niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polerka samochodu u lakiernika

witam czy ta polerka jest skuteczna i jakaa jest jej cena?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

mniejsze ryski napewno znikną, a co do ceny to kiedys slyszalam ze 200 zł ale to było dawno temu no i oczywiście zależy u jakiego lakiernika... sama pasta polerska kosztuje ok 100 zł wiec robota conajmniej drugie tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

zalezy kolego w jakim stopniu masz zniszczony lakier i czy to akryl czy metalic pasta polerska na jeden samochod kosztuje okolo 30zl w warsztacie za taka usluge licza od 250 zl d0 350 zl na pozadne wypolerowanie samochodu trzeba oswiecic nawet 6godzin

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika



Profesjonalne pasty polerskie (a muszą być 3-każda na inny etap) kosztują ponad 100,do tego dodatki typu papiery, specjalne gumki , kostki ,korki polerski itp.I praca :) U lakiernika polerka kosztuje od 250 do 400 a nawet 500 zł. w zalezności od koloru,wielkości (kombi van będzie droższy) bądż stanu zaniedbania.Jeśli nie ma głębokich rys tylko lakier zmatowiał to powinno byc taniej ale jeśli są (oby nie do podkładu) to jest szansa ,że i takie zginą. Ja miałam głębokie rysy - pamiątka po ukochanym pupilku i zeszło prawie na 100%. Generalnie trzeba miec pojęcie o polerce bo mozna łatwo przypalić lakier bądż porysowac sobie bardziej- narobić tzw. hologramów przy uzyciu zwykłych past-tempo,farekla czy 3M , których uzywają nasi lakiernicy.Decyzja należy do Ciebie :)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

Witam, to coś dla bardziej wymagających. Link poniżej
http://www.auto-sim.com.pl/t339,Auto_detailing_i_ochrona_lakieru.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

mam niewielkie ryski zrobione przez kotka i sa one na całym aucie a auto jest w sedanie
a kogo polecacie do tego ?:PP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

salon kia 200zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

Polerka jest skuteczna tylko musisz zwrócić uwagę czy ci kantów nie pościerają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

Pawełek12345 jak chcesz namiary na tego gościa co mi robił polerkę to napisz na mój mail.Osoba zna się na rzeczy i co do ceny też się pewnie dogadasz. Pozdrawiam

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

tylko nie do rogienic lipa to tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

zgadzam się z przedmówczynią gość się wzbogacił i teraz niedoruby robi nigdy więcej do tego pana

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

Z ceną to różnie - zależy od regionu i warsztatu. Przykładowe ceny znajdziesz na http://www.glossgarage.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka samochodu u lakiernika

Trzeba z tym uważać. Podczas wakacji w Mielnie byłem świadkiem jak niezłą furę (Audi A5) zniszczyli w myjni ręcznej bo chcieli \"dorobić\" (czyli wyciągnąć hajs) mu car detaling. Efekt był tragiczny. Dużo przecierek do podkładu. Pod słońce widać było gdzie lakier bezbarwny został grubszy a gdzie cieńszy. Facet tak się pienił, że zamknęli interes na cały dzień aby z nim się dogadać. Polecam tylko profesjonalistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org