poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PERŁA

WITAM
czy ktoś miał już wesele w Perle w Łomży (dawna korona) ??? Może podzielić się wrażeniami??? Jakie tam jest jedzenie??? Mam zamówioną sale ale zastanawiam się czy nie zmienić.
Dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

nic nie zamieniaj,jest super, duża sala menu jakie sobie wybierzesz,takie masz, obsluga profesjonalna, naswietlenie pomyslowe ,sufit zmieniajacy kolory, sala na 200 osób,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

W Łomży chyba nie ma lepszego lokalu :). Szczerze polecam. Obsługa super, świetne jedzenie, wystrój. Potrzeba Ci teraz tylko dobrego zespołu i wszystko będzie super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Co prawda jeżdżę tam tylko na jedzenie ale sala robi wrażenie a jedzenie jest bardzo dobre i nie oszczedzają na porcjach w rozsądnych cenach. Także myślę że można polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Ja też tak zamówiłam sobie sale na wesele :) i z tych okolicznych sal jak dla mnie najładniejsza sala, z klasą i bez przepychu :) mam nadzieje że wszystko poza tym będzie ok :) No ale myślę że jeśli jest to nowa sala to właściciel się będzie starał bo o złą opinię nie trudno :)

Ja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Co do właściciela słyszałam, że jest nie słowny. Trzeba mieć wszystko na umowie. I że podwyższa cenę noclegu przy płaceniu za gości weselnych. Sufit fakt robi wrażenie. Mam nadzieje, że nie będzie większych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

on ma swoją stałą umowę której i tak nie zmienia. Mam nadzieje że będzie ok :) jak my nie będziemy zadowoleni to inni tam więcej nie przyjdą tym bardziej że musi się starać bo też słyszałam o tej krążącej plotce o nim :)

Ja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

W porzadku lokal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Powiem szczerze, organizowaliśmy tam wesele siostry i ja tam swojego nie urządzę za żadne skarby... Baaardzo niesłowni właściciele, w ostatniej chwili podnoszą cenę od osoby, w naszym wypadku wypierali się menu które sami dali tłumacząc, że to jest z korony a nie z perły (chociaż wszystko było załatwiane z ta sama osoba). Wszystko było liczone na nowo, a gwarancja ceny nie została dotrzymana. Spisujcie bardzo dokładne umowy bo się wkopiecie nieźle, a po co dodatkowe nerwy przed samym weselem. W naszym przypadku usłyszeliśmy parę dni przed weselem ze jeśli się nie podoba to możemy zrezygnować. Jedynym atutem jest sam wygląd lokalu. Krótko po weselu pisałem już na forum o tym lokalu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Hm... różne są opinie :) Jeśli właściciel to widzi to myślę że postara się zmienić na lepsze :) a jeśli nie to słabo na tym wyjdzie :) tym bardziej że sal ciągle przybywa i ludzie będą szli tam gdzie właściciel i obsługa jest ok :) w Końcu się płaci to się wymaga to nie lata 60 gdzie to właściciel dyktuje warunki :)

Ja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

jest tam bardzo mało jedzenia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

lilia napisał(a):

> jest tam bardzo mało jedzenia :(
sprawdzałaś to na sobie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Wiecie co ...takie głupoty piszecie że robi się nie dobrze.W Perle jest bardzo dużo dużo jedzenia sama miałam tam wesele. Było naprawdę Fajnie .tylko musi być super zespół. Polecam każdej Parze Młodej.Powodzenia.Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

lilia napisała:
"WITAM
czy ktoś miał już wesele w Perle w Łomży (dawna korona) ??? Może podzielić się wrażeniami??? Jakie tam jest jedzenie??? Mam zamówioną sale ale zastanawiam się czy nie zmienić.
Dzięki za info

a poznie znowu lilia:
"jest tam bardzo mało jedzenia :("

to jak wszystko wiesz to po co zakładasz temat?!:)

A co do jedzenia to właśnie piszesz same głupoty bo zawsze jest tam spory wybór w karcie oraz na tablicy dań dnia.
A co do wesela za ile i co sobie wybierzesz to masz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Widziałam niestety nagranie u kamerzysty niedawno z tej sali. Obraz urzeczywistnił moje słowa. Mam nadzieje, że się nie rozczaruję i będzie wszystko dobrze. Forum januszu kos jest założone po to by poznać jak jest naprawdę nie po to by kogoś oczerniać. Widzę jednak, że zdania są podzielone. Mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze ponieważ wystrój jest cudny tej sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Decyzja podjęta nie zmieniam sali. Dziękuje wszystkim na forum za swoje opinie. Zespół mam świetny tak że nic nie może popsuć mi tak szczególnego dnia. Sufit będzie oświetlał mi kolorami zabawę weselną:) heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

dopiero co wróciłam z perły. Wpadłam na pomysł by sprawdzić osobiście jak to jest z tym jedzeniem. Kolacja była wyśmienita mieliście racje. Wycofuje post że tam jest mało jedzenia. Porcje były ogromne. Wszystko świeżutkie. Obsługa bardzo miła.
Organizują również bal sylwestrowy - 350zł za osobę
Oraz andrzejkowy bal za 90 zł za osobę.
Niestety człowiek przed ślubem często panikuje :) wiadomo chce by wszystko było jak najlepsze. Warto iść tam na kolację lub obiadek nawet z rodziną.
Polecam gorąco. Przepraszam za wątpliwości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

a ile kosztuję u Was porcja flaczków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

W 53 min dojazd do lokalu,zjedzenie przepysznej kolacji i powrót z powrotem do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

Lilia i co głupio Ci teraz? Na reklamie oszczędzacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA




mały dobry z Ciebie detektyw ;))) pewnie w policji robisz ;) ???

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

lilia = perła, perła = przepiękne miejsce położone w malowniczej dzielnicy Łomży polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

przepraszam a co jest malowniczego w okolicach perly? firma przy firmie magazyny hale produkcyjne itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

niech zgadnę, jesteś blondynką?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PERŁA

chciałabym odświeżyć temat. Polecacie? Co z właścicielem? Jakie opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org