niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża-czy to miasto czy wiocha

Jak w temacie. Ja uważam że ......... a może poczekam z wypowiedzią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

jesteś wieśniakiem żyjącym w mieście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Dla mnie opuszczone miasto, w którym nic się nie dzieje. Pójdziesz na stary rynek to żywej duszy nie widac. Niedługo będzie tu jak w Grądach Wonieckich. Jak ktoś w nich był to wie jak tam jest. Dwa po PGRowskie bloki i kilka babek i dziadków ledwo łażących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

w Warszawie też mieszkają ludzie z wiochy. pewnie chcesz wiedzieć tak, bo u nas nie można szybko zdobyć pracy dobrze płatnej? tak? z tej perspektywy?

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

wiocha jak inne wiochy...
zreszto niektore osoby z wiochy lepiej zachowują się niż z miasta i myślę że ludzie z miasta nie mają się czym szczycić...

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Lomza to miasto emerytow i rencistow w wiekszosci,dla mlodziezy wymarle miasto...kiedys bylo oki teraz niestety mozna nazwac to wiocha

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

hej Łomża nie jest wiochą tylko bardzo duży procent mieszkańców jest ze wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

lmao..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Zadupie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

wiocha pod każdym względem - handel na poziomie bazarowym , kultura ludowa , życie towarzyskie na poziomie ywmiany informacji Kowalskiej z Pazikową, p0o 18.00 na ulicach godzina policyjna, psy dupami szczekają

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

moim skromnym zdaniem miasto dogorywa jedynie dzieki studentom ktorzy wyjezdzaja w wakacje za granice zarobic troche euro czy funtow i przyjezdzaja tylko i wylacznie ze wzgledu ze szkoda rzucac szkole po roku studiowania sila rzeczy wydaja zarobione pieniadze w miescie i tak to sie kreci bo jezeli ktos tu zyje i tu pracuje nie oszukumy sie sam z wlasnej pensji sie nie utzryma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

pierdolici...e hipolicie boście wieśniaki ha ha haaaaaa !!!


:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

prawda wymarle miasto uciekac stad tylko siwy dym nic tu nas juz ciekwego nie czeka!!!!

Co chciałeś chłopczyku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Lomza jest nasza kochana :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Miasto jak miasto. Jak na woją wielkość rozwinięte myślę dobrze. Kuleje turystyka z wiadomych względów. Brak też dużej fabryki gdzie jak to się mówi "pół Łomży by robiło". Uczelnie są i się rozwijają, drogi robią, teatr, kino filharmonia itd itd. Po prostu to nie Wawa czy Poznań i jako miasto Łomża jest miastem rozwiniętym. Nie jest to tylko moje zdanie ponieważ bardzo wielu moich znajomych z wiekszych miast przyjeżdżając tutaj dziwią się gdyż jak wiadomo tutaj to już Polska B, kresy i w ogóle prądu jeszcze nie ma ;] Ale nie moim mili tego trzeba szukać tam na Białystok :)

Dwie podstawowe wady które muszę wydzielić ponieważ rażą:

-brak pociągów
-okropny Stary Rynek!

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Moim zdaniem w takiej Łomży powinna być jakaś fabryka coby zatrudniała ze 3tyś ludzi a tu tylko sklepy budują. Niedługo okolice Łomży będą bardziej rozwinięte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Hmm..to cudowne miasto,kiedy wracam do niego za każdym razem po dłuższej nieobecności,mam łzy w oczach.Nie wyobrażam sobie życia w innym mieście.KOCHAM CIĘ ŁOMŻO !!!-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Z tą fabryką co zatrudniła by 3 tyś ludzi to przesadziliście. Teraz nowe fabryki zajmujace pare hektarów zatrudniają maks 500 osób. Ale kilka fabryk zatrudniających 500 osób jest potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Łomża jest fajnym miastem do życia tylko trzeba stąd jak najczęściej wyjeżdżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Łomża się starzeje i emigruje. Jest to miasteczko piękne ,ale zdecydowanie źle zarządzane ! Kto normalny na umyśle zarządził taką ilość marketów? Gdzie jest jakiś konkretny zakład pracy na skalę kraju i świata ? Można było dużo uczynić w ratowaniu Bawełny ,ale nie było inteligentynych włodarzy . Posyli ma latwiznę i uważam,że było nieczysto w związku z budową kolejnycg marketów i tych centrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

