niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginął

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27343

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

no i ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Ej i co znalazł się ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

znowu???
nie dlugo z domu nie wyjde!!!!!
co za miasto!!! i chora policja ktora wszystkiego sie boi i nic w tym celu nie robi!!!!!!!!!!!!! tylko ukrywa prawde!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Jak by go zamkneli to by nie zginął.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

o kurde to mój znajomy mam nadzieję że jest cały i zdrowy ps. zauwazyliscie że wszystkie porwania były w obrebie wojska polskiego? tamten drugi też zaginął obok wojska p.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Srata tata dwa rowery ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

porwania? haha, dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Czarne chmury nad Wojska Polskiego wiszą :(:(:(
:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Obysmy nie uslyszeli o nerkach... :/
Policjo do roboty.

Zabojcow bylego pana wiceprezydenta (czy jak to tam bylo) to od razu polapali, a jak zwykly szary czlowiek to juz dupy tak nie ruszaja jak za tamtym swietej pamieci wice.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Ludzie, trochę powagi.. chyba nabijanie się z takiej sytuacji nie jest stosowne.. Dużo ostatnio jest takich sytuacji i warto byłoby zagłębić się w temat

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

dobra ale nie smiejcie sie z tej sytuacji troche powagi kiedy mozna sie posmiac to mozna , ktoś z waszej rodziny by zniknął to zaraz byście na policje gonili

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Znam go od dziecka.Straszne:(:(też mam syna i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.DRAMAT DLA RODZICÓW :(:(


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Mam znajomego, który pracuje w policji. Mówi, że to nie są żadne porwania. Przynajmniej on nic o tym nie wie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

mam wrażenie, że ci łomżyńscy policjanci w ogóle nie maja pojęcia o czymkolwiek..

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

Swoją drogą to bardzo ciekawe. Ostatnio ginie wiele osób. Ale porwania? W jakim celu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

ostatnio "zaginął" człowiek z zakładu z czerwonego boru i tez jakoś nie mogą znaleźć lub nie chcą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

ten kolo nie zaginal hehe zapierdolil z miejsca pracy 7 kafli i poszedl w melanz jak sie kasa skonczy to sie znajdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

no tak, nie możemy mówić, że z pewnością osoby które zaginęły, zostały porwane. Ale wielce dziwne jest to, że słuch o Nich po prostu ginie.. Człowiek nie jest z gazu, nie ulotni się ot tak, nie zostawiając po sobie śladu. Gdy ktoś zaginie, a ostatnio zdarza się to podejrzanie często, przez kilka dni jest wrzawa i mówienie "kolejny..." i po upływie krótkiego czasu nikt już nad tym się nie zastanawia.. Słyszeliście może o jakichkolwiek podjętych krokach w celu odnalezienia tych osób? pomijając najbliższych

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął

k2m, czy Twoje informacje są sprawdzone?

przeraża mnie ogólna bezsilność :(

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org