czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy glazurnik

Witam czy ktoś ma namiary na najlepszego glazurnika w łomży?Który waszym zdaniem jest najlepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić: http://www.glazurniklomza.pl/ - zajrzyj do galerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam Pana Remigiusza.Robił dla mnie trzy łazienki.Sam wszystkie zaaranżował według moich wskazówek.Przed wykonaniem łazienek sporządził projekt wizualizacyjny.Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu.Moje łazienki wyglądają tak jak sobie wymarzyłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Czy ma ktoś numer do Pana Remigiusza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

691244680 myśle że pan Remigiusz się nie obrazi że podałam jego numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Witam polecam Pana Leszka numer 602 371 005

Emka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam Pana Tomasza zna się na robocie jak nikt 696311585

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Również i dla mnie Pan Remigiusz jest najlepszym fachowcem.
Pan Remek i jego ekipa wykończali dla mnie całe mieszkanie,efekty jego pracy przerosły moje oczekiwania,chociaż nie mało zapłaciłem to i tak jestem szczerze zadowolony.Jak na razie to dla mnie najlepszy fachowiec jaki remontował mi mieszkanie.Trzy razy w życiu się przeprowadzałem miałem do czynienia z różnymi majstrami,którzy swoimi umiejętnościami nie dorastają do pięt ekipie Pana Remka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Pan Bodzio też jest niezły ...... :-)))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

a jaka jest cena m2 ułożenia płytek ściennych i podłogowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

kiedys cena polozenia metra glazury byla porownywalna z cena metra glazury w sklepie. ale tak bylo kiedys. i wtedy dobrzy fachowcy mieli takie kolejki ze nie mogli wziac roboty od razu. trzeba bylo poczekac. jesli glazurnik ci powie ze moze zaczac przce od jutra tzn. ze nie ma klientow = nie jest zbyt dobry!!!!!!!!!
__________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam również tego pana jako dobrego fachowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam pana Jurka tel.694282784

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Ja również polecam pana Jurka robił u mnie remont,jestem zadowolona tel.694282784

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam pana Wiesia z Blok ekipy.
https://www.google.pl/webhp?rct=j&gws_rd=cr&ei=osIiVYWLIYGKsAG28IOwCw#q=blok+ekipa+u+siebie+rob+jak+u+siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Najlepszy fachowiec to tomek , facet potrafi wszystko na cacy zrobic jego robota to majstersztyk nr tel.517291665, tylko ni wiadomo jak u niego z czasem bo zawsze kupe roboty ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

reklama pełną parą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Tak kazdy fachowiec dobry i miły jak się błędów nie wytyka. Ja uważam że nie ma najlepszego. Doświadczenie mi mówi że najlepszy to taki co firmę ma zarejestrowana i moze z Tobą umowę podpisać w razie jakiś reklamacji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

Polecam Pana Remigiusza który poprawiał mi łazienkę po innych fachowcach polecanych na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy glazurnik

A kto po Panu Remigiuszu na Pięknej nr >> poprawiał, po sąsiedzku????, a potem jeszcze coś obsiadającego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org