędzie większość lokali w Łomży, bo ludzie nie są nauczeni korzystać z takich miejsc, brak nawyków , siedzą w domach przed tv, dłubią pestki i popijają browara z Biedronki
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
już gdzieś to czytałam .... ------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
bo to jest odpowiedż, chyba wszystko jasne ? ot, taka łomżyńska drobnomiasteczkowa mentalność
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Starbucks, ach. <3 Ale to nie w Łomży. W Łomży można by spróbować z pijalnią Wedel lub Mount Blanc. Frappe mają takie super.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Starbucks, ach. <3 Ale to nie w Łomży. W Łomży można by spróbować z pijalnią Wedel lub Mount Blanc. Frappe mają takie super.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
"Czekoladowa Nuta" , pijalnia czekolady , lokal z aspiracjami :miała tam być mini galeria, prowadzona działalność kulturalna, czasami muzyka na żywo, koncerty i wieczory poezji - PLAJTA
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
bo miejsce kiepskie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Brzeczyszczykiewicz a do Koterii - Galerii Prowincjonalnej na grzańca z gożdzikami chodziłeś ? miejsce niewiele lepsze, odpowiedni klimat i co ? PLAJTA
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
otwórz "Star&Bucks" kawe będziesz taniej serwował, a niektórzy nabiorą się na nazwę...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
udzie co z wami..wy powinniscie dopingowac takie pomysly...lomza musi sie rozwijac a nie tylko mamuty niedlugo tu wogle zostana...pokazcie przyklad wezcie sie za jakas promocje Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
martuchnam - popieram :) ------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
choc jedna...thanksssssssssssssss kittka701:)) btw uwielbiam kawe a najlepiej zeby byla dobra...ostatni raz pilam ********* w berlinie w tamtym roku oraz oryginalna z hawaii....marze o czyms takim tu w lomzy lub okolicy Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
ja rowniez mysle o otwarciu czegos swojego tak jakos na sezon letnio jesienny...szukam dobrego pomyslu i nawet sie was nie bede pytac na forum bo tylko krytykowac umiecie......po prostu poslucham siebie i widze niestety czego tu brakuje....glownie normalnych ludzi ale to da sie zmienic Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Zurcio Starbucks caffe to franczyza sam/sama zadaj pytanie w jak grupę docelowa chcesz trafić tym pomysłem ? W 20 30 40 latków ile jest potencjalny klient jest wydać w miesiącu caffe? Myślę że w franczyzę to i tam to trzeba wydać kupę kasy!!!!
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
AndyC to nie jest franczyza dla ludzi, więc nie pitol. Amrest jest właścicielem tej marki na min. na Polskę, skoro nie chcieli otworzyć w Łomży KFC to tym bardziej kawodajni i jak ich rozumiem.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Sieć kawiarni Starbucks jest rozwijana w Polsce przez spółkę AmRest, do której należą także takie marki, jak Burger King, Pizza Hut,, czy KFC. Sieci Fresh Point i Rodeo Drive, które AmRest również rozwijał będą teraz zarządzane przez niezależnych przedsiębiorców, czy poprowadzą je w ramach franczyzy. AmRest zastrzega jednak, że wszystkie kawiarnie franczyzowe Starbucks będzie otwierał sam, nie szukając biorców licencji. W niedawnej rozmowie z nami Henry McGovern, prezes AmRest, potwierdził, że pierwsza kawiarnia Starbucks powstanie jeszcze w tym roku. Gdzie i kiedy dojdzie do otwarcia, nie zdradził.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
OjciecR. z którego roku masz te info;) Starbucks bardzo uważnie analizuje poszczególne rynki – bierzemy pod uwagę różne czynniki, takie jak dostępne lokalizacje, miejsca korzystne pod względem natężenia ruchu pieszych oraz inne warunki. Nie ma jednej nadrzędnej zasady, którą kierujemy się przy wyborze lokalizacji – tłumaczy Agnieszka Kozłowska - Oczywiście naszą pierwszą kawiarnię na rynku polskim chcieliśmy otworzyć w stolicy, natomiast w przypadku innych miast nie ustalaliśmy z wyprzedzeniem kolejności otwarć.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zezowate szczęście - Koteria tam na rogu senatoskiej miała swój jedyny klimat;)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
A mi brakuje czegoś w stylu Nudle w pudle czy coś. Makarony generalnie;)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
martuchnam jak uwielbiasz dobrą kawę to na co czekasz ? wynajmuj lokal w dobrym punkcie, najlepiej centrum i otwieraj sezonową kawiarnię tylko ma być b. DOBRA i najlepiej za pół ceny albo i półdarmo, daj przykład, pokaż wszystkim jak się robi biznes, " lomza musi sie rozwijac " powodzenia