oj Marlen głupiaś ty ty głupia w kwesti tych marketów i tych centrów

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

HAHAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Jestem mężczyzną,ale czy głupim w tej kwestii ? kwestia uzgodnienia..było głośno np.o łapówce z firmy Echo ,a jeśli chodzi o ich ilość ,to bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Odwrócić się.Odejść i olać to miasto.To byłby mądry wybór.Ale ja widać nie jestem mądra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

kto to zrobi .radni bezradni karierowicze wszystko dla siebie a dla innych nie ma innych

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

A moim zdaniem Łomża jest fajna ale jak ma sie grono znajomych ktorzy potrafia byc ponad wszystko dla swoich, jak człek jest samotny to i zyc w Paryżu by sie nie chcialo. Wypowiedzi typu budujmy fabryki i zakłady ile ja to razy slyszalem gdybym za kazdy taki tekst dostawal gosza to scigałbym sie teraz z rydzykiem swoim Maybachem. Teraz juz to mozna teraz juz miedzy bajki wlozyc. Nie bedzie juz nigdy wielkiego przemysłu w Łomży!!!!!!!!!!!!!koniec kropka


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Jeden wielki plus ŁOMŻY to ZDROWE I CZYSTE POWIETRZE..... i to jest najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

no i pieczywo:) często i prawie wszędzie można znaleźć jakieś dobre:)
im większe miasto tym gorsze i droższe pieczywo.

A co do tematu to jaka Łomża jest przeczytajcie tu:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Z tym zdrowym i czystym powietrzem to przesąd. Wystarczy, że temperatura spadnie i w powietrzu unosi się cała tablica Mendelejewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

dokładnie przypominam ,że normy zanieczyszczenia powietrzaw mieście są przekroczone i to wielokrotnie - powodem jest smog z kominów domków jednorodzinnych na osiedlu parkowym i innych. Potomkowie roztrzasaczy gnoju aby nagrzać wody do umycia dupy palą w tych piecach wszystko co sie da. Efektem tego jest zalegający smog w postaci biełej mgły od parku w kierunku Nowogrodu i Miaskowa praktycznie 2/3 miasta jest tym objęte. Lepiej jest na osiedlu południe bo jest tam wyżej i nie ma tej zabudowy jednorodzinnej ale jak wiatr powieje i zaniczyszczenie to przenosi się i tam.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Przeniosłam się tu niedawno ze śląska i powiem, że z kultura spolecznątroszkęna bakier. Ale jako że są w planach dwie galerie jestem pełna nadzieji na lepszy rok kolejny ;-). Ludzie są jak wszędzie. ...... Różnej mentalności no i uwielbiam Wasz akcent ;-)

oksana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

szybko te nadzieje kochana strasisz a jak nei chcesz schamiec jak tu większośc to wracaj szybko tam skąd przybyłaś. Na razie bawi cie ten folklor ale wierz mi niebawem zacznie mocno ci dokuczać.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

oksana---bo to my,łomżyniacy--tylko tak umiemy mówić-;) :P


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

komu się nie podoba wypier...
mniej maruderów lepiej się będzie żyło

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Oksana o jaki akcent Ci chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Łomża to wiocha w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Oksana,a fajna z Ciebie żyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

A czy ja wiem czy fajna ;-) taka ooo normalna jak kazda slazaczka ;-)

oksana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

Portoryki i lomzyki to zakala ameryki.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

pewnie, że miasto.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-czy to miasto czy wiocha

wiocha tylko bl blm bza bwm bkl nic na wb wf itd

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org