wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin kat. A + Śnieg ?

Witam!

Tak jak w temacie , może ktoś wie jak to jest , bądź miał taki przypadek ? Mam Egzamin w wordzie umówiony za 2 tygodnie . Możliwe , że spadnie śnieg , słyszałem od kogoś , że praktyczny omijają , czyli nie robimy jazdy , lecz nie wydaje mi się to realne , jak to jest ? Odwołują i znowu bd. musiał płacić za praktyczny czy jak to jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

wystarczy złapać za gruchawę i zadzwonić, a w śniegu się nie jeżdzi to i egzaminu nie ma, za opady śniegu Ciebie nie obciążą, spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

To wiem , tyle , że gdzieś ktoś kiedyś mi mówił , że wtedy egzamin wcale nie odbywa się , bez niego masz zdany egzamin , a na co mi dodatkowy stres , robienie jakiś debilnych kółek? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Nie przesadzaj za darmo nic nie ma ! może być przełożony termin ale to może zdarzyć się sporadycznie. Jak są egzaminy to pogoda jest zawsze ładna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

jak masz umowiony egzamin na za 2 tyg i do tego czasu spadnie duzy snieg,egzamin bedzie odwolany a Ty za niego po raz kolejny placic nie bedziesz,testy od momentu zdania sa wazne pol roku ale od czasu gdy przestana egzaminowac przedluzaja Ci sie o dodatkowe 3 m-ce,tylko maja byc zmiany i podobno w przyszlym roku ma nie byc WOGOLE egzaminow na kat A. ale miejmy nadzieje ze tak nie bedzie. pzdr i powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Elo Pro to mówisz razem zdawać będziemy ? :D heh ale mam ten sam problem co Ty tzn.tez się zastanawiam co to będzie hm...

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

to bedzie tak jak napisalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

serduszko dzięki za info ;)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

a nie ma za co:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Właśnie z tego powodu , że ma być nie zdawalne PODOBNO od nowego roku , dlatego podgoniłem troche i teraz zdaje :)

*Sun* Kiedy Masz termin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

no i bardzo dobrze,a moze idz i przeloz egz na wczesniej-dla pewnosci- ze nie bedzie sniegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Podpowiem wam cos :)jesli juz dojdzie do tego ze przeloza wam egzamin to umawiajcie sie na sobote na zdawanie na 12-13.to najlepsza dzien tygodnia,mniej stresu bo na miescie nie ma ruchu w sobote po 15,a zanim egzaminator skontroluje plac to na miasto sie wyjezdza tak po 14.poradzil mi to kiedys znajomy policjant.


aaa i jeszcze jedno jak nie beda chcieli umowic na sobote bo duzo ludzi to mowcie ze pracujecie w tygodniu i tylko sobote macie do dyspozycji i was wcisna:)gdzies:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Akurat sobota pracująca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Juz nie przesadzajcie co za roznica czy o 14 czy o 19, umiesz jezdzic to pojedziesz jedyne co to nie radzilbym po ciemku
Jak ja zdawałem z tego co pamietam to tez w takim okresie to pani mi powiedziała że do pierwszych sniegów robia a potem przekładają

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

HokusPokus , taka różnica , że teraz o 19 jest już Ciemno :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

co wy tu wypisujecie że jak śnieg pada to egzaminy przekładają??
Ja miałam egzamin w tamtym roku w taki śnieg że nie było pasów widać i wogóle,masakra.Tak padało że wycieraczki nie nadążały zbierać śniegu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Ty a przeczytałeś , że chodzi o egzamin Kat. A ? Bo w motorze raczej nie mam wycieraczek , chyba , że Ty masz :/

Ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Najlepiej zdawać w wakacje jak jest ciepło:) Na szczęśćie mam go za sobą bo zdawałem w lipcu:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

egzamin na kat A odbywa sie tylko do godz 14 !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

Ale glupoty tu piszesz Elo_Pro, jak mozna zdac egzamin nie przechodzac go? Jedynie zostanie przelozony...
serduszko1985 nie raz widzialem egzamin na motor o godz 19, wiec tez glupoty wypisujesz.
gwiazdka23 ty wogole czytasz tematy w ktorych zabierasz glos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin kat. A + Śnieg ?

może i widziales egzamin na motor o godz 19 ale egzaminy (chodzi mi o ostatni egzamin ) na kat A jest tylko do godziny 14, a widziec mogles bo jak jest dziennie 35-40 osob a tylko dwa motory to jak niby maja przeegzaminowac tyle osob w tak krotkim czasie?? wiem cos na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org