niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginione okulary

Witam. 10 listopada w czwartek w klubie yam caffe zaginęły okulary. Czy ktokolwiek znalazł je przypadkiem? Maja dla mnie ogromną wartosc sentymentalną, dostałem je jako prezent i bardzo chciałbym je odzyskac. Oczywiście dla uczciwego człowieka, który je znalazł i postanowi je zwrócic przysługuje nagroda. Okulary wyglądały tak:



http://allegro.pl/ray-ban-5228-2000-50-17-i1920469819.html


Bardzo proszę o poważne potraktowanie sprawy, to jest dla mnie ważne. Z góry dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

Tylko dodaj że te Twoje to podróbki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

wątpię, że jak ktoś znalazł takie okulary to zwróci..ale może w Łomży są jeszcze jacyś uczciwi ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

To jest prezent i dlatego są dla mnie tak ważne... Zapłacę za nie, aby tylko były zwrócone!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

Stępień z 13-go posterunku też takie miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

model oprawek kiepski chyba ze szkla byly drogie ? plastik jak bywalcy klubo-kawiarni jam costam ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginione okulary

@kataranka to nie jest w tym momencie ważne. Ważne jest dla mnie odzyskanie tych okularów i na prawdę nie obchodzi mnie jakie masz zdanie na temat "bywalców" klubu, serio...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org