czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kule styropianowe 8-10 cm

Gdzie kupie w Łomży, w jakiej sa cenie?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

w składzie budowlanym Podbielski wycinają ze styropianu co sobie tylko wyśnisz..., wycena na miejscu

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Do bombek potrzebujesz? :)

Na pewno są w pasmanterii na Małachowskiego, tam niedaleko poczty, w ciągu sklepów. Tam je widziałam.
Zresztą sądzę, że w każdej pasmanterii dostaniesz, może nawet w papierniczych. Coś słyszałam, że w Empiku bywały, ale nie jestem pewna tej informacji.
Cen niestety nie znam.

A jeśli naprawdę potrzebujesz do bombek to radzę zaopatrzyć się w zwykły styropian (takie skrawki dostaniesz za darmo) i samej sobie wyrzeźbić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Tak do bombek, dziekuje pojde do pasmanterii

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Ja też robię takie bombki :) Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

To napiszę jeszcze, że tanie szpilki są w hurtowni Astra na skrzyżowaniu Sikorskiego i Woj. Polskiego - po 1,30 zł za opakowanie 50g :)
A wstążki najtańsze na Allegro oczywiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Widze wlasnie ze za grosze mozna kupic wstazki, sa tez kule ale wysylka dosc droga, rozeznam sie po sklepach

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

W pasmanterii za wstążki zapłacisz coś chyba ok. 1 zł/metr, na Allegro ok. 6-7 zł/ 32 m. Różnica kolosalna, także na pewno się opłaca na Allegro. Chyba, że potrzebujesz naprawdę dużo mniejszych ilości. A jak już byś kupowała wstążki na Alle, to zazwyczaj Ci sami sprzedający mają tez kule, więc raz płacisz za przesyłkę. Tylko szpilek się nie opłaca przez Alle, bo zazwyczaj chca po ok. 2,2-2,8 zł za paczkę, a w sklepie po 1,30 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

W tamtym roku bawilam sie w cekinowe bombki :)
A kule widzialam w pasmanterii na Bema. Tydzien temu.
Nie wiem po ile, bo ja kupowalam je w pakietach w roznych rozmiarach na alledrogo. Szpilki i cekiny tez :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

to jesli juz na skrzyżowanie Sikorskiego i Woj. Polskiego sie wybierzesz to takie kule widzialam w salonie firan Safona ale nie wiem jaka cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Jak się robi takie bombki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kule styropianowe 8-10 cm

Ja ostatnio swojej mamie, która też bombki robi, zamawiałam wstążki na allegro. Kule styropianowe kupuje na Małachowskiego :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org