czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przekłucie uszu w stylu rook

u której kosmetyczki mogłabym przekłuć w ten sposób ucho http://mojswiaaat.bloog.pl/id,2868492,title,Kolczyk-w-uchu,index.html (9-ROOK) ?? ile to kosztuje i czy boli?

** chciałby ktoś kupić w bardzo dobrym stanie grę the sims 3 po zmroku za 55zł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

nie mogę tego otworzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

a można tu dodać zdjęcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

http://wowpiercing.blox.pl/resource/diagram_2520of_2520all_2520ear_2520piercings.jpg a może to Ci się otworzy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

znalazłam zdjęcie takiego przekłucia uszu w necie, już wiem o co chodzi..
napewno robi się to pod znieczuleniem :)

ostatnio oglądałam film dokumentalny o ludziach uzależnionych od percingu i tym podobnych..najpierw zniekształcali właśnie swoje uszy, później twarze..i całe ciała wszczepiając sobie implanty... jeden koniecznie chciał się upodobnić do diabła..kazał se poobcinać końcówki uszu, wszczepić implanty na twarzy, blee...wyglądał ohydnie..po co mu to..? coś pod deklam ma chyba nie tak... To co teraz napisałam to niekoniecznie do Ciebie TheSims :) tak tylko "nawiązałam" do tematu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

ok:) a jak myślisz ile takie przekłucie by kosztowało?

wyobrażam sobie jak musiał wyglądać okropnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

TheSims
[IMG]tu wklej linka [/IMG]
http://pu.i.wp.pl/k,MzY5NjUyNjYsNjE4MDIy,f,rook.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

hmm..nie mam pojęcia ale myślę ze w 100 zł napewno powinnaś się wyrobić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook



http://anguishedrepose.com/tag/zombie-boy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

ktos tu pisal o znieczuleniu hehe od kiedy to stosuje sie przy tym znieczulenia? Nie na tym polega piercing.. Nie sadze, ze w ktoryms z naszych salonow kosmetycznych zrobia Ci taki kolczyk. Nie zrobisz tego pistoletem, ktory jest tak lubiany przez naszych kosmetologow :) jest pare osob w Lomzy, ktore pasjonuja sie piercingiem i robia takie rzeczy w domu. Uprzedzajac komentarze, dysponuja duzo lepszym zapleczem srodkow i materialow niz niejeden salon, przy zachowaniu wszelkich srodkow ostroznosci i higieny. Takie przeklucie to koszt w granicach 50zl plus kolczyk, obstawiam, ze krotka sztanga, czyli jakies 10zl ze stali chirurgicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 03-12-11 13:25

hmm..nie mam pojęcia ale myślę ze w 100 zł napewno powinnaś się wyrobić :)

***

green skoro nie masz pojęcia to skąd wiesz, że 100 zł? pisz jak masz pewną informację, a nie przypuszczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przekłucie uszu w stylu rook

Mrauuu a co ja INFORMACJA...? Zapytała mnie to jej odpowiedziałam ile przypuszczam że by to kosztowało.. Najlepiej sprawdzić cennik samemu w jakimś salonie kosmetycznym - ale z tego co się orientuję to zapewne nie w Łomży. Ja tam sobie wszystko sama przekłuwałam :D Uszy, brew, pępek..:) "Głupota" minęła i powyjmowałam zbędną biżuterię:)
( pisząc "głupota" mam na myśli młode lata, mój wiek tzw buntu )

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org