czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WYMIANA OLEJU

Witam . Jaki jest koszt wymiany oleju ? Zawsze jak było wymieniane to olej plus wymiana gratis teraz olej mam swój i tylko wymienić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Haha bo jeb.... tzn że Ci wymienią gratis !!!
Kup olej a wymiana gratis tzn że musisz kupić u tych co wymieniają oni zarobią na oleju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

'zbychu' ma rację ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

czesc chcesz to odezwji sie do mnie to moge ci wymienic ten olej za jakies niewielkie piniadze masz tu meila com454@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Oczekiwałam odpowiedzi ile kosztuje wymiana oleju ? Przy czym że mam swój a nie od tych co go wymieniają bo chcą drugie tyle a ze mi potrzeba 6-7l oleju to postanowiłam zakupić na własną ręke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

20 zl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

sama wymiana oleju to z 15-20zl, ale do tego wypadaloby jeszcze wymienic filtr oleju, wiec koszt dochodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

w piatnicy po lewej stronie na wylocie na wizne 20 zł ale trzeba jeszce miec swój filtr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

30 zl wymiana oleju + filtra oleju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Filtr już jest z Knechta 46zł chodzi o samą wymianę dzięki za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Hej, mam pytanie w tym temacie, gdzie wymienie olej i filtr oleju? Chodzi mi o kupno na miejscu i wymianę i jaki koszt takiej usługi? :-)
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

"Chodzi mi o kupno na miejscu i wymianę i jaki koszt takiej usługi?"
koszty to:
- koszt oleju (mineralny - 25 PLN, syntetyk - 55 PLN);
- koszt filtra( od 10PLN do 460 PLN);
- koszt robocizny (od 30 PLN - 1000PLN);
+ 23% VAT

jakie masz auto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Ford mondeo rocznik 97' ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

chlopie jedz do pierwszego lepszego warsztatu to ci wymienia nie drozej jak za 30zl a w takim fordzie to sam muglbys to zrobic niejest to skomplikowane

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Hehe jestem kobietą także ciężko mi będzie samej :) ok, pierwszy, lepszy warsztat to który polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

jedz na PRYME naprzeciwko Bp tam ci chlopaki wymienia zaplacisz za wszystko góra 120zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Na Poznańskiej wymieniali jakiś czas temu za 5 czy 10 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Pryma to ta stacja paliw? Bo ona nie jest naprzciw BP to już nie wiem, manfred masz numer?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

september sorki niewiedzialem masz jakis garaz to przyjade i ci wymienie za dobre piwko

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Byłam na Prymie naprzeciw Bp, 110 zł filtr+olej, wymiana gratis, bardzo miła obsługa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

September... byłaś na Prymie czy na przeciw Bp...,bo już sie pogubiłem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

zapewne była tam gdzie jej poleciłem czyli naprzeciwko Bp ja tez jestem bardzo zadowolony z z tego zakładu naprawde POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Kwestia auta, kwestia oleju. Ja wymieniam średnio co 12 tysięcy. Olej traci swoje właściwości z czasem i to jest całkowicie normalne. Powinno się używać takiego oleju, który po prostu zapewni odpowiednią jakość tego smarowania, chociaż sami też olewaliśmy ten temat. Ale jedna na syntetyku od Venol wygląda totalnie inaczej. Auto nie sprawia żadnych problemów, poprawiła się moc, rozruch, nawet sam dźwięk silnika jest równiejszy, auto nie dławi się. Dla nas to akurat zmiana zdecydowanie na plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

Venol? Enerdowska qpa.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OLEJU

A czy można olej wymieniać samemu? Zawsze byłaby to jakaś oszczędność dla kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org