sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
instruktor

Witam, ze swoich doświadczeń, którego instruktora prowadzącego kurs prawa jazdy polecacie. Mam na myśli i sposób nauczenia kierowania autem, jak i tzw. kulturę osobistą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

Polecam sam siebie. Poczekaj do marca aż ukończę kurs instruktorów nauki jazdy. Obiecuję zdanie egzaminu za pierwszym razem. Będziemy w kontakcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

Ja polecam Wawreniuka. Zarówno ojca jak i syna. Dużo można się od nich nauczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

A ja bym polecił, ale on już z tego co wiem nie uczy.

Najlepszy instruktor ever. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

A zdecydowanie kogo nie polecacie ? Krzsiek a z Tobą rzeczywiście będę w kontakcie jeżeli mi zrobisz prawko :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

Jak to "zrobię Ci prawko"?:) I czy my się znamy?
P.s.
Daj jakiś namiar na siebie:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

poprostu_ja popieram to co napisalas.Sam u tego starszego pana sie uczylem i zdalem za pierwszym razem.Zreszto mało kto nie zdaje ;) Polecam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

Mr.Cieniewicz:-) spokojny,cierpliwy,wyrozumiały,konkretny.Ze świczką tak cierpliwego człeka szukać:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instruktor

The best of Cieniewicz!!!Najelpsiejszy pode słońcem:D facet godny polecania.Pilnować,żeby zapisali do niego,bo to różnie bywa- gościu ma sporą kolejkę do siebie:-) a dlaczego??bo wsio zdaje u niego za 1 razem:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org