niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reklama dzwignia handlu..

pomysl na dobra i nietypowa reklame firmy remontowo budowlanej....
ktos ma cos w zanadrzu???
nie chce rad typu google webside itp...
chodzi o cos nietypowego

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Ok. duchowa Nośna to religia jak sex w reklamie a budowlańcem jest Król w cierniowej koronie który na spoiwie własnej krwi zbudował przedsiębiorstwo budowlane watykańskiej korporacji które za sprawą świńskich kierowników budowy zbudowało krzywą wierzę Curva* Wiary.

* słowo curva należy czytać i rozumieć w tradycyjnym języku liturgicznym, dyplomatycznym i urzędowym naszej cywilizacji łacińskiej zbudowanej na fundamentach Kościoła rzymskokatolickiego.


Ostatnio anioły i święci w reklamach na TV zastępują gołe baby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Najlepszą reklamą jesteś sam/a sobie. Jak robisz dobrze to zastajesz polecony/a rodzinie, znajomym itd itp.

Jeśli chodzi o reklamę to pierwszą sprawą jest ustalenie budżetu. Potem wybierz to w czym czujesz się najlepiej i na tym właśnie musisz się skoncentrować w akcji marketingowej:) Zwykle jest tak, że im bardziej nietypowa tym bardziej droga:)

do mnie osobiście zawsze przemawia reklama, która pokazuje umiejętności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

widzicie w tym problem ze tu w polsce nigdy nie swiadczylismy uslug remontowo budowlanych...jest ciezko z wbicie sie na rynek..dzialalnosc owszem zarejetrowana w pl ale prowadzona w calosci za granica..tam mamy zlecen sporo ale moj maz mysli o powrocie do kraju(w przeciwientswie do mnie to on uwielbia polske)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

W odniesieniu jak wyżej

Szanowny Panie podpisujący się na tym forum " wads ".
Witam Pana. Wpisaliśmy się w to forum pół żartem pół serio jak na rozkaz w tym samym czasie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

p.s dla wszystkich ktorzy zamierzaja skrytykowac to itd...nie interesuje mnie wasza opinia...ja akurat tym razem potrzebuje porady pomyslu itp...
i nie chce sluchac kogos komu sie wydaje ze jest madrzejszy od radia...znam sie na tym co robie i wiem ze daje z siebie ponad 100%..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Super to tak jak Ja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Trzy podstawowe czynniki dobrej (czyt; chwytliwej, zwracającej na siebie uwagę) reklamy:
1. Musi wystąpić element erotyzmu - sex (gołe baby, pocałunki itp) u Ciebie raczej odpada;)
2. Niebezpieczeństwo - (informacja powodująca strach połączona ze środkiem zapobiegającym temu) np.: próchnica + cudowna pasta/płyn
3. Zaskoczenie - nietypowość - tu jest wolna wola - ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia:)

Te trzy punkty dotykają takich sfer w naszej głowie nad którymi nie jesteśmy w stanie zapanować i mimo woli skupiamy uwagę na tym :)

Podsumowując: najlepszą reklamą np. batonika jest jedzenie go podczas uprawiania sex-u na linie nad przepaścią pełną krokodylów :D

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

to tylko przyklad naszych prac...jedyne co moge powiedziec to to ze wszystko jest idealnie dopracowane zrobione itp







Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

wlasnie dlaczego nic z sexu erotyki w reklamie uslug budowlanych....da sie nawet i to :))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

I jeszcze, zanim zabierzesz się za reklamę zewnętrzną to musisz już istnieć w necie. (dobrze wypozycjonowana strona + profile gdzie się da, z resztą sama wiesz:))
Jak już zrobisz swoją nietypową reklamę to każdy kto ją zobaczy i coś-tam zapamięta wejdzie do netu żeby poczytać więcej a jak niczego nie znajdzie to jeszcze raz się zastanowi czy zlecać Wam usługi - to jest tylko moja opinia - która Cię nie interesuje;)

Panie Andrzeju, to nie mógł być zwykły przypadek, to jest znak;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

martuchnam: sex na budowie - ale dla bezpieczeństwa tylko w kaskach, na głowie oczywiście;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Jeśli seks wchodzi w grę to można dać ciała zarządowi Instalu oni na przykład galerie w Łomży budują można będzie w Łomży coś przy okazji wykończyć i jeszcze mieć z tego przyjemność.

