sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dopłaty do basenu

Swego czasu pisałem, iż jedną z przyczyn dopłat do basenu jest obowiązek noszenia czepka na basenie. Dla wielu osób jest to gorsze niż udręka. Sam osobiście korzystam z basenów na których nie ma takiego obowiązku (najbliższy w Ostrołęce i Mikołajkach). U Nas ponoć jest to wymóg higieniczny. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, iż ludzie starsi korzystają głównie z basenów rekreacyjnych i sałn. Narzucając wymóg czepka basen pozbawia się potencjalnych klientów i generuje koszty. Na marginesie należy wspomnieć, iż tylko na typowych basenach sportowych stosuje się czepki -- natomiast w całej europie na części rekreacyjnej nie wymaga się czepków i w ten sposób uzyskuje się zapełnienie basenów potencjalnymi klientami. Wiedzę swoją opieram na basenach zarówno Polskich, jak i na Litewskich, Słowackich, Niemieckich, Węgierskich, Słoweńskich.
A co wy o tym sądzicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

no strszane przeżycie nosić czepek, czepek na basenie na Niemcewicza w Łomży kosztuje raptem 9 zł, jak ktoś nie ma na czepek to jak on chce wogule tam wejśc - klapki, ręcznik, gacie odpowiedni krój to tylko jedno z kilku, Wziąć czepek, a jak dodam że bilet normalny w powszedni dzień kosztuje 8 zl, to zaraz się okaże, że aż JEDEN raz mniej! Jaktoś chce korzystać z basenu to niech go nosi.
jestem zwolennikiem czepków bo ludzie róznie robią, już nie wspomnę o tym, że wiele razy widziałem że włazi ktoś na basen a nawet za przeproszeniem dupy pod prysznic nie wsadzi a lezie się kąpać. No jak się boi wody to po co przychodził, jak nie umył się na basenie to i w domu papieru toaletowego nie używa. Zapewne i o włosy nie dba, więc jak mu kłak wylezie to ja płynąc mam się udusić jego czupiradłem??

A ty masz czepek, często chodzisz na basen? Myślisz że każdy chce oglądać twoje wichry?

Masz swoje zdanie to owszem miej, ale powiedz czemu tak, ale logiczne poparte faktami, a nie typu bo gdzieś się nie nosi.
Może to nie kwestia higieny, tylko myślenia bardziej szerszego, włosy jak wiadomo są może i małe i drobne i wogule to oj.. ale super też zapychają odpływy i tak może trzeba na to patrzeć, może stwierdzono że czyszczenie codzienne odpływów z włochów ludzi jest zbyt pracochłonne i zamyka się z tego powodu basen na parę godzin, może tu chodzi o te pieniądze, które jak dziś podał obiektyw i tak już są za duże??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

Sądzę że marudzisz jak poparzony ;-) jeśli myślisz że przez czepek jest mało ludu, przyczyna jest bardziej prozaiczna CENA mając do wyboru 4 chleby czy piwa lub godzinę basenu hmm tak na szybko ceny z DE : http://www.panoramabad-frankfurt.de/Erlebnisbaeder_Rebstockbad_Preise.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

czepki są zmorą na łomżyńskich basenach. Rozumiem że mogą być potrzebne do pływania po torach ale nie do zjeżdżali i na inne atrakcje. Ponadto wymóg odnośnie męskich spodenek jest drugim absurdem tego zaściankowego miasta ( frag. regulaminu "dla mężczyzn kąpielówki przylegające do ciała, bez kieszeni, o długości maksymalnie do połowy uda"). Ale cóż zrobić Łomża jest i będzie dziurą z której wszyscy uciekają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

Malkontentom przeszkadza nawet mokra woda w basenie.
Idzcie się kąpać we własnych domowych baliach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

11 zł -bilet to to kór.....a masakra , idziesz z dzieckiem i już 20 zł niema , myśle że tańsze bilety mogły by zachęcic wiecej osób

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

Dokladnie.! Ja nie mam czepka. Chcialbym isc na basen. Ale nie chce mi sie isc do sklepu po czepek. ;p

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopłaty do basenu

Czepek można kupić na basenie, jak ktoś wyżej pisał - 9zł, to nie jest duży wydatek. Jak dla mnie to też całkowita przesada zrzucać wszystko na konieczność noszenia czepka - to śmieszne. Ok, sama przyznaję, że wygodniej jest pływać bez, ale jednocześnie niekoniecznie chciałabym mijać czyjeś włosy pływające po torach, bo jest to co najmniej obrzydliwe. Jeśli ktoś dochodzi do wniosku że nie chodzi na basen BO CZEPKI, to chyba oczywiste, że chodzi najzwyczajniej w świecie o lenistwo. Ceny - jasne, mogłyby być tańsze, jak wszystkiego, nie jestem w stanie porównać do jakiegokolwiek basenu, więc się nie wypowiem, myślę że dla przeciętnego mieszkańca nie są zaporowe. Ostatnio dużo dzieje się na basenie, bo oprócz aerobiku są jeszcze lekcje dla dzieciaków, naprawdę przyjemnie. Do tego personel jest naprawdę PRZEMIŁY, chyba jak nigdzie indziej w Łomży, i naprawdę bez wyjątków. Co jest winą? Lenistwo, ot. No, i jeszcze wczesne zamykanie basenu nr 1, to z pewnością - chyba o 18 (?) czyli właśnie wtedy, kiedy duża część wychodzi właśnie z pracy. Może przydałaby się reklama? No niestety, Po prostu widać, że nie lubimy specjalnie wysiłku.
Póki co lecę na basen, i polecam, o ile w tyg. ciężko mi się zmusić, to weekend jest mój - wykupując najtańszy karnet za 50 zł mam dokładnie 2 wejścia tygodniowo na uldze, to naprawdę cena do przeżycia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org