sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauczanie w szkołach

Czy kilka lat temu w szkołach było tak samo jak dziś chodzi mi o (Gimnazjum) no teraz nauczyciel nic nie może zrobić , albo się boją ?

Jak Było ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Kilka lat temu nie było gimnazjów.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

obecne gimnazja to kolchozy
w ktorych uczy sie po kilka set uczniow a w niektorych i tysiecy uczniow
wiec raczej trudno zapanowac na taka duzo liczba uczniow
za moich czasow w podtsawowoce uczylo sie do 700 uczniow
a wszyscy byli wylozeni jak na dloni i nie mozna bylo tak latwo chuliganic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Kilka lat temu nauczycielowi można było wszystko. Zabójstwa były na pożądku dziennym ! Aż strach pomyśleć, ale za 3 byki ortograficzne belfer miał prawo zastrzelić. Mi się udało bo z regóły robiłem w tekście tylko dwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Antysemitex.... w "moich czasach" w podstawówce uczyło się ok. 3500 dzieciaków.... a zaczynałem na początku lat 80tych...

...i też dało się porządek utrzymać...

....na przerwach, na korytarzach nauczyciele mieli dyżury, a uczniowie mieli spacerowac w kółko korytarza.... nie można sobie było zostać w klasie, ani siedzieć na korytarzu.... trzeba było spacerować.... zawsze ustawialiśmy się za nauczycielem i kiedy robił nawrót i szedł w kierunku drugiego końca korytarza siadaliśmy sobie pod ścianą, albo schodziliśmy do szatni się poganiać.... :)

Pozdrawiam!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Tester, to musiało być bardzo bardzo bardzo dawno temu ;D
Co ja bym dał, żeby wrócic do tamtych czasow... :] U nas obrywało się linijką po łapach nawet za przewinienia spoza szkoły, wystarczyło, że kolega podkablował ;] Na korytarzu udawałem chyba bolid formuly 1, zawsze tylko graliśmy w berka za co byliśmy karceni ;D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

No tak wszystkiemu winni są tylko uczniowie,a nauczycieli i ich zachowania to się niewidzi.Niech jedej z drugim wręczy dziecku do szkoły dyktafon to wtedy dopiero się dowie jak postępują nauczyciele!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Jestem za wprowadzeniem stanu wyjątkowego w szkołach :) To co się teraz tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie! Kiedyś tego nie bylo...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Mam pytanie a kiedyś w szkołach ucznowie przeklinali i wyzywali się w klasie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Przy nauczycielu? Nigdy.... kiedys jeden spróbował, to tak dostał przez plecy "liniałem", że był spokój na długo. Nauczyciele nie bali się wymagać dobrego zachowania. Nauczyciele nie musieli bać się sądów i pomówień, jeśli tylko trzymali mores i nie byli sadystami.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Autor: peter (---.lomza.sdi.tpnet.pl)
Data: 13-11-05 22:17

"Kilka lat temu nauczycielowi można było wszystko. Zabójstwa uczniów były na pożądku dziennym ! Aż strach pomyśleć, ale za 3 byki ortograficzne belfer miał prawo zastrzelić. Mi się udało bo z regóły robiłem w tekście tylko dwa".
Czytając teksty niektórych forumowiczów obawiam się, że polegli by do 4 klasy szkoły podstawowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

czlowiek spedza w szkole wiekszosc swojego mlodego zycia
tam sie uczy co robic w dalszym zyciu
szkola powinna wychowywac, a teraz widze ze mlodziesz w skzolach sie tylko demoralizuje szkoda gadac bo i tak z nich juz nic nie bedzie chyba ze kiedys sami pujda po rozum do glowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczanie w szkołach

Moze wypowie sie Tu Alllinka



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org