sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szalet

Przechodziłem dzisiaj sobie przez nowe podwójne rondka i stwierdziłem że pomimo jesiennych nastrojów czyli szaro, nudno i brudno w tym miejscu jest jedno BARDZO ! urokliwe miejsce. Mianowicie chodzi mi o szalet Miejski nieczynny od dawna, obdrapany, brudny i co tam jeszcze. Pomimo iż me zmysły piękna nie są w jakiś specjalny sposób wyczulone czy cuś to widok tego betonu wystającego z ziemi jednak robi wrażenie. I to wrażenie WYSOCE NEGATYWNE !!. Pomysłodawca tychże rondek mógł się zlitować lub użyć mózgu (to takie coś pod czaszką u niektórych) i zrobić z tym coś. Już nawet samo pomalowanie dużo by dało.
To tyle....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

Każdy szalet jest pełen zalet, zwłaszcza, gdy gwałtownie wzrasta nań zapotrzebowanie a wokół zero zarośli służących do celów maskujących, a Ty tu wyjeżdżasz z krytyką, Robaczku!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

mogli by to przerobic na jakis PUB albo cus innego , ale nie ma tam chyba za wiele miejsc w srodku o ile pamietam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalik

Albo mogło powstac tajemne podrondkowe przejście łączące Szalet z nieodległą wszak ARiMR, którym to przejściem oblężeni przez petentów pracownicy Agencji mogliby się wymykać do domów po pracy. Kwestia szaletu zdecydowanie nie została dopracowana, a niechybne walory tego plejsu, niedocenione i zostawione same sobie, chylą się q upadkowi.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

niech otworzą ten szalet bo gdzie tu najbliżej oddać potrzebe :D ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

Antysemitex : Jadł byś i pił tam gdzie za komuny wszyscy srali ?

Przy budowie rond ( niewypałów ) powinni to rozwalić i zrobić jedno przyzwoite rondo w tym miejscu , burzac ten kibel i ten pseudo mini park

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

Mogli by odremontować ten szalet :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

mozna by tam pic i jesc te gowna z PRL-u teraz pewnie niezle sie juz sfermentowaly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

To obraz infantylnej mantalności "naszych władz": w jednym miejscu pięknie i nowocześnie - to dla reklamy, a tuż obok zasr...no - to dla społeczeństwa. Poza tym do szaletów na wysokim poziomie trzeba dorosnąć mentalnie i kulturowo, a jak to ma się stać gdy tak się nie lubi innych krajów UE?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaraz, zaraz, nie wszystko naraz...

..."się zrobiło" ronda, się zrobi i szalet... - może. Tylko dla kogo? Kiedyś był tam dworzec, to i klientala pchała się do pisuarów, poczytując sobie za punkt honoru oddanie moczu w centrum miasta wojewódzkiego. A dziś dworca ni ma, wojewódzkości ni ma, centrum miasta ucieklo od szaletu, więc dla kogo ten obiekt remontować? A o tym jak kończą u nas obiekty publiczne, niech opowie ten oto link
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3013104.html

koniec iście Millerowski.

OBYWATELU!

ODDAJ MOCZ W WYBORACH!

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

BES SĘSU! Szalet? Jaki szalet? Toć to metro łomżyńskie! Tak,tak...wiem co muwie! A na placó pocztowym pszy taksufkach jest nawet dróga STACJA! Heh!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szalet

Jasiu !, kochany Łomżyniaku toć ja z całego serca bym Cię tera z buta ucałował...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org