| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| OKNA |
|
Czy ma ktoś może okna z Jedwabnego (Sonarol-Vindoł) i jaka jest o nich opinia.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Vindov są ok mam już 8 lat tylko od czasu do czasu trzeba okucia przesmarować bo się przycinają.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
polecam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
oknoplast kraków sa lepsze i najlepsze
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
i najdroższe
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Ja także mam okna z vindov, również polecam. Mam także okna z domela i też smaruję, więc konserwacja to już oddzielny temat:) ogólnie polecam.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Window - Mariola. Szczerze polecam i jak masz kasy trochę więcej to ramy Rehau - nie do przebicia.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Jak chcesz to wejdz na ich stronę.Są tam wiadomości nt ich produktów,film o firmie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
POLECAM OKNAL KUPISKI
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Dziękuję za opinie............ A konkurencja niech się nie reklamuje.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
sprawdź U okna, niektóre firmy podają U szyby i liczą że klient to chwyci :/
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Właśnie Reklama jest to mydlenie oczu klientowi.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Piszcie konkretnie i technicznie dlaczego kupione przez Was okna są takie dobre. Czym się wyróżniają.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Czy lepsze są plastiki, czy drewniane? A może to bez różnicy?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Okna drewniane są ładniejsze i droższe a plastikowe praktyczniejsze nie trzeba za jakiś czas ich malować. http://forum.solidnydom.pl/viewtopic.php?t=960 http://www.spytajfachowca.pl/pytanie/12/Wybrac-okna-PCV-czy-drewniane/ http://okna.pl/artykuly,69,Wady_i_zalety_okien_PCV.html http://ladnydom.pl/budowa/1,106575,3526205.html
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
ja też mam z vindows okno z sonarolu na tps są dużo cieplejsze tak nie parują i rosieją polecam Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
hans_kloss napisz czy masz okna 3, 4 lub 5-komorowe nie każdy wie o co chodzi.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
ja mam z ARTPLAST z Łomży, bardzo dokładnie wykonane i wizualnie też OK
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Dużo zależy od tego jak okno jest zamontowane, bo jeśli ktoś spier... montaż(tak jak u mnie), to nawet jak te okno będzie 10 komorowe, z ciepło ramką, złote czy innymi cudami, to i tak będzie piździć .A jeśli chodzi o vindov ok
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
mam pięciokomorowe zamiast pakietu w ramką aluminiową jest tps sumo ma racie dużo zależy od montażystów i jak oni to zrobią i czy nie żałują materiału typu pianka montażysci z window zgadzam się są ok mam od nich drzwi wejściowe i okna windows nie mylić z windows-mariola Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Z Sonarola to był kiedyś wielki syf nie nadawały się do niczego może z lepszym montażem coś z tego wyszło ale widziałem na własne oczy okna tak zjebane ,że to sztuka".Na prawdę to był koszmar ale to było ok. 8lat temu
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Myślę że to było dawno i nie prawda. Obecnie od strony wizualnej są super - dlatego pytam JAK JEST W PRAKTYCE. - i za to wielkie dzięki: ,,basia336,,
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
A ciocia mówi że jej okna są najlepsze jak wujek je umyje...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
ja uważam, że bardzo dobre okna ma firma internationalwindows.pl
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
W domu mamy okna PVC firmy Drutex, a konkretnie model IGLO Energy. Bardzo dobrze sprawdzają się pod względem energooszczędności, ale także są doskonałą barierą akustyczną. Nie z nimi żadnych problemów z zacinaniem się podczas otwierania lub zamykania, co było ogromnym minusem naszych poprzednich okien. Streszczając w kilku słowach - bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
henryG nie pisz bzdur- średni produkt i do tego drogi
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
henryG nie pisz bzdur- średni produkt i do tego drogi
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Jeśli chodzi o idealne okna to chyba wybrałabym taką propozycję, jak okna Drutex. Moim zdaniem są najlepsze, mają dobre ceny, no i przede wszystkim odpowiednią jakość, która zawsze jest na wysokim poziomie. Ja jak najbardziej bym się decydowała.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Witam zajmuje się naprawą okien od 12 lat . Jak by ktoś miał problemy z oknami to z miłą chęcią pomogę. Marcin
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: OKNA |
|
Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://mirox.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy Mirox, która jest producentem najróżniejszych okien, drzwi, rolet, bram i wiele więcej. Okna i drzwi mają duży wpływ na komfort oraz energooszczędność budynku.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |