sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga płeć piękna :)

Iran: Zginęła, bo była zbyt umalowana
80-letni Irańczyk zabił swą 57-letnią żonę, uderzając żelaznym prętem, ponieważ uznał, że zbyt wyzywająco się umalowała i ubrała - podała w niedzielę prasa w Teheranie.
"Żona ciągle doprowadzała mnie do furii, bo ubierała się zbyt frywolnie i miała przesadny makijaż" - oświadczył rozzłoszczony małżonek.

"Wiele razy ją uprzedzałem, żeby nie chodziła tak po ulicy, ale ona nie słuchała. Chciałem ją ukarać i uderzyłem prętem" - wyjaśnił po aresztowaniu.


Od rewolucji islamskiej w 1979 roku kobiety w Iranie mają obowiązek nosić czador - tradycyjny strój zakrywający włosy i ciało. Źle widziane przez konserwatystów jest też stosowanie makijażu.

Wiele kobiet jednak maluje się, nosi też krótkie, wcięte płaszcze i lekkie apaszki zsunięte na tył głowy.

onet.pl :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Jakiś dziwak, chyba w Łomży nie był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Hehehe zobaczyłbym jedną z naszych Łomżynianek i krótko mówiąc - mietek podnietek :D Ja nie mógłbym żyć w Iranie i w żadnym innym podobynym bleee

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Nie przejmujcie się i tak niedługo Amerykanie ich zbombardują ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Takiemu to Choroszczby niepomogla u nas sie takie rzeczy niedzieją i dzieki Bogu...
Ps...Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Zaraz zaraz, a czy u nas nie wytyka się z ambony (i palcami) kobiet przychodzących do kościoła w spodniach, a nie daj Boże w mini? Wiem co powiedzą na to niektórzy, ale nie mamy powodu udawać aż tak "postępowych", rozejrzeć się tylko trzeba uważnie.... to wokół zobaczy się nie gorszy ciemnogród.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Zginęła, bo facet miał kompleksy i niskie poczucie własnej wartości...
Gdyby lubił siebie, lubiłby również swą żonę, zarówno umalowaną jak i nie, wręcz cieszyłby się widząc ją przed lustrem ze szminką w dłoni, że jej się wogóle jeszcze chce coś ze sobą zrobić, bo to znaczy, że jej zależy..:)

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Kobieta jak się maluje, znaczy że jej zależy.
Mężczyzna jak się maluje, znaczy że pedał.
No chyba że jest jakimś aktorem czy innym Lindą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

Nie widziałem, żeby z ambony ktoś wytykał kobiety w spodniach...
...a co do mini, to wcale się nie dziwię...

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga płeć piękna :)

P.S PTYSIU ŻEBY CIEBIE CZASEM Z TEGO FORUM NIE WYKASOWALI TY ŁOMŻYŃŚKI PAJACU



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org