sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stawka

stawka za obojetnie jaka prace na godzine powinna wynosic 10 zł na poczatek po miesiacu jesli sie sprawdzi dwa razy tyle zeby nikt nie chciał za miej pracowac to pracodawca chcacy miec pracownika mósiałby tyle dac bo jak niestac pracodawce na zapłate to niech se sam pracuje ale głaby sie znajdo i zgadzaja sie za 5 zł pracowac a potem płacz i nażekanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

to tak odnośnie czegoś konkretnego czy to Twoje głębokie przemyślenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

głeboke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

mixer szkoda mi Ciebie ogarnij się na początek z 8 zeta starczy a nie od razu chciałbyś z dychale może w ogóle z 15? i jeszcze frytki do tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

nie baranie tylko 10 zł dla fachowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

fachowców??? a są tacy??? :D:D:D

mówisz o jakiejś konkretnej branży czy nadal to są głębokie przemyślenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

budowlanka np

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

no dobra, ale i tak inna stawka jest dla dekarza, inna dla glazurnika a inna dla murarza.
Z resztą... jeżeli jest jakiś człowiek który jest prawdziwym fachowcem to przyjmuje własne zlecenia, ew. otwiera Dział. Gosp. i na stawki nie narzeka i reklamy nie potrzebuje...

A jeżeli chodzi Ci o początkujących fachowców lub pseudo-fachowców to myślę że te 5 zł/h to jest i tak za dużo:) z tym że początkujący mają szanse na więcej:)

to są Moje głębokie przemyślenia :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

mixer-rexim Ty najpierw popracuj nad błędami bo w obecnej chwili to nie jesteś wart 1 zł/ godzinę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

fachowcy haha na pewno jesteś fachowcem pewnie ukladaleś raz kostkę brukową i myslisz że jesteś kozak w budowlance :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

szkoda mi takich ludzi jak ten mixer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

qwety ty to chyba każdy fach znasz i upewnienia na wszystkie sprzęty masz? A na taczkę z śiber dachem uprawnienia posiadasz?)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

ja tez jestem w trakcie poszukiwania pracy i czasem jak widze albo słysze ile płacą to normalnie śmiech na sali;p myśla ze ludzi przyjma do pracy za marne grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

oj Andy ale wariat z Ciebie hehe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

Oj co sobie żałować bieda musi kiedyś pofolgować;)
fakt trochę kolory moglem zmienić;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

Haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka

ja uwazam ze 1000 zl jak ktos ci zaplaci netto to sie ciesz,jestes na miejscu,blisko masz do domu i tysiaka dostac,chyba jest swietnie.To jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stawka



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org