sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

a gdzie byla PROKURATURA GDY TWORZONO NOWE WOJEWODZTWA??? ile ludzi wypieprzono ? Prokuratura zapomina??? a teraz broncie nas??? SAMI SIE BRONCIE !!!!!!!!!!!Wtedy bylo najwazniejsze "nas nie ruszaja" nooooooooooooooo , tov teraz ruszaja a sledzie potrafia robic porzadek !!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

a poco ci ta prokuratura kobieto jak aferzysci hazardowi sawicie marczuki laza po wolnosci wystepuja w tv wiec do czego? do scigania chlopa na rowerze bez swiatel?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

toz imunitet macie:)))) to sie broncie:))))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

adamoxx ,wez przeczytaj co napisalam:)))))))))) bronia swojej dupy ale chyba nie przejdzie:))))))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

widze, to była moja wolna myśl

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

Brońcie prokuratur...hehe...chyba ponury żart. Prokuratury w Polsce (w swej olbrzymiej większości, są przecież nawet w Łomży świetni prokuratorzy z powołania, z misją i dokonaniami) to kółka wzajemnej adoracji. Immunitecik i lans. Zdolni rozliczyć co najwyżej kolarza na podwójnym gazie. A gdzie realne dokonania? Czemu o areszt tymczasowy najlepiej walczyć przed sądem w stosunku go chłopaczka z gramem marychy? A co z prawdziwymi bandziorami łapanymi przez policję, których masowo się zwalnia?
A poza tym prokuratura to obok policji kolejna instytucja funkcjonująca dla statystyk, a nie dla ludzie.
P.S. I na pamięć się cisną przypadki tych ludzi, którym prokuratura przedstawiła zarzuty, nierzadko wnosząc o areszt tymczasowy, tymczasem cała sprawa okazała się funta kłaków warta. Ktoś się namotał, na adwokata wydał, opinię stracił, a książęta z prokuratury nawet żadnych symbolicznych konsekwencji nie ponieśli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

P.S. Mowa ogólnie o polskiej prokuraturze, nie konkretnie o łomżyńskiej. Piję do tego, że prokurator nie taki ważny urząd jak się wydaje. Lwią część robi policja, której etaty tną, więc czemu w prokuraturach miało by być inaczej? I naprawdę dla kilku osób nie ma potrzeby małych prokuratur utrzymywać. A jeśli etaty w krajówce są też takie rozdmuchane, to i tam miotła powinna dojść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org