wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma Remontowa

Witam!
Możecie mi polecić sprawdzoną i solidną firmę, która przeprowadziła by remont domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Polecam siebie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Prosze pisac co Pan/Pani che zrobic oddzwonimy
vectra505@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

mam tylko nr tel 504806387, mail zapomniałem , tak czy siak polecam

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Ja miałam ten sam problem-najlepiej brać z polecenia znajomych.Ja moge z całą pewnością polecić ci kogoś. Dostałam namiary od moich znajomych u których robili remont całego domu , latem robili u mnie a teraz robią u moich rodziców.Jeżeli cię interesuje to napisz do mnie na e-maila kasiulaaa102@wp.pl

Niechce zeby tu głupio komentowali :/ że to reklama itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

MOGE Z CAŁA PEWNOŚCIA POLECI CI FIRME PANA KAROLA. WIELE RAZY JA ORAZ MOI ZNAJOMI KORZYSTALI Z USŁUG TEGO PANA. REWELACJA NAPAWDE! BEDZIESZ ZADOWOLONA Z JAKOŚCI PRACY TEJ FIRMY. SA NIEDRODZY.

Firma remontowa KAROL MALINOWSKI SERWIS - usługi remontowo-wykończeniowe

wykończenia wnętrz, remonty mieszkań, domów, łazienek,

specjalizacja:
- usługi glazurnicze, (układanie glazury, terakoty i gresu),
- ściany działowe oraz wszelkie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych,
- sufity podwieszane jedno i wielopoziomowe,
- montaż armatury łazienkowej,
- przeróbki hydrauliczne i elektryczne,
- montaż paneli podłogowych i ściennych,
- gładzie i malowanie,
- montaż drzwi, okien i parapetów,
- adaptacje, ocieplenia poddaszy, oraz inne prace związane z wykańczaniem wnętrz.

Dzięki doświadczeniu, wykorzystaniu fachowej wiedzy oraz najnowszych technologii jesteśmy w stanie profesjonalnie zrealizować każde zlecenie.

Powierzone prace wykonujemy osobiście, zachowując tym samym najwyższe standardy wykonania. Gwarantujemy solidność, terminowość oraz pełną satysfakcję Klienta z wykonanej przez nas usługi.

Ustalając harmonogram prac służymy fachową poradą w kwestiach doboru odpowiednich materiałów.

Kontakt:
tel. kom. 512665318

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

podać Ci moge stronę internetową tej firmy www.malinowskiserwis.ngb.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Ooo MAdzia jak ladnie męza reklamuje :P :P

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

hehe psia psia madzia00 ladne referencje mężowi wypisala :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Jasne chłopcy. Dlaczego niby mam nie reklamowac firmy męża jeżeli jest bardzo dobrym fachowcem?? Dziewczyna poszukuje FACHOWCÓW a nie PAKLAKÓW!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Ja również słyszałem dużo bardzo pochlebnych opinii o firmie Malinowskiego.
Jeżeli szukasz kogoś dobrego z polecenia to trafiłeś najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Chodzi mi o taką firmę która wykonała by przebudowę i nadbudowę domu parterowego.Może mi kogoś polecicie solidnego i godnego zaufania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

https://www.facebook.com/pages/MJ-construction-and-renovation/252040074855186

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Polecam marcdekor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Sokołowski na Nowogrodzkiej dobuduje.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

A może ktoś ma nr telefonu do firmy Sokołowski z ul. Nowogrodzkiej ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

W naszym regionie wyróżniającą się firmą remontowo - budowlaną jest http://www.mtiw-bud.com. Działają na terenie całego województwa Podlaskiego. Oferują kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, akrylowania, szpachlowania, malowania, docieplania, glazurnictwa i terakoty, instalacji hydraulicznych itd. Działają od 02' roku i więc nie jest to firma krzak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Patrz na wszystko. Nie mieliśmy nikogo z polecenia to szukaliśmy na własną rękę. Najpierw kontakt i cena. Kiedy już to mieliśmy to zaprosiliśmy do siebie 3 firmy i z nimi rozmawialiśmy. Zrobili nam wycenę, jedni nie przyszli terminowo, więc z góry odpali. Pozostali wyceny dali bardzo podobne - wybraliśmy tych, którzy mieli ładniejsze realizacje przykładowe. Skończyło się na nich - http://kapitanremont.pl I radzę szukać podobnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Remontowa

Kempa mendo zmien forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org