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Brzeczyszczykiewicz - fakt, ale dlaczego upadła ? chyba nie z nadmiaru klientów
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
AndyC, weź w google wpisz odpowiednią fraze i wszystko będziesz wiedział. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/amrest-ma-umowy-na-prowadzenie-kawiarn-starbucks-w-polsce-i-czechach#
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
OjciecR. to również czytałem . Wole opierać informacji z wielu źródeł niż opierać się na jednym. Jak sadzisz ten biznes by wypalił w Łomży?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
jeden post twoj przegapiłem, właściwie to potwierdzasz tylko co wczesniej napisałem, moze mnie po prostu źle zrozumiałeś. Sami otwierają te kawodajnie ale ludziom w franczyze nie dają. Nawet w tych nowych centrach to by był słaby biznes i oni prędzej zdecydują się w którymś CH otworzyć KFC niz starbucks.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
OjciecR. zrozumiałem Ciebie myślałem że ten biznes opiera się na franczyzie to ja się pomyliłem. Masz racje pomysł na Starbucks caffe to nie wypał.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl) Data: 05-01-12 14:46 Kafeteria- plajta, Vanilla Cafe- plajta, Czekoladowa Nuta- plajta, ... bo to były zbyt kulturalne miejsca na łomżyńskie społeczeństwo, potomkowie roztrząsaczy gnoju preferują kebaby i budy z zapiekankami, według zasady : wełna, nie wełna, aby du.pa była pełna i tak cienko przędzie większość lokali w Łomży, bo ludzie nie są nauczeni korzystać z takich miejsc, brak nawyków , siedzą w domach przed tv, dłubią pestki i popijają browara z Biedronki BRAWO zezowate szczęście - napisałeś dokładnie to co sama bym napisała. A ja się teraz zastanawiam gdzie umówić się na kawę ze znajomym z Bialegostoku, żeby kichy nie było wrrrr Kto wie gdzie jeszcze można wypić dobrą kawę? Czy pozostały już tylko 4 pory roku i malina?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Kafeteria- plajta, Vanilla Cafe- plajta, Czekoladowa Nuta- plajta, ... bo to były zbyt kulturalne miejsca na łomżyńskie społeczeństwo, potomkowie roztrząsaczy gnoju preferują kebaby i budy z zapiekankami, według zasady : wełna, nie wełna, aby du.pa była pełna Kafeteria i Czekoladowa Nuta jak dla mnie zle miejsca jesli chodzi o lokal... Vanilla plajta?? A moze tylko na zime zamknieta?? Wie ktos?? Szkoda bo fajnie tam bylo Starbucks caffe nie jesli chodzi o Łomże ale jakas knajpka w tym stylu jak najbardziej. Szukaj dobrego miejsca na lokal a na bank bede stala bywalczynia:P
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zezowate szczescie ja mam juz jeden bussiness co prawda nie zwiazany z gastronomia ale swoj :P i calkiem dobrze mi sie wiedzie jak dotad.. ale cos wykombinuje innego tak jak powiedzialam sezon lato jesien i to nie ma byc sezonowy ogrodek czy kawiarnia sezonowa Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
a co mysliscie o salonie ferrari w lomzy?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zezowate, a może dlatego, że było w niej bardzo mało miejsca? To była specyficzna?:P
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Janko nimh, brawo z ust mi to wyjąłeś, pomysł tak samo dobry jak i Starbucks caffe w Łomży styna18 tak, zamknęli tylko na zimę i wczesną wiosnę, otworzą tak gdzieś w maju by zamknąć około pażdziernika - a czynsz najmu zapłacą za cały rok, - lokalizacja lokalu ma b.duże znaczenie, ale trzeba też liczyć się z cenami najmu co jest istotną pozycją po stronie kosztów własnych, ludzie próbują na uboczu bo nie każdego stać na ryzykowanie większych pieniędzy, które to niekoniecznie się zwrócą , - jak w lokalu jest odpowiedni klimat, atmosfera a i menu podpasuje to klient tam trafi, (jak będzie chciał ) a Łomża jest tak wielką i rozległą metropolią, że wszędzie jest blisko, o przysłowiowy rzut beretem , Brzeczyszczykiewicz a co , żle było ? jakby były profity to dalej by istniała, nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka - niska frekwencja, ot i wszystko a KLIMAT i ATMOSFERĘ w lokalu, tworzą przy pomocy dobrego gospodarza- animatora, sami klienci uczęszczający do niego. Nie chodzi tu o muzykę czy też wystrój, klimat lokalu zależy od jego bywalców. U nas takich brakuje..........................
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
chce! ![]()
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
?????????????????????????????????????????????????????????????????????
