sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Basen

Siema. wiecie czy na basenie w łomży obowiązkowe są czepki na jednym jak i na drugim??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

na nowym napewno tak!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

NA WSZYSTKICH BASENACH OBOWIĄZUJĄ CZEPKI. OBOWIĄZKOWE SĄ TAKŻE KLAPKI POD PRYSZNIC.MIŁEJ KĄPIELI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

@bapa9

Niestety niewiele w życiu widziałeś/widziałaś. Na łomżyńskich basenach, w Zambrowie owszem sa obowiązkowe, ale już na takiej Warszawiance juz nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

Bo u mnie kobieta nie chce zakłądać czepka :) i powiedziała że jak trzeba w czepku to nei idzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

to zależy. Jeżeli zamierza pływać to owszem, do sauny i jacuzzi nie trzeba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

yhy..a to tam trzeba powiedziec ze tylko do jacuzzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

nie no przynieść raczej trzeba, ale jak wejdziesz do basenu bez czepka to ratownik zwróci Ci uwagę, a w jacuzzi i saunie nie obowiązują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

a czy czepki są do kupienia na basenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

Jak najbradziej sa OBOWIAZKOWE. Nie wyobrazam sobie zeby kudły plywaly po calym basenie... bleee wystarczy ze niektore lolity nawet na basen przychodza w pelnym makijazu... :// i jedna drugiej sie pyta czy sie przypadkiem nie rozmazala... hahaha komedia :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

Zgadzam się z Morelka. A te panie które przychodzą z makijażami to "podziwiam". Ostatnio widziałam właśnie taką puszystą dziewczynę ze szpachlą na twarzy w kolorze ciemnego pomarańczu, a jak z wody wyszła ta "bomba" to wyglądała jakby jej do szyi inną głowę przymocowali. Dekolt, ręce, tułów biały a twarz...?! ale najważniejsze, że się nie rozmazała:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

Morelka Alutka dzięki za poprawienie humoru:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

A ja tam lubię jak koleżanki przerabiają się poprzez Photoshopa:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen

Komedia :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org