środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wojsko

chce zostac zawodowym żołnierzem, ukończyłem służbę wojskowo, skonczyłem zawodówkę mam 24 lat, jak myslicie mam jakies szanse??? moze jest ktos kto by mi mogł w tym pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

wojskowo czyli jaką? Marne teraz szanse, przynajmniej w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

tzn jestem szeregowym, nie chodzi mi ze w lomzy moglbym gdziekolwiek, tylko wlasnie bez jakiejkolwiek pomocy to szanse marne;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

warto popytać w jednostkach,w łomży nawet nie próbuj bo tam ostatnio zwalniali

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

a ty cziki jestes w jakikolwiek sposob zwiazany zwojskiem/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Może na początek zapisz się do tej grupy rekonstrukcyjnej z Łomży,a potem zobaczymy co dalej z tobą zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

W Lomzy napewno sie nie dostaniesz.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

nawet nie chce do lomzy dla mnie miejsce nie jest wazne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

idz do WKU i zapytaj czy są gdzieś wolne etaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

tzn. powiem wam jeszcze ze bylem dzis w wku i tam mipowiedzzieli no ze narazie nie ma takiej ofert dla mnie no ale czy moge sie jeszcze gdzies udac o pomoc? czy ma to jakis sens jezdzic po jednostkach i pytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Zrób tak Ci mówię i za kilka dni będziesz czuł się jak w wojsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

jeździć raczej nie ma sensu

Zarząd Organizacji i Uzupełnień P-1 SG WP
tel. (0-22) 6 870 061 fax: (0-22) 6 870 594

Zadzwoń tam i popytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

dzieki bardzo napewno jutro zadzwonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

jeżeli WOJSKOWĄ< to próbuj. jeżeli wojskowO to już nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

on ma 24 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Z wykształceniem zawodowym jedynie korpus szeregowych i starszych szeregowych wchodzi w rachube niestety suma kontraktów to tylko 13 lat a pozniej do cywila, taka ochrona przed wczesniejszymi emeryturami. Po odbyciu kontraktów jest lipa. Jesli masz odbyta zetke czyli zasadnicza sluzbe wojskowa to nie jest duzy problem. jesli chodzi o wku w lomzy to jest jakies nieporozumienie/pracuja jacys nie doinformowani ludzie. ( Kiedyz zaszedłem z zapytaniem/checia by znow wstapic do wojska, jedynie co uslyszalem ze po studiach nie biora, trzeba miec zetke-********* sie wyjal ksiazeczke i pokazalem ze mam zetke w jw 1328 bielsko biala. mloda dama oswiadczyla mi zebym szukal na wlasna reke.Jedynie cos mi trabila o NSR.PORAZKA)

Najlepiej zastanow sie w jakiej jednostce chcialbys sluzyc, nastepnie skontaktuj sie telefonicznie z jednostka i sie zapytaj. Majac zetke masz spora szanse sie dostac. Z tego co sie orientuje bialystok rozbudowuje batalion do stanu brygady oraz szukano chetnych w orzyszu.

Zastanow sie jednak nad tym korpusem szeregowych-starszych szeregowych bo awansowac wyzej niz na starszego bedzie ci bardzo ciezko wrecz...moze byc niemozliwe.

Zycze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

http://www.brepr.wp.mil.pl/pl/12.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

szukaj na bieżąco takich ogłoszeń, lub znajdź stronę z wolnymi etatami, kiedyś taką widziałem, ale nie mogę jakoś jej w tej chwili znaleść, ale na pewno była taka strona... Był tam rodzaj jednostki, stopień i funkcja kogo szukają i można było bezpośrednio zadzwonić lub zgłosić sie do jednostki po informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

http://regiopraca.pl/portal/rynek-pracy/wiadomosci/armia-kusi-pensja-i-mieszkaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

dzwonilem juz chyba wszedzie i nigdzie nie ma wolnych miejsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

no weźcie pomóżcie może ktoś coś słyszał coś o etatach w wojsku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Typowy polski nierób, który chce żyć z naszych podatków.
"Weźcie pomóżcie", "weźcie dajcie", "mnie się należy", i tylko aby na państwówkę.

Wy.p.ier.dal.aj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

heee.
żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

_maly_ a Tobie chodzi o grupę rekonstrukcyjną tzn te co te bitwy inscenizują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

z tego co się orientuję to właśnie o to mu chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

jak to nie ma
?
agat powstaje, rep komp wojska pols prowadzi nabor, orzysz prowdił do jakich jednostek ty kontakt chcesz?jak nie to idz do nsr.

liczysz ze ktos jest w randze jenerala i na jutro n jednostce ci robote zalatwi wysil sie troche.

masz jakies paragrafy w ksiazecczcea a tak wogole to wojska lądowe, marynarka czy lotnictwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

tzn. ja odbylem sluzbe jako szeregowy i mam zawodowke skonczona no i dzwonilem po tych jednostkach to w jednej ślusarzy potrzebuja w drugiej nie ma etatow a w trzeciej jeszcze cos tam innego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Idz do partyzantki i nie kombinuj.Podobno Jarek ma jakieś oddziały aktywować popytaj w pis-ie powinni coś wiedzieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Może tutaj Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka powiedział dzisiaj, że w jego kraju należy przygotowywać ludność do partyzantki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ocenił, że armia powinna być gotowa do odpierania ataków rakietowych oraz do współczesnych metod walki.

Łukaszenka mówił o tym, przyjmując w piątek sprawozdanie z rozwoju armii w bieżącym roku i nawiązując do swoich wcześniejszych słów o potrzebie rozwoju obrony terytorialnej.

- Ruch oporu, partyzantka - to nieodłączny element walki narodu białoruskiego. I dziś powinniśmy przygotowywać do tego ludność, jeśli nagle tak się zdarzy - powiedział szef państwa, cytowany przez państwową agencję BiełTA.


Zauważył, że wydarzenia w bieżącym roku dowiodły, iż niektóre mocarstwa kierują się w swojej polityce zasadą siły wojskowej. - Dlatego nasze zadanie jest oczywiste - w żadnym stopniu nie pozwalać na obniżenie naszego bezpieczeństwa wojskowego - ocenił.

Dodał: "W żadnym wypadku nie powinniśmy się uspokajać się przekonaniem, że mamy samoloty, śmigłowce i że nasza tarcza jest mocna, jak nigdy. Widzicie dzisiaj, że samoloty i czołgi mogą okazać się nieprzydatne w warunkach współczesnej wojny. Dostrzegamy to na gorzkim przykładzie wojen w innych państwach. Główne zadania wykonują dziś rakiety. Trzeba umieć bronić się przed rakietami przeciwnika. Potrzebne są i inne sposoby prowadzenia walki zbrojnej, czerpiące z naszych warunków, mentalności, doświadczenia i tego, co dzieje się na świecie".

Według jego słów w przyszłym roku należy położyć szczególny nacisk na praktyczne przeszkolenie armii w sferze współczesnych metod walki, a także na pracę ideologiczną i wychowanie patriotyczne w wojsku.
zadzwoń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

Teraz gdy dobrze placa to sie dopiero pchasz tam na sile.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko

do Awganistanu potrzebują na żywe torpedy hehe z takim stopniem i doświadczeniem hahahaaaaaaa .. a do iraku na wabia ... heheheehee




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org