niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SPONSOR

Okazja!
Zasponsoruję jakąś fajną sztukę, jako koneser piękna otoczę mecenatem boskie ciało, czekam na tylko poważne oferty. Zainteresowane " dzieła sztuki" proszone o podanie swych namiarów e-mail, nr tel

Antyki i siusiumajtki - nie wchodzą w grę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

musisz sie opisac jaki z ciebie czleczyna rudy czy jaki gruby czy bardzo gruby i na kogo glosujesz bo jak na po to od reki odejmujesz sobie punkty i nie masz co liczyc nawet na nic na pochwale slowna nawet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

młody wykrztałcony

Ty raczej nie jesteś w kręgu moich zainteresowań, nie odpowiadasz kryteriom, więc muszę Cię rozczarować ale nie zależy mi na pochwałach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

jestem twoim wybawicielem mamejo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

młodzieńcze, weż Ty się lepiej do lekcji, odrób słupki a tak w ogóle to już umyj ząbki, siusiu, paciorek i spać.

i trzymaj rączki na kołderce ! nieudaczniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

zbił zem panie podrywaczu tera mam tajm wolny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

widzisz, są ludzie i taborety
osobiście nie lubię męczyć zwierząt a Ty oszczędzaj konia i uważaj na przyszłość bo dostaniesz odcisków na rączkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPONSOR

dobra wiesmaku nawet mnie sie juz nie chce ci odpisywac ehhhhhhhhhhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org