czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Świąteczna Zbiórka Żywności - dwa pierwsze dni. Dzisiaj 3.

Podczas aktualnie trwającego weekendu (2-4.12.2011) trwa zbiórka żywności.

Aktualnie trwająca zbiórka świąteczna jest organizowana po raz 15. przez Polską Federacje Banków Żywności, w naszym mieście po raz 3. zbiórkę organizuje jedyny partner Federacji w naszym mieście, 59 DH Ptaki Ptakom

Zbiórkę rozpoczęliśmy w piątek i w sobotę o godzinie 9:00 i potrwała do godziny 18:00. Kwestujemy w 11 sklepach Biedronka (ul. Wojska Polskiego, Dworna, Sybiraków, Wyszyńskiego i Al. Legionów), LIDL (ul. Zjazd, ul. Sikorskiego), Stokrotka (ul. Ks. Anny, al. Legionów), POLO market (ul. Wyszyńskiego), Kaufland (Al. Piłsudskiego).

Pierwszego dnia zebraliśmy 979,06 kg żywności, natomiast drugiego dnia – 1157,27 kg. Zapowiada się rekordowa trzydniowa zbiórka żywności.

- Postanowiłam pomóc w zbiórce żywności, ponieważ pomaganie jest fajne – mówi Natalia, jedna z harcerek z 59 DH Ptaki Ptakom

Dzisiaj mamy ostatni dzień zbiórki, zapraszamy do sklepów, prosimy, wspomóżcie naszą akcję. Dzięki Wam zrobimy paczki żywnościowe dla ludzi potrzebujących.




Zdjęcia: http://foto.ptaki-ptakom.eu/index.php?/category/30
Tekst: Paweł Dąbrowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczna Zbiórka Żywności - dwa pierwsze dni. Dzisiaj 3.

W tym roku nic nie daje,bo nie wiem co na tą zbiórkę powie p Górska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczna Zbiórka Żywności - dwa pierwsze dni. Dzisiaj 3.

Wczoraj dałam,żeby p.Górska miała o czym mówić.Chciałam też dołozyć małe co nieco dziś,ale w LIDL-u na Sikorskiego nie było harcerzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świąteczna Zbiórka Żywności - dwa pierwsze dni. Dzisiaj 3.

ja tez nic nie daje bo przecież rzadzi tusk jestesmy zielona wyspa wiec jest dobrze w kraju wszystkim. uwazam ta zbiorke za prowokacje pisu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org