niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Czy konsekwencją może być wykreślenie z listy?
Można to jakoś usprawiedliwić?
Miał ktoś taką sprawę?

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

wywala ciena 4 miesiace i dopiero za ten czas bedziesz mogl znow sie zarejestrowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

z tyłu w podworku maja gilotyne wiec albo idz w terminie albo wcale

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Jesli zdarzylo Ci sie to 1 raz i pojdziesz np za 2 dni, dostaniesz lekki opieprz ale nie wykresla Cie z listy.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

o czym wy chrzanicie? a jesli czlowiek jest chory,badz w szpitalu,badz wyjechal na (odpukac) pogrzeb? to beda go opieprzac? zastanowcie sie a nie bredzicie jak potluczeni!

ee ciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

h0j ma racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Masz 7 dni na usprawiedliwienie się i podpis, jeśli nie stawisz się i nie przyniesiesz np zwolnienia lekarskiego to wykreślają na ileś tam czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Jeśli nie byłeś tam przy pierwszym podpisie to do Ciebie zadzwonią i Ci przypomną o tym (sam tak miałem). W innym wypadku to tylko zwolnienie lekarskie ratuje cię przed wypisaniem z rejestru UP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Dobra, a jest tu jakiś lekarz? ;)

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Co mam w pisać w te L4?:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

To żart :P

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Pipi_Lansztrung jeśli do Ciebie do domu nie przyszedłszy z Up z powiadomieniem że zostałaś wykreślona z listy bezrobotnych to radze Ci szybko się stawić w urzędzie. Bo zostaniesz wykreślona z listy za rejestrowanych i UP nie będą odprowadzane składki chorobowe i wypadkowe do ZUS i będziesz musiała za każda wizytę płacić z własnej kieszeni.
Ja jakieś trzy lata do tylu zgłosiłem się po 3 tygodniach ale udało mi się odkręcić cało sprawę na szczenie bo bym nie mógł liczyć na dotacje z UP .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Pipi_Lansztrung jeśli do Ciebie do domu nie przyszedł list z Up z powiadomieniem że zostałaś wykreślona z listy bezrobotnych to radze Ci szybko się stawić w urzędzie. Bo zostaniesz wykreślona z listy za rejestrowanych i UP nie będą odprowadzane składki chorobowe i wypadkowe do ZUS i będziesz musiała za każda wizytę płacić z własnej kieszeni.
Ja jakieś trzy lata do tylu zgłosiłem się po 3 tygodniach ale udało mi się odkręcić cało sprawę na szczęście bo bym nie mógł liczyć na dotacje z UP .


Wątpię że lekarz wystawi zwolnienie lekarskie z data wsteczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

a jak udało Ci się odkręcić? W różnych urzędach różnie na to patrzą, dletego interesuje mnie jak to jest w Łomży

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Pipi_Lansztrung wszędzie jest tak samo a wszystko zależy od podejścia urzędnika do petenta jeden pójdzie na rękę drugiego trzeba zmusić do tego.
Udało mi się bo trafiłem na wyrozumiałego urzędnika. Ci na niższym szczeblu są rzadko mili więc czasami trzeba iść do ich podwładnych żeby wpłynęli na urzędnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Ja zapomniałem o pierwszej wizycie i pojawiłem się dopiero 2 tyg po terminie ,a dziwnym trafem nie zostałem wykreślony z listy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

A są jakieś szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców?

http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Andy C ty chyba nie masz nic innego do roboty tylko wynajdujesz w necie te obrazki,które wklejasz na forum 4lomza.Wyjdź czasem sobie na spacerek,do kina,pubu lub cokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

Bunio

Po 1do kina,pubu iść to trzeba mieć za co.
Po 2 jeśli chodzi o spacer to jest za zimną .
Po 3 jestem za leniwy żeby robić cokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

grubaryba nie sadzę żeby takie szkolenie było z organizowane w tym roku, ledwo wyskrobali kasę na starze i roboty publiczne . Spróbuj zażegnać w OHP informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niestawienie się w UP w wyznaczonym dniu

grubaryba nie sadzę żeby takie szkolenie było z organizowane w tym roku, ledwo wyskrobali kasę na starze i roboty publiczne . Spróbuj zasięgnąć w OHP informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org