Koszty reklamy są w Łomży dźwignią handlu ale tylko przelewem do konkretnych kieszeni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

No Szanowny Panie "wads" tym rasem pan ma palmę pierwszeństwa " egzekwo "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

@wads sex na budowie super...wyprobowane sprawdzone..polecam :P
a poza tym wlasnie juz zamowilam stronke po pl i po english i kilku innych wiec mam nadzieje ze to cos da w tym kraju a jesli juz zrobie reklamowke napewno was poinformuje...na razie czekam na jakies dobre pomysly moi kochani

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

@ Mr Andrzej mi nie chodzi tylko o lomze...zamierzam wejsc na ogolnopolski rynek od razu...niestety lomza................pozostawie to bez komentarza

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

tak za darmo pomysły - remonty tez robicie za free ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Ok mechanizmy wszędzie te same jak kod genetyczny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

dla tak małej firmy mogę stworzyć za jedyne 2 tyś plan marketingowy.
Zależy też jaki budżet macie.
Rynek ogólnopolski - koszty promocji ogromne w setkach tysięcy złotych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

@ Ryszard czyzby ci sie cos nie podobalo ze zapytalam??jesli nie masz nic do powiedzenia to wogle nie udzielaj sie...
ja moge sobie pozartowac z siebie i ogolnie ze wszystkiego ale teraz zapytalam calkiem powaznie i tak jak zapowiedzialam wyzej..nie chce glupich komentarzy itp bo mnie to nie bawi nie kreci...ja tylko zapytalam o pomysl i nie wymagam od kogos zeby mi reklame zrobil...
stac mnie na to zeby samej zrobic tylko po prostu szukam jakiejs inspiracji wszedzie gdzie sie da

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

1 rada za darmo : chwytliwa nazwa np "kur*wa i złodziej usługi budowlane" tak aby ludzie nie mieli problemu z zapamiętaniem , następnie podczas remontu/budowy jakaś katastrofa ( wybuch butli z gazem, podkop ściany nośnej) tak aby Tvn24 miało temat na 20s i interes ruszy z kopyta jak kaczyński na merkel ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Panie Andrzeju, sprawiedliwość musi być! :)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Ryszard czyzbys mial problemy z wykonawcami wczesniej ze taki sceptyczny i wredny jestes???

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Myśliwi stojąc na swoich myśliwskich ambonach na oczy wilków mówią " Lampy " a tu proszę człowiek człowiekowi wilkiem w tym cywilizacyjnym wyjściu na ostatnią prostą - wyścigu szczurów do coraz większych zysków materialnych jak w podstępnej kulturze religijnych kanibali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

teraz 100% powagi jeśli myślisz ze ktoś da pomysł który chwyci tak od sobie jesteś w błędzie. Z tego co napisałem możesz czerpać inspirację ;-) Nie mam z nikim problemów i każdemu życzę dobrze, ale jak napisałem wyremontuj coś znanego lub charytatywnie kuchnię w domu samotnej matki aby o tym pisano, pisz artykuły do pism branżowych, bywaj na targach etc.. Lepszej reklamy niż zadowoleni klienci brak

POWODZENIA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

tych akurat tzn zadowolonych klientow poza granicami polski mam full...ale jak wspomnialam moj maz marzy o powrocie do kraju...nie za bardzo podoba mi sie ten pomysl ale jednak chce mu w tym pomoc

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

to Twój Mąż chyba nie jest z Polski skoro tak pragnie przeprowadzki ;)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

wads o to chodzi ze jest..nawet z lomzy...i naprawde nie rozumiem co go ciagnie tutaj...ale coz....


https://www.facebook.com/pages/MJ-construction-and-renovation/252040074855186

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

hmm a może ciągnie wilka do lasu?

"Najwięcej witaminy maja polskie dziewczyny" ....
http://www.youtube.com/watch?v=oheWAP_W-IE

Czy czuje Pai czaczę ?
http://www.youtube.com/watch?v=sWsfhpPjlXE&feature=related

To jest Stare ale jare i stało się już śmieszne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

hahahhahahaha no nie wiem nie wiem.....obecnie ja tu przebywam i zeby nie dzieci to juz dawno bym stad uciekla..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

jezeli macie tak duzo klientow na granica, zakladam ze macie jakas strone internetowa, to warto dodac opcje wpisow, gdzie wasi klienci mogliby zamiescic informacje odnosnie waszej wspolpracy, dzieki temu kazdy kto was nie zna mialby jakis wglad w historie firmy. Jezyk obcy to nie przeszkoda, bo jak komus zalezy na zleceniu to sobie przetlumaczy przez glupi google translator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

W odniesieniu jak wyżej.