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Nie wiem czemu nie widzicie miejsca dla Starbucks'a. Przecież w galeriach nowych (szczególnie chyba tej na Bawełnie) byłoby jak znalazł. Łomżyniacy i ludzie z całego regionu będą tam przyjeżdżać, czasem tylko po to, by pochodzić, nic konkretnego nie kupić. Ale coś zjeść czy wypić to i owszem, jak nogi zabolą. Więc moim zdaniem to nie jest pomysł zdany na klęskę.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
http://www.gastronauci.pl/8587-starbucks-coffee-warszawa
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Juz widze te tlumy ludzi rzucajacych sie na kubek kawy za 10zl...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Właśnie wczoraj wieczorem byłem w Warszawie w Starbucks Coffee na Nowym Świecie, ogólne wrażenie nie jest złe, jednak dla mnie istnieją lepsze kawiarnie i nie potrzeba tam zostawiać, aż takiej gotówki. Nic specjalnego. Wystrój też taki dziwny, raczej skromny, za głośna muzyka. Jak dla mnie to keljny "fast food" kawowy, gdzie tłumy ludzi prawie z wypiekami na twarzy, stoją grzecznie po kubek zupełnie przeciętnej kawy. Kawa jest dobra, owszem, ale bez przesady – nie jest to aż taka rewelacja, żeby nad nią piać z zachwytu, a cena jej była dość wysoka. Ciasteczka, muffiny apetycznie wyglądają, są duże (i drogie), smak pozostawia wiele do życzenia - wolę dostać coś mniejszego, ale bez przemysłowych ilości sody, proszku i Bóg wie czego jeszcze. Ceny, też raczej nie na łomżyńskie realia, za dwie kawy, dwa muffiny i sok, to można dostać zgrzewkę piwa w Biedronce. Nie podoba mi się też ta sztuczna i nienaturalna uprzejmość i wyluzowanie u obsługi. Wywoływanie kaw po imieniu, "espresso dla Czesia!" trochę mnie jednak żenuje. Pytanie baristy - "What's your name?". Rozumiem Ameryka, ale dlaczego panienka młodsza ode mnie o jakieś 20 lat woła mnie głośno po imieniu? Nie jestem aż taki stary, lecz trudno zaakceptować mi, kiedy obca, młoda osoba spoufalając zwraca się do mnie: jak masz na imię?. Niektóre amerykańskie obyczaje śmieszą w Europie, nadmieniam, że w Starbucks Coffee w Rzymie czy Wiedniu nikt do mnie tak nie wołał. No i jeszcze jedna kwestia : odniosłem wrażenie, że Starbucks jest traktowany bardziej jako miejsce spotkań niż restauracja/kawiarnia, studenci i nastolatki przychodzą z laptopami lansować się drogą kawą . Atmosfera jak na gimnazjalnej dyskotece. Ot, taki lansik dla snobów. Już widzę jak po Łomży biegają smakosze kawy na wynos i łażą z kubkiem przez pół miasta albo te tłumy roboli i bezrobotnych, co wpadają codziennie do Starbucks Cooffe na lunch ! Starbucks Coffee jakoś mnie nie powala.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Polecam otworzyć bar mleczny :) Dobre jedzenie za małą cenę hehe
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
zezowate szczęście - bardzo dobrze powiedziane.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
kawa ;)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Zurcio działasz już coś w tym kierunku ? napiłbym się dobrej kawy
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
;)) ![]()
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
odświeżam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Mam nowy ekspres automatyczny i szukam ziaren, które go nie zapychają, a jednocześnie dają mocny smak i piękną cremę. Zastanawiam się, jaka kawa do ekspresu automatycznego jest najlepsza – średnio czy ciemno palona? Myślę o zakupie dużego opakowania, bo wydaje się, że to gwarantuje świeżość. Czytałam dobre opinie, że do automatu najlepiej nadają się mieszanki Arabici z Robustą. Czy możecie polecić konkretne blendy z tej oferty?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Coffee culture thrives on variety, whether that means a quick takeaway cup or sitting down to enjoy something crafted with care, and that balance matters when thinking about a Starbucks in Łomża. A global chain can work in smaller cities when there is room for both convenience and character, especially if it complements rather than replaces local spots. Menus that focus on strong flavors, seasonal touches, and thoughtful add ons often appeal to customers who want more than just caffeine, which is why the Bold Forester Menu stands out as an example of how distinctive offerings can shape loyalty. A Starbucks could succeed here if it respects local taste and adds something meaningful to the existing coffee scene instead of feeling generic.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Kawiarnia z dobrą kawą i dodatkami ma sens w Łomży, zwłaszcza blisko uczelni albo centrum, gdzie ludzie lubią wpaść na latte na wynos i coś słodkiego. Sama marka przyciągnie ciekawość, ale o powodzeniu zdecydują ceny i przekąski, bo nie każdy chce płacić tylko za napój. Dlatego ważne byłoby połączenie kawy z konkretną ofertą jedzenia, podobnie jak w restauracjach pokazujących harvester menu with prices, gdzie klient od razu wie ile zapłaci i co dostanie. Jasna oferta i szybka obsługa mogłyby sprawić, że lokal działałby nie tylko rano, ale też popołudniami jako miejsce spotkań.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Starbucks caffe |
|
Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z wyposażeniem i sprzętem gastronomicznym, to polecam Wam sprawdzić stronę https://gastromania.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę internetowego sklepu Gastromania. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |