poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry pomysł?

http://www.gadu-gadu.pl/internauci-musza-podpisywac-sie-wlasnym-nazwiskiem

co sądzicie o tym, żeby to wprowadzono u nas?

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Doskonały pomysł :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Haha. 2 słowa i to wszystko? :D

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?



Politycy PiS planują powołać zespół, który miałby analizować wypowiedzi m.in. na blogach i forach internetowych. Przypadki naruszenia prawa przez internautów mają być zgłaszane organom ścigania.

http://qrczak.forum.epoznan.pl/news-news-23356-Internet_kontrolowany_-_nowy_projekt_PiS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Zespół ds. monitorowania internetu będzie reagował na wszelkie przejawy ataków w sieci, także wobec Platformy ObywatelskiejAndrzej Jaworski

"Dość chamstwa i obrażania ludzi w internecie!"

http://wiadomosci.wp.pl/title,PiS-szykuje-rewolucje-koniec-z-agresja,wid,13096483,wiadomosc.html?ticaid=1da10&_ticrsn=5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

wolnosc slowa ! nikt nie bedzie tego kontrolowal! urodzilismy sie wolni mamy zyc wolni i umrzec wolni! Policja karze nas za slowa zamiast zabrac sie do prawdziwej roboty i scigac przestepcow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

TO NIC NIE DA, BO BEZ MOJEJ ZGODY NIKT W TYM KRAJU NIE MA PRAWA NICZEGO WPROWADZAĆ

dziękuję dobranoc

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

MÓWICIE ŻE REPREZENTUJĘ KOMUNISTYCZNY SYSTEM, I JA SIĘ PYTAM KTO TU JEST KOMUNISTAMI JAK CHCĄ WPROWADZAĆ TAKIE RZECZY PLATFORMA OBYWATELSKA, MONITOROWAĆ KAŻDE SŁOWO POLAKA TO JEST CHORE....JASNE, ŻE PROTESTOWAĆ TRZEBA, WOLNOŚĆ SŁOWA, WYPOWIEDZI ETC. NIE DOPUSZCZĘ DO TEGO, JEŻELI KTOŚ KOGOŚ NAPRAWDĘ POWAŻNIE OBRAŻA TO ZA JAJA I NA LATARNIĘ A WOLNOŚĆ SŁOWA BYŁA JEST I BĘDZIE ! AMEN

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Andy C, sugerujesz, ze wolnym calkowicie nie da sie byc. jedno zwrocilo moja uwage: "zachowuj sie normalnie". a u nas w Polsce, i nie tylko zwracamy uwage na byle co i krytykujemy. niestety, za wolnosc placimy czasem wysoka cene.

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

szykuje sie wojna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

JESTEM ZA :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

bear "zachowuj sie normalnie"' a możesz sprecyzować kto to jest osoba normalna:))) Freud;ie
Nie oceniaj człowieka powierzchownie, najpierw poznaj jego wnętrze. Wiele jest bowiem rzeczy, o których nigdy ci nie powie, a żeby go zrozumieć - musisz odkryć je samemu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Je*ać PIS je*ać PO je*ać wszystkich tych darmozjadów, opasłe świnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Zenit uwazaj na to co piszesz bo przyjdzie do nas pan Bear z pasem w reku i będzie nas u normalniał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

W końcu trolle by się skończyły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Andy C, trochę mnie nie zrozumialeś. A chyba nie ma definicji normalnego czlowieka. Ważne jest to, że sami siebie oceniamy dobrze. A wielu ludzi , tak niestety bywa, że nie szanuje decyzji innej osoby i przez to czlowiek się gubi...
Tak jest bobcats1, o to mi chodzi głównie :)

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry pomysł?

Bear mi się własna osoba nie podoba , czasami mi ktoś musi przypomnieć kim jestem . Szacunkiem obdarzam ludzi co pomimo że mnie znają potrafią poświecić mi trochę uwagi żeby mnie poznać czy to poprzez internet czy w życiu codziennym....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org