sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drogowka na tv4 łomża

ktos dzisiaj ogladal?moze ktos to ma nagrane? przeciez to kompromitacja co oni zatrzymywali:P:P:P

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

właśnie ? ktoś ma nagrane ? chętnie bym obejrzał:D !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Kompromitacja Łomży.

Wychodzi na to, że Łomża to wieś, gdzie przy drodze pasą się krowy... Ech.

Oglądałem tylko końcówkę, ale cholera mnie wzięła niezła. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Ukazali całą prawdę o klimatach łomżyńskich. Typowy przekrój nielicznych zdarzeń drogowych podczas jednego dnia. Nudno jak cholera. I całe szczęście - można powiedzieć. Nikt na nikogo nie najechał, nikt nie został ranny. Jedyna zatrzymana za wykroczenie to kobieta. Poza tym pijany kierowca spod łomżyńskiej wsi kierujący złomowanym maluchem (malucha nie chcieli konfiskować - to info dla Maćka, tylko przekazali siostrze sprawcy). Małolat z łysymi oponami na skuterze, kilku innych w wieku szkolnym chodzących na czerwonym świetle (ciekawe, co by było gdyby takiego przejechał ksiądz?). Ciekawe i nad wyraz odkrywcze spostrzeżenie policjanta: cyt "wypadków na wsi moc i młodzi ludzie na wsiach są wykorzystywani". Niech MOC będzie z Wami i nie dawać mi tam na wsi dupy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Czy ktoś ma może to nagrane albo wie kiedy będzie powtórka (kóre są czesto nas 4-ce) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Najlepszy motyw był, jak pan władza podszedł do dzieciaka na ul. Mickiewicza i zrobił mu wykład o telefonie komórkowym. Spektakularne zdarzenie!

Ale wstyd...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

A mieli puscić to pod koniec października.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

ja nie wiem czemu tu takie zdziwienie ,że Łomża to wieś? Oczywiście ,ze wieś i wiesniaki nie mogą tego pojąć . A może nie chcą do siebie tej myśłi dopuścić.

Nie dziwi mnie ten program bo policjanci pracowali profesjonalnie na odpowiednim poziomie inetelektualnie właściwym dla wiesniaków aby szoku nie przeżyli. Ale jednak widzę po tej dyskusji ,że przezyli więc chyba poziom intelektualny był za wysoki. ah ah aha

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

forpol: myślisz, że na widok policyjnego uniformu i reporterskiej kamery gawiedź i kwiat lokalny - młodzieżą zwany mógł w popłochu pomiędzy sztachetkami się poddusić ?? No cóż takie niebezpieczeństwo realnie istniało. Moc wypatków także i naszym grodzie zaistniewywuje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 16-11-05 06:57

Najlepszy motyw był, jak pan władza podszedł do dzieciaka na ul. Mickiewicza i zrobił mu wykład o telefonie komórkowym. Spektakularne zdarzenie!

Dodam, że po tym zdarzeniu słychać jeszcze jak Policjant w tle dodatkowo poucza tego małolata: "Młodzieńcze, nie wolno ci palić papierosów, przecież z legitymacji wynika, że jesteś jeszcze w szkole podstawowej.
> - Tak, proszę pana, ale Lepper jak był w 3 klasie szkoły podstawowej to już palił.
> - Owszem, ale Lepper miał już wtedy skończone 18 lat.

Pozdrówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

forpol: ciekawe skąd ty jesteś wieśmaku?? z jeziorka, jedwabnego?? a moze ze śledzikowa?? Jedno jest pewne jestes pojeb*** Rwij szmato



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

A pokazywali ul.Ks Janusza 2 albo okolice trojkata czy poznańskiej albo stadon ŁKSu?? przecież w tych miejscach policja czesto sie pokazuje... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

a zapommnieliscie jak wasi rodzice w latach 70 -tych ze wsi wozili na rozutnikach segmenty do nowych mieszkań ktore kupili za dulary. Urodziliscie się w mieście ale swoich korzeni nie wytniecie chyba ,że sie pochlastacie na śmierć.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

a gdzie jest 2/3 miasta w niedziela ? Tam gdzie ich korzenia na wsiach po ziemniaki , jaj itp.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

forpol: ciekaw jestem, skąd Ty pochodzisz, miastowy chłopie. Skąd pochodzili Twoi rodzice, dziadkowie. Przeanalizuj dokładnie swoje drzewo genealogiczne, a zobaczysz ile tam pańszczyzny i dziesięciny ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

BES SĘSU... cała wieś - tylko taka do kturej nie dociera jej pohodzenie,bąć taka ktura tego do wiadomości pszyjonć nie hce - staje demba na wieść o tym,rze jeden z wieśniakuf pszejrzał na oczy i nie boji sie tego pofszehnie i fszem i wobedz ośfiatczyć... phiii...
...jak to muwio: hama ze wsi wygnasz,ale wsi z hama za hója nie wypendzisz... zuote suowa!
...pohwalony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

GDZIE JEST ADMIN???????????
Czy nie można zablokować takiego jasia śmietany????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

powaznie to musialo wygladac jak milicja gonila tego pijanego z malucha po krzaczorach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogowka na tv4 łomża

Więc jeszcze podsumowująć:


Czy ktoś ma to nagrane?
A może ktoś wie kiedy będzie powtóka?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org