poniedziałek, 17 czerwca 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Barman na weselu itp

znacie może kogoś kto by wpadł na wesele jako barman i robił drinki itp ile za to kasuje i jak to wygląda dokładnie co wy na ten temat wiecie???

;p

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Barman na weselu itp

tak znam pewną osobę robi bardzo dobrą robotę sam go wynajełem tydzien temu na swoje wesele i jestem zadowolony.

Chodzi o dawkowanie alkoholu ? :)

z chęcią podam CI numer do niego . Napewno umówisz sie z nim i ustalicie cene :)

Nie o dawkowanie,tylko o reklamę

Ja polecam www.essenza-catering.pl, 100% zadowolenie, troszke kosztuje ale warto!

3-4 tys. plus okolo 300 zł za barmana plus swoja wódka,drogi interes ale zawsze jakaś atrakcja:)

Lala22

von chrupka nie o żdną reklamę tu chodzi !

tak poważnie chce się tym zająć w naszej okolicy właśnie skończyłem szkolenia w międzynarodowej szkole barmanów i szkolenia flair czyli jak by ktoś nie wiedział to rzucanie butelkami kubkami i wieloma innymi atrakcjami i sadze ze dużo dużo mniej za to mogę brać niż 4 tys wszystko w zależności od imprezy itp co sadzicie o pójściu pracy do yam cafe?? raczej tam moja wiedza i umiejętności się nie przydadzą co??

;p

Hahaha tak myślałem szuka rynków zbytu :)

Lepiej naucz się dużo pić %, tak,by się nie upić . To dopiero sztuka w naszych czasach.

www.essenza-catering.pl polecam drinki wyśmienite, fajnie podane efekt zadowalający na 1000%

Natomiast ja byłem na weselu co drinki, pyszną kawusię i fontanny serwowała firma www.malibu-catering.pl Z tego co się ich wypytałem na weselu to mają bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych. Wrażenie robił sprzęt na jakim pracują :)

My w tym roku też mieliśmy barmanów i bar kawowy z essenza catering było rewelacyjnie. Polecili ich nasi znajomi i ja polecam w 100 %. Z tego co wiem są pierwszą firmą na podlasiu, która wprowadziła takie fajne usługi, mają doświadczenie i widać to podczas ich pracy, bo robią profeskę! Goście do tej pory wspominają te ich pyszności :)

Ja miałem u Siebie na weselu barmana za drinami , był z panną i obsługiwali całe wesele , jak jestes zainteresowany szczegółami to pisz . Kolo jest z ostrołęki jak dobrze pamiętam :)

U mojej siostry było tak że młodzi zapewnili alkohole i różnego typu dodatki, a chłopak(wieloletni barman)który na tym się zna robił drinki, za usługę wziął 300zł, polecam

I co z tego, że essenza wprowadziła takie nowinki. Parę lat temu Telekomunikacja też była jedyna i wiadomo jakie ceny monopolistyczne były, to samo i z tą firmą. Jak zaśpiewali mi ile za moje wesele by wzięli to oczy dęba stanęły, 7 tysi drogą nie chodzi. Znalazłam barmana za 1300. Wesele było w maju

7 tys. ? To chyba mała pomyłka z Pana / Pani strony. My mieliśmy wesele na 120 osób i za 2 barmanów z essenzy zapłąciliśmy 1350 zł. Więc ta kwota chyba jest mocno przesadzona. My się sami przekonaliśmy, bo zaufaliśmy opini innych Par na ich temat. Tylko tyle. Wieć mowie o kosztach na forum mija się z celem, bo każda Para chce coś innego, a wesela tez sa małe i duże. Zresztą sami sprawdzcie. życze powodzenia

No właśnie żadna pomyłka! U znajomej w tamtym roku w lipcu chcieli ze wszystkim 10 tyś, wesele miało być na 270 osób więc z palca tego nie wyssałam. Ale chyba daliście im swoje alkohole, napoje i owoce i przywieźliście ich na miejsce za tą cenę :P Zreszto co będę się kłóciła może inne wymagania miałaś u mnie to tak się kalkulowało. Ja już mam swoje za sobą znalazłam innych i też świetnie się spisywali, byli realni do moich wydatków.

Właśnie dlatego uważam, że na forum nie powinno się mówić o cenach, bo możemy kogoś wprowadzić w błąd. weź pod uwagę, że oni - Essenza ma w ofercie Drink Bar, bar kawowy, fontannę czekolady, alkoholową, pokazy barmańskie i coś tam jeszcze. Nas też nie było stać na wszystko więc wzieliśmy tylko Drink Bar. A te 10 tys. to pewnie za cały pakiet. 270 osób to bardzo duże wesele. My mieliśmy budżet na atrakcję z tego co pamiętam 2200 i do tej ceny dobrali nam usługę.

Zapraszam na Targi Ślubne do Łomży. Odbędą się w Hali Sportowej SP nr 9 w Łomży. Będą dwie firmy które zajmują się tego typu oprawą na weselu. Będą takżę pokazy tych firm. Startujemy od 11!

Polecamy nasze usługi Barman i Drink Bar Łomża i okolice. Oferujemy również wiele innych atrakcji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
www.taste-bar.pl

Polecam bary kawowe, które są baaardzo mobile, nawet z innego miasta bez problemu się pojawią ;) Np. Perfect Service z Krakowa - bar kawowy + barista, moim zdaniem np. na wesele opcja idealna!

Bar kawowy na weselu nie zrobi furory. ile tej kawy goście wypiją? Jedną po obiedzie i drugą koło północy?
My mieliśmy barmana, który przyjechał z własnym sprzętem, stołem i alkoholem. W menu miał ok 15 drinków. Kolejka była nonstop. To był strzał w dziesiątkę, goście byli bardzo zadowoleni, dlatego polecam

Comandante C40 MK3

Najtaniej to chyba tu bedzie i na miejscu! https://web.facebook.com/groups/155630881284309/permalink/572898452890881/

A najlepiej tutaj: http://boscybarmani.pl/ na wesela i na eventy firmowe. Na stronce są zdjęcia z imprez. Wycena po kontakcie.

A czy nie lepiej - http://www.foto4fun.com.pl
Kosztuje to kilka razy mniej, a bawią się wszyscy. Jaki procent osób korzystało faktycznie z usług barmana?

Np ja korzystałam. Uwierz mi że na barman weselu jest sto razy lepszy niż wolno stojąca wódka na stołach. Po za samą estetyką, nikt nie leje na umór. Barman jednak kontroluję sytuację, przez co ciągle trwa zabawa a nie pochód zombie ;)
Można też ugadać pokaz dla gości, dodatkowa atrakcja nie zaszkodzi. U mnie akurat byli ci panowie http://baraction.pl/barman-na-wesele.html. Mogę ich szczerze polecić, bardzo fajnie potrafią zająć gości i utrzymać ich na nogach kontrolując ilość tego co piją :)

Barman na weselu to super sprawa. Byłam u znajomej na weselu, gdzie była taka atrakcja. Obsługa barmańska była gwoździem programu, oczywiście zaraz po Parze Młodej.

To coraz popularniejsze na weselach. Bardzo fajny pomysł, poleca. A zatrudnić trzeba do tego po prostu dobrego barmana po kursach i z doświadczeniem. Nie studenciaka z pubu :).

Noo byłem ostatnio na weselu na którym odbył się pokaz barmański szczecin i powiem szczerze że każdy z gości bawił się doskonale , także moim zdaniem takie coś jest świetnym rozwiązaniem.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0