sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
-Podziękowanie

Dziękuje temu Co wlazł mi przed maskę na egzaminie dziś ok 8.30 na pasach przy skrzyżowaniu nowogrodzkiej z Bernatowicza.. ***** trzeba być popieprzonym żeby stać na chodniku przed pasami patrzeć jak jadę a potem tuz przed maskę wyskakiwać.. Powinienem Cie złapać i ściągnąć od Ciebie kasę za Egzamin!!! 115zł na drodze nie leży.. A po drugie ostro Ci wpierdolić !!! To wszystko
Dziękuje.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: -Podziękowanie

To dlaczego Cię "oblali" Dlatego, że ktoś ci przed maskę wszedł? Konkret, co powiedział egzaminator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: -Podziękowanie

Nie pamiętam Co już powiedział... Ale mam na tej kartce zaznaczony negatyw przy zachowywaniu się przy przejściach... Po prostu egzaminator zahamował chwilę zanim ja to chciałem zrobić.. Bo baranowi się żartów zachciało...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: -Podziękowanie

uuu... ;)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: -Podziękowanie

Unicode nikomu tu nie ublizaj. To byl dla Ciebie dobry egzamin wlasnie. Myslisz zdac egzamin i potem nie liczyc na takie sytuacje.? To jest codziennosc na drogach. Piesi caly czas tak robia. Zawsze sie trzeba z tym liczyc dojezdzajac do przejscia, bo moze isc bujaniec ze sluchawkami na uszach i akurat sie nie rozejrzy na boki i musisz HAMOWAC, czasem wjechac na chodnik zeby uniknac potracenia. Malo jeszcze wiesz o tym. Egzaminator cale zycie nie bedzie jezdzil przy Tobie. A dowiesz sie o tym gdy kogos potracisz (czego nie zycze Tobie, ani innym uczestnikom ruchu drogowego).


Moj kochany instruktor zawsze kazal przepuszczac pieszych jesli to mozliwe.
Pozdrawiam

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org