poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Koncepcja miała być opracowana w sierpniu i mimo zapytań brak jest odpowiedzi od osób kompetentnych z ratusza.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Z moich informacji wynika, iż unieważniono przetarg na wykonawstwo wspomnianego przez Ciebie Czesławie zagospodarowania . Wiem też, że Ratusz czyni starania aby na nowo uruchomić procedurę przetargową jak najszybciej. Na tym moja wiedza się kończy ... Może ktoś wie coś więcej ?

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

To wszystko po to, żebyście mieli o czym na Forum pisać. Taka swego rodzaju woda na młyn....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Nie wiem czy Komisja Europejska czytuje nasze Forum Leszku .... ale bardzo możliwe że tak jest - skoro tak piszesz

CK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Gdyby czytała to już dawno paru forumowiczów dostałoby skierowania na bezpłatne leczenie w Tworkach czy też może Abramowicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

A konkretniej ......?

CK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Leszek najpewniej surowo się ocenił.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Nie chcę krakać, ale nie mam nadal zaufania do Magistratu bo: robią już przetarg.. a projekt zagospodarowania już przyjęty? Miały być konsultacje społeczne, a czy ktoś wie jak ma być? Czy znowu jakiś budowlaniec drogowy będzie snuł tam swoje prostackie pomysły (myślę o projekcie).
UCZCIWOŚĆ POLAKÓW KOŃCZY SIĘ NA PROGU BANKU! Pieniądze nieodmiennie powodują w naszym narodzie rozwój "syndromu małpiego rozumu".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

tz:
Jaki Ty mądry jesteś i wszechwiedzący... prorok chyba jakiś.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Panie Marcinie temat hipermarketu jest tematem ważnym, ale nie może być tematem zastępczym dla tego zagadnienia. Prosimy o odpowiedź.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Leszek
nie obrazaj Forumowiczów, to i Ciebie nikt nie zaczepi. Sam się wystawiłeś na wklejenie łatki. Oczywiście, przepraszam Cię, mimo tych uwag.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

tz:
Jak mi coś nie będzie pasować to będę o tym pisać. Czyżbyś nie szanował odmiennego zdania od Twojego?? Nie napisałem też z imienia, nazwiska czy też nick`a kogo Komisja Europejska powinna posłać na leczenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Leszek,
rzeczywiście, szanuję zawsze Autorów odrębnych zdań. Niestety, nie potrafię tolerować opinii pozbawionych choćby szczątków logiki. To moja słaba strona.

Wracając do głównego watku:
Sprawa programu zagospodarowania wygląda na całkowicie "odpuszczoną". Kto z Was słyszał o jakimś konkretnym przetargu w tej sprawie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

http://www.lomza.info/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1091&mode=thread&order=0&thold=0

za pomocą powyższego linku możecie poczytać nieco więcej o nieudanym przetargu

Pozdrawiam

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Szanowni Forumowicze.
Z uwagi na fakt, że do wykonania koncepcji zagospodarowania brzegów Narwi pragniemy zachęcić najlepsze pracownie i urbanistów z całej Polski obecnie przygotowujemy konkurs na wykonanie niniejszego opracowania. Jest to zadanie skomplikowane i czasochłonne. Proszę więc o odrobinę cierpliwości.
Projekt zagospodarowania będzie wykonany dopiero po rozstrzygnięciu konkursu.

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie tematem.
Marcin B. Sroczyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

.......i wszystko jasne........

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Dzięki za informację. Ta informacja jest dla nas dobrą nadzieją.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

w 2003 plany były ale do dziś 2011 już ich nie ma nawet w marzeniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

haha minie 10 lat a na planach pozostanie ''zagospodarowanie''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Czy ktoś może wyjaśnić czy w tej koncepcji zagospodarowania mieści się rekreacja dla mieszkańców poprzez istnienie klubu wodnego, który realizowałby takie zadania jak MOSiR tylko w odniesieniu do wykorzystania Narwi (wypożyczalnia sprzętu, sport - kajakarstwo, wioślarstwo, spływy, regaty, imprezy na wodzie i nad wodą)? Mam na myśli coś więcej niż samą infrastrukturę. Oczywiście do tego potrzebna jest też odpowiednia infrastruktura - marina z blaszana wiatą to za mało. W taki program powinien być wpisany obiekt podobny do przystani przy ulicy Zjazd i tak usytuowany. Co o tym sądzicie i czy wiecie coś więcej?

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Na RYbakach bedą stawy rybne a rzekę się puści przez Konarzyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I cóż z tą koncepcją zagospodarowania terenów przy ulicy Rybaki?

Pożądana jest rewitalizacja obiektu dawnej niszczejącej przystani, jej modernizacja i przywrócenie funkcji do których została zbudowana. Na te cele nie ma lepszego miejsca w Łomży.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org