Tak do dobry pomysł ale skutek jest jak miecz obosieczny. (kto mieczem wojuje ....)
Z tego samego powodu kościelne strony internetowe mają rozbudowaną cenzurę na swoich forach albo w ogóle nie mają takiego internetowego forum (boją się i słusznie bo jest czego się bać) na których pisano by o nich zwykłą prawdę albo prawdę zakłamaną (nie wiadomo obecnie co byłoby dla nich lepsze. W episkopacie zdania są podzielone na krzyż - wertykalnie i horyzontalnie jak w narodzie)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Ładne zdjęcia wstawić czy coś barwnie opisać znacznie łatwiej niż coś zrobić dobrze szczególnie w "budowlance" gdzie pewne rzeczy wyjdą za jakiś czas a wykonawca ma już pieniądze w kieszeni! konkurencja jest straszna, dziś pomocnik po kilku tygodniach na budowie zaklada "firme" i nie dorabia wyzyskiwacza ;-) skutkiem tego są cyrki zmarnowany materiał kupa nerwów dlatego w tej branży bazuje sie na referencjach !!! cała otoczka marketingowa jest tłem, firmy które ja znam nie szukają zleceń czasem sprzedają robotę zaufanym wykonawcom gwarantując dobre wykonanie usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

To ludzie płacą firmom PRowym za ogarniecie tematu jakies miliony zł a tutaj wy chcecie miec wszystko na tacy za darmo? :-) hahahah Poszukajcie głupszych od siebie samych :-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

cyferka zapewniam cie ze to jest moje wykonanie...nie ma tu zadnej sciemy....referencje zawsze i to jak najlepsze

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

ale mowie wam jeszcze raz ja dopiero chce wejsc na rynek w kraju wczesniej nie robilam tu nic....wszystko bylo i jest nadal robione za granica

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Reklama to połowa sukcesu, druga połowa to pozyskiwanie klientów. Natrafiłem ostatnio na firmę, która zajmuje się szeroko pojętą reklamą w Internecie. Szukałem czegoś akurat w ten deseń, bo od dłuższego czasu interesowałem się reklamą w Internecie. No i mój wybór padł na tę firmę salesmedia. Więcej tutaj https://www.salesmedia.pl/
Polecam każdemu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Moze ulotki, gazetki reklamowe ...

Wydrukowac, a ja je solidnie rozniose po blokach, na domkach, do firm w Lomzy i okolicach, Ostrolece ..., ...

Moj mail w profilu.

Pozdr!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Zależy o jakiej skali mówisz, bo jak np w każdym mieście powyżej 10 tyś mieszkańców ,a jest ich 333 to / Twoje setki tysięcy ,to na prawde sporo się cenisz ,ale myslę ,że aby ta firma funkcjonowała na bierząco ,to musialaby mieć przynajmniej kilkudziesięciu pracowników. Także zależy o jakiej skali mówimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Kur*wa i złodziej motywem przewodnim najlepszej reklamy budowlanej ;D haha nie moge ,cóż za profesjonalizm ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

duzo musisz sie nauczyc jeszcze PR i zalapac podstawy dialogu. Jakie te wasze kuchnie sa to widac. Jeden lubi inny powie ze styl biedoty.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

Dlatego idąc z trendem należy szukać innych form reklamowania swojego produktu. Niedawno zainteresowałem się tematem marketingu mailowego. Trafiłem w Internecie firmę która sprostała moim wymaganiom. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, wybrałem tę firmę i się nie przejechałem: http://mailsales.pl/wybierz-baze-mailingowa
Polecam sprawdzony e-mail marketing. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

\"Klaudynka88: ewidentnie próbuje zareklamować w/w firmę na tym temacie. Firma niestety nie ma potencjału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama dzwignia handlu..

reklama juz nie potrzebna. Wystarczy ten temat na 4lomza który sam w sobie jest świetnie zakamuflowana reklama



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org