piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Testy do policji

Witam jak nie zdałam 17 Maja MS to kiedy mogę złożyć ponownie dokumenty do policji i czy bede musiała ponownie zdawać TWO i TSF prosze o odp dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

zadzwoń pod 997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

policja.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

Pół roku przerwy skarbie.
Zastanów się czy warto. Euro już niedługo, a zdaje się że nie będzie lepiej niż podczas Święta Niepodległości w Warszawie. Pewnie Niemców więcej przyjedzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

natalia, niestety wszystko od początku. Czyli jak nie zdałaś to znów masz przed sobą TWO,TSF i dopiero MS. Makabra, mogliby najpierw dać MS.

VERGISS MICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

@Kurgie1 zachęcasz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

Do czego ?
... ale nie musisz się martwić, po prostu nie zdążysz.
Proces szkolenia trwa pół roku - także ci którzy teraz idą na szkółkę, mają okazję trafić na euro.
Natalia21 - nie ma już takiej szansy, test z wiedzy ogólnej, sprawnościowy, testy psychologiczne, psychiatra, komisja lekarska, użyskanie poświadczenia bezpieczeństwa - 3 miechy - najmarniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

nie wiem skad macie takie informacje, ale po ms jest rok przerwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

Teraz bedziesz musiała przejść tzw "próbę żółwia", staniesz przed grupką studentów z pałą w ręku i będziesz musiała ich pobić do nieprzytomności w czasie nie przekraczającym 3ch minut. Liczba studentów zależna jest od wyników w poprzednich testach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

natalia21: rok przerwy i wszystko od początku zaczynasz niestety. Pewnie, że dobrze by było, gdyby MS był na początku, ale tak nie będzie nigdy. Powód jest prosty - kasa. Łatwiej i przede wszystkim taniej jest przegonić jednego dnia po sali kilkadziesiąt osób, niż angażować psychologów do analizy testów itd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

>>> ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA ****** BĘDZIE <<<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy do policji

a pieniądze ubiegających się nie liczą. Natalia 21 pozdro dla dziewczyny, która przeszłą TSF :)

VERGISS MICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org